Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 15:32, Michal 1232 napisał:

Czy Heroes Complete to jest to piękne białe fullwypas pudełko z mnóstwem bajerów (fotka poniżej)?
Mam nadzieję!! Gdyby dostali je tylko amerykanie byłoby to troche nie sprawiedliwe. Strasznie
im zazdrościłem tego "super collectors edition" w czarnym pudełeczku, więc ostrzę już sobie
zęby na Heroes Complete. Coś mi się wydaje, że skrzyneczka z wydania kolekcjonerskiego zostanie
schowana...


Nie tylko Amerykanie ją dostali. W Europie też już jest. Dzisiaj w sklepie widziałem to pudło za 600 koron duńskich (300 złotych). W Polsce gra ma się ukazać na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 16:02, Michal 1232 napisał:

Ufff. Kamień z serca!! Ale 300 zł to trochę dużo. Dobrze że urodzinki w kwietniu

U nas to będzie kosztować 159,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 19:51, Panki2000 napisał:

Ciekawe czy z wp będzie jeszcze taniej.

Ale tego wydania raczej nie będzie w sklepie gram.pl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:57, Klimos napisał:

Nie tylko Amerykanie ją dostali. W Europie też już jest. Dzisiaj w sklepie widziałem to pudło
za 600 koron duńskich (300 złotych). W Polsce gra ma się ukazać na wiosnę.

A u mnie cenią to pudło na 15 funtów :) Grzech nie skorzystać, zwłaszcza, że wielkiego wzięcia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 09:28, Igor FCBayern napisał:

A u mnie cenią to pudło na 15 funtów :) Grzech nie skorzystać, zwłaszcza, że wielkiego wzięcia nie ma...


WOW :D
Szczęka mi prawdę mówiąc opadła. Za 15 funtów to brałbym w ciemno, mimo że w chwili obecnej PeCeta nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 09:59, Klimos napisał:

WOW :D
Szczęka mi prawdę mówiąc opadła. Za 15 funtów to brałbym w ciemno, mimo że w chwili obecnej
PeCeta nie posiadam.

Ja dla odmiany nie mam kasy :P Wszystko poszło na nową komórkę, ale te pudła zalegają tam już od miesiąca i w tym czasie zeszły maksymalnie trzy egzemplarze więc jeszcze zdążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:26, Igor FCBayern napisał:

Ja dla odmiany nie mam kasy :P Wszystko poszło na nową komórkę, ale te pudła zalegają tam już
od miesiąca i w tym czasie zeszły maksymalnie trzy egzemplarze więc jeszcze zdążę ;)


O którym sklepie konkretnie mówisz?
Sprawdzałem na tych, co wiem że wysyłają zagranicę (Amazon i GAME) i tam nic nie ma, podobnie z resztą jak na stronach CEXa i GameStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:51, Klimos napisał:

O którym sklepie konkretnie mówisz?
Sprawdzałem na tych, co wiem że wysyłają zagranicę (Amazon i GAME) i tam nic nie ma, podobnie
z resztą jak na stronach CEXa i GameStation.

Sklep nazywa się Electroworld, ale nie sądzę żeby był znany... Prawdopodobnie nie jest to nawet sieć sklepów, bo w internecie nic na ten temat nie znalazłem...
A i jeszcze małe sprostowanie - to białe pudło nie kosztuje 15 funtów lecz 25, czyli mniej więcej tyle ile jakiś nowy, głośny tytuł na PC (np. The Witcher) I tak niedużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz, ale chyba tylko dla fanatyka-kolekcjonera :)
Mi jako "sympatykowi" serii wystarczy 1 i 2 z czasopisma, 3 z XKN, 4 j.w. i 5 w kuferku :)
160 zł to dla mnie zdecydowanie za dużo jak dla mnie - mam tylko jedną grę w takiej cenie - Metal Gear Solid na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 07:36, Zagul napisał:

> Ciekawe czy z wp będzie jeszcze taniej.
Ale tego wydania raczej nie będzie w sklepie gram.pl :/

?? Dlaczego? Ale jeśli serio ma taki zbyt to spokojnie nazbieram kasy. Czuję, że powoli popadam w fanatyzm :D. Pamiętam, że jak kupowałem Heroes''a IV to w katalogu było takie extra wydanie "Saga Heroes" chyba, w wielkim pudełku z wszystkimi częściami i muzyką z gry ach... mieć taki unikat... ale smarkacz jeszcze byłem. A tak właściwie to czemu do V nie dodali płytki z muzyką, coś mi się przypomina, że miała być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 21:36, Michal 1232 napisał:

> > Ciekawe czy z wp będzie jeszcze taniej.
> Ale tego wydania raczej nie będzie w sklepie gram.pl :/
?? Dlaczego? Ale jeśli serio ma taki zbyt to spokojnie nazbieram kasy. Czuję, że powoli popadam
w fanatyzm :D. Pamiętam, że jak kupowałem Heroes''a IV to w katalogu było takie extra wydanie
"Saga Heroes" chyba, w wielkim pudełku z wszystkimi częściami i muzyką z gry ach... mieć taki
unikat... ale smarkacz jeszcze byłem. A tak właściwie to czemu do V nie dodali płytki z muzyką,
coś mi się przypomina, że miała być.

W tym wydaniu z Heroes Complete jest chyba Soundatack z każdej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 21:36, Michal 1232 napisał:

> > Ciekawe czy z wp będzie jeszcze taniej.
> Ale tego wydania raczej nie będzie w sklepie gram.pl :/
?? Dlaczego?


Pytaj CDP/gram.pl, ostatnio mają jakies problemy ze sobą. Kolekcja Wszechczasów Neverwinter Nights miała być tylko w MM/Saturn i gram.pl oczywiscie jej nie sprzedawał, ale wystarczylo poczekac pare dni, a edycja ta pojawiła się na allegro oraz na wirtusie >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:55, Igor FCBayern napisał:

> O którym sklepie konkretnie mówisz?
> Sprawdzałem na tych, co wiem że wysyłają zagranicę (Amazon i GAME) i tam nic nie ma, podobnie

> z resztą jak na stronach CEXa i GameStation.
Sklep nazywa się Electroworld, ale nie sądzę żeby był znany... Prawdopodobnie nie jest to nawet
sieć sklepów, bo w internecie nic na ten temat nie znalazłem...
A i jeszcze małe sprostowanie - to białe pudło nie kosztuje 15 funtów lecz 25, czyli mniej
więcej tyle ile jakiś nowy, głośny tytuł na PC (np. The Witcher) I tak niedużo :)

Jak to nie jest znany? W Gdańsku mamy np Electroworld.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 10:54, choper napisał:

Jak to nie jest znany? W Gdańsku mamy np Electroworld.

Ale "ten" Electroworld nie należy do tej sieci sklepów. Zresztą to chyba Polska sieć (?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra skoro to topic o wszytkich tańszych seriach, jest ciekaw kiedy bedzie Stalker. Bo na razie widzę jest w Platynowej Kolecji ale to już sporo czasu jest, więc jestem ciekaw kiedy będzie w innej serri (Topseller, czy co jakiejś XKN czy co tam jest).
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 16:42, Outlander-pro napisał:

Dobra skoro to topic o wszytkich tańszych seriach, jest ciekaw kiedy bedzie Stalker. Bo na
razie widzę jest w Platynowej Kolecji ale to już sporo czasu jest, więc jestem ciekaw kiedy
będzie w innej serri (Topseller, czy co jakiejś XKN czy co tam jest).
Pozdro

Stalker w platynie jest od niedawna, albo go jeszcze nie ma tylko pre-oder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować