Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 11:02, Arumantis napisał:

Tragedia z tą platynową kolekcją, btw. nie wie ktoś może gdzie można wormsy 4 wyskubać
z Top sellera bo już wszędzie szukałem ale zawsze jest brak towaru?

Zdaje się któryś Konsul napisał kiedyś, że w ExtraGrze raczej będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 11:02, Anim napisał:

Z przykrością stwierdzam, że straszne te pudełka są.

No cóż o gustach się nie dyskutuje. Mi akurat się podobają, a co inni o tym sądzą to wszystko mi jedno.
A teraz pytanie z innej beczki: czy wszystkie pudełka gier które do tej pory ukazały się w serii będą teraz wyglądały jak te nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:29, Noristias napisał:

A teraz pytanie z innej beczki: czy wszystkie pudełka gier które do tej pory ukazały
się w serii będą teraz wyglądały jak te nowe?


Wątpię to raczej zmiana nowych gier i doprodukcji, nikt nie ściąga z rynku starszych i nie przepakowuje. Platyna schodzi jak ciepłe bułeczki więc w naturalny sposób zamieni się w nowe pudełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:30, JayL napisał:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46155
CDP podnosi ceny. Cóż powiedzieć? Ech i cyt. z komentów z GOL''a "droższe gry = więcej
piractwa".

CDP ma w zwyczaju stopniowo dawkować newsy na forum gram.pl by wzbudzać większe zainteresowanie, ciekawe czy tym razem też będą stopniowo podnosić napięcie cyklem tekstów - "o ile podrożeje dana seria" ; D.

Dobra, dzienna norma złośliwości wyrobiona a dopiero 15 mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:30, JayL napisał:

Cóż powiedzieć? Ech i cyt. z komentów z GOL''a "droższe gry = więcej piractwa".


Bzdura jak dla mnie. Jak ktoś ma grę ukraść, to i tak ukradnie, nawet jak 20 złotych ma kosztować. Bo przecież jest tysiąc pilniejszych wydatków niż gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, jaki bezsens... Teraz za jakąś większa liczbę gier od CDP trzeba będzie wyłożyć znacznie więcej kasy... A to wszystko pewnie przez to, że CDP ma poważne problemy przez światowy kryzys i nie chce się do tego oficjalnie przyznać. A jak za te kilka lat światowy kryzys się już skończy, to bardzo wątpię żeby ceny gier tak po prostu spadły... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o wszystkich, ale na pewno jest wiele osób, dla których te 60 czy 40zł to było maks i teraz gry jeszcze o 10zł droższej nie kupią. Moim zdaniem podbijanie cen nie jest dobre w czasach kryzysu - sporo osób też w ogóle zrezygnuje z kupna (wiem wiem, w sumie nic takiego się póki co nie dzieje, ale media robią swoje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra widziałem to pudełko Platyny - nie jest takie straszne ale jakoś dziwnie - grzbiet mi się podoba ale lubiłem dawne PLATYNOWA KOLEKCJA czcionką jak z lat 50-tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... już od jakiegoś czasu można się było czegoś takiego spodziewać, więc zaskoczony nie jestem. Pierwszym objawem że dzieje się źle była już zadyszka słynnej wPLNomanii, teraz mamy podwyżkę praktycznie wszystkich tańszych serii wydawniczych. Zastanawia mnie tylko co CDP chce tym posunięciem zyskać, bo dla mnie jest logiczne, że podwyżka o 10zł (i to jeszcze przy gorszym pudełku serii niż kiedyś) wielu - w tym mnie - odstraszy od ewentualnych zakupów, czyli zamiast mieć 59zł CDP nie będzie miał nic. Nie zapłacę 70zł za grę z platyny, a i większość graczy zamiast ze sklepów skorzysta z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 18:44, MaccCry napisał:

Muhahaha! Jak to ładnie napisał barteksquall, epic fail. Nie wiem jak wy, ale ja idę
"zasysac" premierówki z allegro za połowę ceny...

Tak jak i ja, tanie serie są drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:15, walgierz napisał:

> Cóż powiedzieć? Ech i cyt. z komentów z GOL''a "droższe gry = więcej piractwa".
Bzdura jak dla mnie. Jak ktoś ma grę ukraść, to i tak ukradnie, nawet jak 20 złotych
ma kosztować. Bo przecież jest tysiąc pilniejszych wydatków niż gra.

W kwestii piratwa masz rację. Zapiminasz jednak, że grę zawsze może kupić u konkurencji. Część nawet ma wersje PL (plus Steama). Z punktu widzenia finansów CDP nie ma różnicy czy gracz spiracił czy kupił w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 19:56, logray napisał:

Podnoszą ceny wszystkich tanich serii. Mam nadzieję, że premier nie ruszą. Choć w sumie
po cichu już je podnieśli.


Ano podnieśli :| Najnowszy dodatek do Company of Heroes, którego kampanie można podobno przejść w 3-4 godziny kosztuje 89zł. A to praktycznie DLC. Warto jeszcze zaznaczyć iż jego wydanie należy do bardzo skromnych. Przy okazji tych podwyżek zapomnieli chyba o tym, że ludzie teraz mają też mniej pieniędzy niż kiedyś, więc z czegoś trzeba zrezygnować np.z gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować