Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 09:12, Evil Khan napisał:

> http://www.lem.com.pl/db.php?produkt=758
> Samo mówi za siebie ;)
Nie bardzo mówi - wcześniej wydawał ją LEM za 99 zł - zgadza się
Teraz ma wydać CDP w Platynie z Dodatkiem aleksander za 59,90 - ale pewno są jakieś problemy
jak z Tormentem..


A do Wiedźmina są załączone reklamówki i jest już antologia Rome (razem z HoM&M 5 i F.E.A.R z dodatkiem).
Jednak szkoda mi narazie trochę tej forsy - mam premierówki (nie żadne badziewne Gold Edition ;P) Rome i Barbarian Invasion. A około 50zł za samego Alexandra to sporo...

Niektórzy widzę nie cierpią LEM-u. A dla mnie firma jest ok - poza tym to Rome wydała chyba lepiej niż Medievala II EP (bo z EP była mała afera z mapką i drzewkiem, ale ja mam EK, więc nie pamiętam za bardzo wszysktiego) CDP. Pudełko i płyty - znakomite, kliamtyczne i najwyższej jakości. Mapka i drzewko (drzewko na jednej stronie, mapka na drugiej) - super ;]
No i instrukcja do tego. Brakowało tylko soundtracku do wydania idealnego...

EDIT: Wiem, że post jest stary, ale nadal niewiele wiadomo. Poza tym mi chodzi o to, że szkoda kasy dla starych Total War'owców, bo za samego Alexandra zapłacę dużo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 23:30, Mr. Cin napisał:

ponawiam pytanie, czy zestaw warhammer 40k: dawn of war pojawi sie w Platynowej Kolekcji/EKN??

Są spore szanse na podstawkę, Winter Assault i Dark Crusade w Platynie, jeszcze zanim stopnieją śniegi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:21, akne napisał:

Są spore szanse na podstawkę, Winter Assault i Dark Crusade w Platynie, jeszcze zanim stopnieją
śniegi :-)


A wychodzący dodatek SoulStorm gratis ?? :D W sumie mam wszystkie 3 części i myślę nad ponownym zakupieniu gdzie będą same DVD bo przekładanie CD jest męczące przy instalacji :P W platynce jest to kusząca propozycja. I wkońcu bym miał coś z platynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:21, akne napisał:

Są spore szanse na podstawkę, Winter Assault i Dark Crusade w Platynie, jeszcze zanim stopnieją
śniegi :-)

A na każdy dodatek osobno w EKN? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:26, Kerigun napisał:

> Są spore szanse na podstawkę, Winter Assault i Dark Crusade w Platynie, jeszcze zanim
stopnieją
> śniegi :-)

A wychodzący dodatek SoulStorm gratis ?? :D W sumie mam wszystkie 3 części i myślę nad ponownym
zakupieniu gdzie będą same DVD bo przekładanie CD jest męczące przy instalacji :P W platynce
jest to kusząca propozycja. I wkońcu bym miał coś z platynki.


Soulstorm ma wyjść na wiosnę, ale wiadomo, że wiosna zaczyna się, gdy śniegi stopnieją i trwa do 20 czerwca :-)
Jest samodzielny, więc będzie kosztował pewnie więcej niż gra z NPK.
Podstawka trafiła do serii XKN na CD, ale już niebawem będzie w tej serii na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:39, akne napisał:

Soulstorm ma wyjść na wiosnę, ale wiadomo, że wiosna zaczyna się, gdy śniegi stopnieją i trwa
do 20 czerwca :-)
Jest samodzielny, więc będzie kosztował pewnie więcej niż gra z NPK.
Podstawka trafiła do serii XKN na CD, ale już niebawem będzie w tej serii na DVD.


W platynowej wszystkie 3 będą na DVD jak w Złotej ?? I ile będzie DVD ?? A to że SS będzie kosztował więcej niż 60 zł (podejrzewamy jak premierowe DC miało cenę) to jestem gotowy i na tą gre już mam kase od momentu jej zapowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:26, Kerigun napisał:

> Są spore szanse na podstawkę, Winter Assault i Dark Crusade w Platynie, jeszcze zanim
stopnieją
> śniegi :-)

A wychodzący dodatek SoulStorm gratis ?? :D W sumie mam wszystkie 3 części i myślę nad ponownym
zakupieniu gdzie będą same DVD bo przekładanie CD jest męczące przy instalacji :P W platynce
jest to kusząca propozycja. I wkońcu bym miał coś z platynki.


o_O stary jak ty masz kase żeby sobie kupić wydanie DVD bo CD cie męczy to ja chce żebyś mi kupił prezenty na święta xD

A ja mam pytanie czy nie które tytuły z TS będą kiedyś w EKN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:46, Inki napisał:

o_O stary jak ty masz kase żeby sobie kupić wydanie DVD bo CD cie męczy to ja chce żebyś mi
kupił prezenty na święta xD


Ale tylko dla warhammera 40.000 tak mam. ja mam wszystkie gry w wydaniu premierowym i mi się już pudełka i takie tam niszczą. Jak będę miał kasę uzbieraną to możliwe że kupie bo warhammera 40k nigdy za wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:39, akne napisał:

Soulstorm ma wyjść na wiosnę, ale wiadomo, że wiosna zaczyna się, gdy śniegi stopnieją i trwa
do 20 czerwca :-)

Jak zwykle ;)

Dnia 06.11.2007 o 21:39, akne napisał:

Jest samodzielny, więc będzie kosztował pewnie więcej niż gra z NPK.

Dark Crusade tez był samodzielny, a nie kosztował więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2007 o 21:46, Inki napisał:

A ja mam pytanie czy nie które tytuły z TS będą kiedyś w EKN ?


pewnie większość

zastanawia mnie czy w platynce będzie kiedyś wreszcie stalker :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że post, w którym zadałem swoje pytanie został zamknięty, powtarzam je tutaj:

Mam pytanie związane z grami Gothic I - II - Noc Kruka wydanymi w Platynowej Kolekcji. Kupiłem wczoraj to wydawnictwo (za niezbyt małe pieniądze jak na gry mające już swoje lata) i czuję się obecnie trochę... powiedzmy - wykorzystany (bo nie chcę przesady w słowach). Ale być może po prostu czegoś nie zauważyłem lub nie wiem i moje uwagi są niesłuszne, więc dlatego poruszam tutaj ten temat. Otóż z tego co widzę, wewnątrz znajdują się tak naprawdę dwie gry: Gothic I i Gothic II: Noc Kruka. Nie można natomiast zainstalować Gothica II w wersji podstawowej (a prawdę mowiąc głównie w niego miałem ochotę teraz zagrać i głównie dla niego kupiłem ten zestaw). Rozumiem oczywiście, że Noc Kruka to dodatek, który pozwala na przejście całej ścieżki fabularnej Gothica II, no ale jednak nie jest to wersja podstawowa, a skoro na pudełku wyraźnie pisze, że zestaw zawiera TRZY gry: Gothic, Gothic II i Gothic II: Noc Kruka, to chyba tak powinno być...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tym gothiciem w platynie całkiem możliwe, że 2 od razu instaluje się z dodatkiem ale skoro piszesz, że chodziło ci głównie o drugą część to mogłeś kupić ją oddzielnie w EXN za 20 dychy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurtem odpowiadam:

Niektóre gry z Topsellera mają szansę pojawić się za jakiś czas w eXtra Klasyce neXt, a S.T.A.L.K.E.R. w Platynowej Kolekcji za kilka miesięcy.
Saga Gothic w Platynie - faktycznie dwójka instaluje się razem z dodatkiem i wiemy, że dla wielu osób to minus, dlatego od pewnego czasu inne tego typu wydania (Złote Edycje itp) staramy się tak "montować", żeby podstawka i dodatki instalowały się osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2007 o 19:06, akne napisał:

Saga Gothic w Platynie - faktycznie dwójka instaluje się razem z dodatkiem i wiemy, że dla
wielu osób to minus, dlatego od pewnego czasu inne tego typu wydania (Złote Edycje itp) staramy
się tak "montować", żeby podstawka i dodatki instalowały się osobno.


Bardzo dziękuję za odpowiedź. Sprawa jest więc jasna. Dodam tylko tyle, że problem nie tkwi w tym w samym fakcie, że gra instaluje się wraz z dodatkiem. Jednym to nie odpowiada, ale innym z pewnością tak - i każdy może zakupić taką wersję, jaka mu odpowiada (przynajmniej w przypadku serii Gothic, bo przecież było jej wydań wiele). Problem tkwi w dezinformacji, w tym, że na okładce pisze wyraźnie wyraźnie, że pakiet zawiera trzy gry, wymienione oddzielnie: Gothic, Gothic II i Gothic II: Noc Kruka. I ja w dobrej wierze kupiłem ten właśnie pakiet głównie dla Gothica II w wersji podstawowej. Gdyby informacja była jasna - to po prostu kupiłbym te same gry, u tego samego dystrybutora, tyle że w innych wydaniach i wszyscy byliby zadowoleni - ja dostałbym produkt, o który mi chodziło, dystrybutor otrzymałby należne mu pieniądze. A w tej sytuacji niestety straciłem trochę kasy kupując coś innego niż chciałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:22, lukasz11111 napisał:

Może mi ktoś wypisać numerki tytułów Platynoowej kolekcji?

01 The Elder Scrolls III: Morrowind Złota Edycja
02 Gothic II
03 Heroes of Might and Magic IV Złota Edycja
04 Neverwinter Nights
05 The Settlers IV Złota Edycja
06 Silent Storm + Sentinels
07 RollerCoaster Tycoon 2 Złota Edycja
08 Ground Control II: Operation Exodus
09 Antologia Blizzard
10 Diablo II Złota Edycja
11 Age of Empires III
12 WarCraft III Złota Edycja
13 Colin McRae Rally 2005
14 Empire Earth II Złota Edycja
15 F.E.A.R.
16 Saga Gothic
17 Neverwinter Nights Diamentowa Edycja
18 SWAT 4 Złota Edycja
19 Fable: Zapomniane Opowieści
20 Rise of Legends
21 Rollercoaster Tycoon 3 ZE
22 SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen
23 Company of Heroes
24 Neverwinter Nights 2
25 The Settlers: Dziedzictwo Królów Złota Edycja
26 Jade Empire
27 Gothic 3
28 Medieval II: Total War
29 F.E.A.R. Złota Edycja
30 Heroes of Might and Magic V
31 Rome: Total War Antologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:06, akne napisał:

Niektóre gry z Topsellera mają szansę pojawić się za jakiś czas w eXtra Klasyce neXt


A kiedy pojawi się TDU i Virtua Tennis 3 ? Można się nastawiać że "na dniach", czy raczej będą to tygodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:56, hehe napisał:

> Niektóre gry z Topsellera mają szansę pojawić się za jakiś czas w eXtra Klasyce neXt

A kiedy pojawi się TDU i Virtua Tennis 3 ? Można się nastawiać że "na dniach", czy raczej
będą to tygodnie ?


pewnie dopiero po świętach
widziałem listę planowanych tytułów, ale nic pewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:56, hehe napisał:

> Niektóre gry z Topsellera mają szansę pojawić się za jakiś czas w eXtra Klasyce neXt

A kiedy pojawi się TDU i Virtua Tennis 3 ? Można się nastawiać że "na dniach", czy raczej
będą to tygodnie ?

Premiera w Topsellerze na 22 listopada jest planowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować