Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Kiedy wejdą do sprzedaży nowe tytuły w Złotej ?? Chodzi mi o gry CoH, SupCom i AoE3 z dodatkami. Drogie są i interesuje mnie ile taniej wyjdą mnie z wykorzystaniem wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDProjekt ujawnił dzisiaj trzy nowe gry z Platynowej Kolekcji: 1.The Settlers II: 10-lecie Złota Edycja (Settlers II + dodatek Wikingowie) - nowa wersja kultowej, drugiej części serii o osadnikach z nowoczesną grafiką 3D i udoskonaloną grywalnością.
2.SpellForce 2 Złota Edycja (SpellForce 2 + dodatek Władca Smoków) - unikalna gra osadzona w świecie fantasy, uznawana za najlepsze połączenie gatunków RTS i RPG.
3.Supreme Commander - rewolucyjna strategia autorstwa Chrisa Taylora, przenosząca gracza na niespotykanej dotąd wielkości pola bitew, gdzie walka toczy się z udziałem tysięcy jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może zastanowię się nad Supreme Commander w Platynowej Kolekcji. Spellforce 2 + dodatek mam, bo kupiłem już w Złotej Kolekcji. Natomiast Settlersi mnie nie interesują. Fajnie, że S.T.A.L.K.E.R-A wydają. Ale ja mam wydanie premierowe. To będzie dla tych co jeszcze tej świetnej gry nie poznali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, ponieważ BF2 jest wydawany przez EA... A tak poza tym to znajdziesz w internecie po cenie nóweczki...

www.allegro.pl
www.wirtus.pl

Popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wydanie SpellForce II ze złotej kolekcji. Chodzi mi o to ile stron ma instrukcja, poradnik, na jakim są papierze i czy w kolorze czy tylko czarno białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plusem wszystkich takich kolekcji jest to, że są wydawane w komplecie ze wszystkimi dodatkami, za mniejsze pieniądze, ale niestety trzeba poczekać, a nie każdy potrafi wytrzymać nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerokość pięciu paczuszek DVD, zdobienia pudełka to złoty podkład, oczywiście ok. 20 wPLN, dość obszerne instrukcje do podstawki i dodatku. Same gry są w oryginalnych paczkach, lecz złotawo-elfickim (hehe) pudełku.

Instrukcje i wszystko masz w pełnym kolorze.
Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:21, Ostrowiak napisał:

Szerokość pięciu paczuszek DVD, zdobienia pudełka to złoty podkład, oczywiście ok. 20 wPLN,
dość obszerne instrukcje do podstawki i dodatku. Same gry są w oryginalnych paczkach, lecz
złotawo-elfickim (hehe) pudełku.

Instrukcje i wszystko masz w pełnym kolorze.

Instrukcje są czarno-białe, tak jak w wydaniach premierowych. Są za to dwa kolorowe poradniki: do podstawki i dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info:
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - jedna z najgłośniejszych gier FPS ostatnich lat, w której gracz wciela się w stalkera, przemierzającego zamkniętą strefę wokół elektrowni w Czarnobylu. S.T.A.L.K.E.R. to przede wszystkim niepowtarzalny klimat, doskonała sztuczna inteligencja przeciwników, ogromna przestrzeń do eksploracji, ponad 30 rodzajów broni oraz wciągająca fabuła z siedmioma alternatywnymi sposobami ukończenia rozgrywki.

Warhammer 40,000: Dawn of War Antologia (Dawn of War z dodatkami Winter Assault i Dark Crusade) - kultowa strategia RTS, osadzona w uniwersum Warhammer 40,000. W grze nie znajdziemy standardowego sposobu pozyskiwania surowców - najważniejsze jest zdobywanie i utrzymywanie kluczowych lokacji. Dawn of War tworzy wspaniałe widowisko i zachwyca swoim rozmachem, oferując jednocześnie niespotykane możliwości taktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaj dałeś jakieś info, ale jak dla mnie nic z niego nie wynika. O co chodzi??? Dałeś krótki opis dwóch gier i nic poza tym. Co będą te gierki w taniej serii jakiejś??? Może w PK???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 16:45, Doktor14 napisał:

Czekaj dałeś jakieś info, ale jak dla mnie nic z niego nie wynika. O co chodzi??? Dałeś krótki
opis dwóch gier i nic poza tym. Co będą te gierki w taniej serii jakiejś??? Może w PK???

Pozdrawiam...

Zapomniałem dodać jednego zdania. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować