Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2008 o 08:26, kedzior141 napisał:

A ten patch będzie też taką ''optymalizacją''?

Kilkanaście z zapowiedzianych poprawek dotyczy zarządzania pamięcią, tak więc być może zlikwiduje to przycinanie i bardzo długie odczyty/zapisy na nawet szybkich sprzętach. Ja sobie niedawno wymieniłem pół kompa i zagrałem ponownie w demo GIII i niestety mimo wysokiego średniego framerate gra nadal mocno tnie chwilami, co najlepiej widać np. przy wyjęciu pochodni. Być może patch to naprawi, a lista poprawek zrobionych przez fanów też jest imponująca dlatego niecierpliwie czekam.


Widzę przeceny w Topsellerze, czyżby te gierki miały wkrótce pojawić się w jeszcze tańszej serii?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że nowy patch trochę zoptymalizuje grę, wtedy może bym sobie kupił.
A co do przecen w TopSellerze to wydaje mi się że to całkiem prawdopodobne. Chciałbym zobaczyć fear''a albo titan questa w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 10:49, kedzior141 napisał:

A co do przecen w TopSellerze to wydaje mi się że to całkiem prawdopodobne. Chciałbym zobaczyć
fear''a albo titan questa w XKN.


Patience, My Young Padawan ;)
Prędzej czy później gry te trafi do eXtra Klasyki - taka kolej rzeczy. Jednak myślę, że w przypadku wymienionych przez Ciebie tytułów trzeba będzie niestety jeszcze trochę poczekać. TopSeller powstał ledwie trzy czy cztery miesiące temu, a gry tak szybko z serii do serii nie przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, za to Fable już długo siedzi w Platynowej Kolekcji. Chciałbym żeby od razu do XKN trafiła.(chyba setny raz to mówię). Swoją drogą chyba nie będzie tak że każda gra będzie przechodziła wg. schematu:
Premierówka-->Platynowa kolekcja-->Topseller-->XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 11:12, kedzior141 napisał:

Racja, za to Fable już długo siedzi w Platynowej Kolekcji. Chciałbym żeby od razu do XKN trafiła.(chyba
setny raz to mówię).

A sytuację pogorsza fakt, że Czesi mają u siebie w swojej eXtra Klasyce Fable juź chyba od roku :|

Dnia 11.01.2008 o 11:12, kedzior141 napisał:

Swoją drogą chyba nie będzie tak że każda gra będzie przechodziła wg. schematu:
Premierówka-->Platynowa kolekcja-->Topseller-->XKN.

To dość realny scenariusz, aczkolwiek nie każda gra będzie tak chodzić. Zapewne będą zdarzać się pominięcia któregoś z etapów, łączenia edycji podstawka+dodatek, a niektóre gry (oczywiście Blizzard) niegdy nie zejdą poniżej pewnego etapu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy:) Właśnie wydaje mi się że któraś ze świetnych gier Blizzarda trafi do TopSellera niebawem.
Fable...nie grałem jeszcze, a szkoda mi narazie pieniędzy na platynę, w końcu już tak długo tam ta gra siedzi że pewnie kupił bym na chwilę przed zejściem do tańszej serii. A widziałem w jakimś Markecie że Fable jest na 5cd! Masakra trochę przy instalacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 11:36, kedzior141 napisał:

Nigdy nie mów nigdy:) Właśnie wydaje mi się że któraś ze świetnych gier Blizzarda trafi do
TopSellera niebawem.

Mission Impossible. Było to już przerabiane setki razy. Blizzard każe sobie płacić spore kwoty za każdy sprzedany egzemplarz sprzedanej gry, przez co CDP musiałby dopłacać do interesu, gdyby chciał je wpuścić do tańszej serii. Jedyna opcja, to że zestaw Warcraft 2, Diablo i Starcraft zostaną rozmontowane na pojedyncze tytuły i wejdą do XKN. Wtedy zamiast 60 złotych za zestaw 3 tytułów będzie się płacić po 20 złotych za każdy z nich.

Dnia 11.01.2008 o 11:36, kedzior141 napisał:

Fable...nie grałem jeszcze, a szkoda mi narazie pieniędzy na platynę, w końcu już tak długo
tam ta gra siedzi że pewnie kupił bym na chwilę przed zejściem do tańszej serii. A widziałem
w jakimś Markecie że Fable jest na 5cd! Masakra trochę przy instalacji:)

Też muszę się przyznać nie grałem w Fable, czego bardzo żałuję. Cały czas zastanawiam się nad kupnem wersji z pierwszego Xboxa i pograniu w nią na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 11:12, kedzior141 napisał:

Swoją drogą chyba nie będzie tak że każda gra będzie przechodziła wg.
schematu:
Premierówka-->Platynowa kolekcja-->Topseller-->XKN.


Chyba nie wszystkie tytuły będą przez to przechodzić - raczej te bardziej znane/kultowe, z których można coś wycisnąć. Zawsze to coś kupić znany przebój za 59 niż 99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłby całkiem niezły pomysł z wydaniem na Starcrafta w Ekstra Klasyce next.
i nawet nie wiedziałem że w gry z xboxa można grać też na xboxie360.
A zastanawialiście się kiedy Wiedźmin trafi np. do Platynowej kolekcji? Mi się wydaje że nie prędko, chyba że CDPR będzie miał z niego tyle zysku że będzie im już wszystko jedno:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 14:08, kedzior141 napisał:

A zastanawialiście się kiedy Wiedźmin trafi np. do Platynowej kolekcji? Mi się wydaje że nie
prędko, chyba że CDPR będzie miał z niego tyle zysku że będzie im już wszystko jedno:p


Zastanawiałem się nad tym, nawet gdzieś to już napisałem, spodziewam się że tuż przed wakacjami albo zaraz po nich i wtedy na pewno go kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 14:26, Sebat1 napisał:

Zastanawiałem się nad tym, nawet gdzieś to już napisałem, spodziewam się że tuż przed wakacjami
albo zaraz po nich i wtedy na pewno go kupie.


Ja tam kupiłem premierówkę, i nie żałuję bo bardzo fajne wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 14:28, kedzior141 napisał:


> Zastanawiałem się nad tym, nawet gdzieś to już napisałem, spodziewam się że tuż przed
wakacjami
> albo zaraz po nich i wtedy na pewno go kupie.

Ja tam kupiłem premierówkę, i nie żałuję bo bardzo fajne wydanie.

W platynie jak będzie Wiedźmin to pewnie tylko gra, instrukcja i poradnik;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 14:34, Zagul napisał:

> Ja tam kupiłem premierówkę, i nie żałuję bo bardzo fajne wydanie.
W platynie jak będzie Wiedźmin to pewnie tylko gra, instrukcja i poradnik;/


no i może jeszcze soundtrack. Ja mam Jade Empire z PK i soundtrack jest. Choć kto wie, może z okazji że wiedźmin jest ''polski'' zrobią jakieś większe wydanie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 14:08, kedzior141 napisał:

A zastanawialiście się kiedy Wiedźmin trafi np. do Platynowej kolekcji? Mi się wydaje że nie
prędko, chyba że CDPR będzie miał z niego tyle zysku że będzie im już wszystko jedno:p


Nie zastanawiałem się kiedy, jedynie po co. W chwili obecnej można kupić Wiedźmina za 80 złotych i oprócz gry dostajesz kupę dodatków. Przesuwając tytuł do Platyny obniżamy cenę o jakieś 30 złotych, jednocześnie wywalając wszystko oprócz płytki z grą, intstrukcji i poradnika. Moim zdaniem kiepski biznes i gdybym miał wybierać między tymi dwoma zestawami, to bez wątpienia zdecydowałbym się na droższą premierówkę z gadżetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedyś Wiedźmin będzie musiał trafić do jakiejś serii. Mi się właśnie wydaje że najprędzej do PK.
Ale w sumie do TS było by jeszcze gorzej, w końcu jeszcze mniej dodatków niż w PK:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 15:08, kedzior141 napisał:

Ale kiedyś Wiedźmin będzie musiał trafić do jakiejś serii. Mi się właśnie wydaje że najprędzej
do PK.
Ale w sumie do TS było by jeszcze gorzej, w końcu jeszcze mniej dodatków niż w PK:]

Ale to się będdzie bradzo długo trzymać bo to jest Polskie, a dobre :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 16:12, Zagul napisał:

Ale to się będdzie bradzo długo trzymać bo to jest Polskie, a dobre :]


Właśnie ja myślałem że polskie-szybciej stanieje:) Ale to aktualne wydanie wiedźmina jest naprawdę bogate i warto wydać te 80zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Heroes Complete to jest to piękne białe fullwypas pudełko z mnóstwem bajerów (fotka poniżej)? Mam nadzieję!! Gdyby dostali je tylko amerykanie byłoby to troche nie sprawiedliwe. Strasznie im zazdrościłem tego "super collectors edition" w czarnym pudełeczku, więc ostrzę już sobie zęby na Heroes Complete. Coś mi się wydaje, że skrzyneczka z wydania kolekcjonerskiego zostanie schowana...

20080112153250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:32, Michal 1232 napisał:

Czy Heroes Complete to jest to piękne białe fullwypas pudełko z mnóstwem bajerów (fotka poniżej)?
Mam nadzieję!! Gdyby dostali je tylko amerykanie byłoby to troche nie sprawiedliwe. Strasznie
im zazdrościłem tego "super collectors edition" w czarnym pudełeczku, więc ostrzę już sobie
zęby na Heroes Complete. Coś mi się wydaje, że skrzyneczka z wydania kolekcjonerskiego zostanie
schowana...

Tak , to jest to , zapowiadają wydanie na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować