Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2008 o 11:20, akne napisał:

> Witam. Chciałbym się dowiedzieć co znajduję się w pudełku PK ?
Płyta(płyty) z grą, drukowana instrukcja, drukowany poradnik ok. 64 stron zwykle (drukowanego
poradnika nie ma tylko w kilk grach z PK: w Antologii Blizzard, Diablo II z dodatkiem
i w Warcraft III), karta rejestracji, katalog serii wydawniczych. Często są bonusowe
płyty z różnymi rzeczami, ale to pytaj o konkretne tytuły.
Opis zawartości pudełka podajemy zawsze na spodzie pudełka (dotyczy PK, ZK i TS, bo
XKN ma z tyłu).

Akne czy zdradzisz w końcu kiedy wyjdzie Heroes Complete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 12:02, Zagul napisał:

Akne czy zdradzisz w końcu kiedy wyjdzie Heroes Complete??

no way ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście data polskiej premiery Heroes Complete zależy od premiery angielskiej wersji wydania, tak?
Napisałaś na GS, że w robocie już masz jeden egzemplarz angielskiego Heroes Complete, ale czemu w takim razie GOL (tak, wiem, marne źródło informacji, ale nie mam czasu teraz grzebać po innych portalach) datę wydania za granicą Heroes Complete ustawił na maj? Czyżby Ubisoft sobie w kulki znowu leciał? ;D

http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=10590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie widziałem, że tam jest w maju angielska, a polska na początku miała być zaraz po premierze Dzikich Hord, a NWN kolkecja Wszech czasów wyszła po premierze Maki zdrajcy, to ja już się pogubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 00:49, Mistic napisał:

Oczywiście data polskiej premiery Heroes Complete zależy od premiery angielskiej wersji
wydania, tak?
Napisałaś na GS, że w robocie już masz jeden egzemplarz angielskiego Heroes Complete,
ale czemu w takim razie GOL (tak, wiem, marne źródło informacji, ale nie mam czasu teraz
grzebać po innych portalach) datę wydania za granicą Heroes Complete ustawił na maj?
Czyżby Ubisoft sobie w kulki znowu leciał? ;D

http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=10590


Oj, skoro mam fizycznie w pracy ang. wydanie, a poza tym gdzieś tu na forum gramowicze pisali, że ktoś siedzi zagranicą i nabył je za ileś funtów, tzn., że zostało wydane już na tzw. Zachodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 00:49, Mistic napisał:

/.../
Czyżby Ubisoft sobie w kulki znowu leciał? ;D


W kulki leci co najeyżej GOL. Wielkie białe pudło Heroes Complete jest już normalnie w sklepach na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 08:34, Klimos napisał:

> /.../
> Czyżby Ubisoft sobie w kulki znowu leciał? ;D

W kulki leci co najeyżej GOL. Wielkie białe pudło Heroes Complete jest już normalnie
w sklepach na zachodzie.

Jeśli można zapytać w jakim kraju mieszkasz i po ile u ciebie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 15:44, Zagul napisał:

Jeśli można zapytać w jakim kraju mieszkasz i po ile u ciebie jest??


Mieszkam w Danii i widziałem w sklepie za 600 DKK (~300 złotych). W ubiegły weekend byłem w Szwecji i tam wychodziło nieco taniej - 700 SEK (~260 złotych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:52, Klimos napisał:

> Jeśli można zapytać w jakim kraju mieszkasz i po ile u ciebie jest??

Mieszkam w Danii i widziałem w sklepie za 600 DKK (~300 złotych). W ubiegły weekend byłem
w Szwecji i tam wychodziło nieco taniej - 700 SEK (~260 złotych).

To i tak dużo u nas ma być po 160zł, ale nie wiadomo kiedy, najpierw, że po premirze dzikich hord, potem, że nie w styczniu, teraz już nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 15:22, Chlorofil napisał:

Czy znajdę w Herosach V z PK jakiś poradnik drukowany ? Czy nie ?

Taa jest taki dosć grubawy(70 stron około).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się posiadaczem Platynowej Unreal Antologii i jestem bardzo zadowolony, tak wysokiego stosunku cena-jakość już dawno nie widziałem, pięć gier z serii Unreal + płytka z muzyką daje to 10 zł za tytuł oraz niezliczone godziny spędzone przy świetnym multi, takiej okazji po prostu nie mogłem przegapić, chciałbym więcej takich pozytywnych zaskoczeń ze strony CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co zakupili Fable w Platynowej Kolekcji. Chciałbym się dowiedzieć: czy jest obszerny ten poradnik ? tak czy nie ? ile ma stron ? co w nim jest zawarte oraz co jest na tej płycie dodatkowego ? oraz :D czy gra jest już spatchowana z tą rzeczą umożliwiającą grać po napisach końcowych i kontynuowania rozgrywki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 17:13, Michal 1232 napisał:

Wiadomo już coś konkretnego odnośnie polskiego wydania Heroes Complete?? Jakieś nowinki?
:P

Też na to czekam, ale chyba się nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o Widzieliście to: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41201

Bardzo jestem ciekaw jakie to dziesięć tytułów czeka nas jeszcze przed wakacjami , jeden tytuł jest już na pewno znany , a może jeszcze do tego dojdą zaległe tytuły do XK.
A co do tego MMO , to czyżby Guild Wars wraz z dodatkami trafił do Złotej Kolekcji !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:19, Sebat1 napisał:

O_o Widzieliście to: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41201

Bardzo jestem ciekaw jakie to dziesięć tytułów nas czeka jeszcze przed wakacjami , jeden
tytuł jest już na pewno znany , a może jeszcze do tego dojdą zaległe tytuły do XK.

A co do tego MMO , to czyżby Guild Wars wraz z dodatkami trafił do Złotej Kolekcji !?


Zapowiada się ciekawie, pewnie to GW trafi do TopSeller, ale to dobrze, bo będzie warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:21, Kraju92 napisał:

Zapowiada się ciekawie, pewnie to GW trafi do TopSeller, ale to dobrze, bo będzie warto
kupić.


A zauważyłeś tą grę słów tzw. w tytule pisze ''''Gra MMO'''' , a pod koniec newsa pisze ''''gry MMO'''' , czyli może to oznaczać iż GW trafi z dodatkami w jakimś pakiecie , a bardzo wątpię żeby taki przebój kosztował tylko 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:31, Sebat1 napisał:

A zauważyłeś tą grę słów tzw. w tytule pisze ''''Gra MMO'''' , a pod koniec newsa pisze
''''gry MMO'''' , czyli może to oznaczać iż GW trafi z dodatkami w jakimś pakiecie ,
a bardzo wątpię żeby taki przebój kosztował tylko 40 zł.


Gra słów, albo pomyłka, jakoby by nie było dostaniemy jakieś MMO w niższej cenie i dlatego chwalmy pana, ewentualnie CD Projekt xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować