Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Długość Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate zdecydowanie powyżej średniej

5 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wygląda na to, że właściciele 3DS-a otrzymają solidną porcję rozgrywki w Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate. Producent gry David Cox zdradził, ile czasu potrzeba na jej przejście.

Przeczytaj cały tekst "Długość Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate zdecydowanie powyżej średniej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gry kupuje 3DS-a ;) Gra zapowiada sie super a, ze jestem wielkim fanem ostatniej czesci to innego wyboru nie moze byc. Bedzie swietne rozgrzanie przed glownym daniem w postaci Lords of Shadow 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla tej gry kupuje 3DS-a ;) Gra zapowiada sie super a, ze jestem wielkim fanem ostatniej
> czesci to innego wyboru nie moze byc. Bedzie swietne rozgrzanie przed glownym daniem
> w postaci Lords of Shadow 2.
Ile kosztuje 3DS ja bym do jednej gry nie kupiłem ale co tam :D
Ja aby Xbox 360 kupiłem do Red Deada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zle sie wyrazilem...wydanie tej gry na 3DS-a przekonalo mnie do tej konsolki..oczywiscie sprawdze rowniez wiele innych tytulow ale brakowalo mi wlasnie swoistego killera ktory zachecilby mnie do zainwestowania ;) A jako, ze na tego typu sprzecie interesuja mnie przede wszystkim platformowki to 3DS jest jedynym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować