Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy patch do WarZ pozwoli na przybliżanie mapy! Doda także wiele innych, ważnych elementów

15 postów w tym temacie

No ja z niecierpliwością wyczekuję tego patch''a. A co do nadchodzących zmian - nie podoba mi się, że będziemy musieli naprawiać broń (chyba, że zrobią to w naprawdę fajny sposób) - broń jest wystarczająco rzadka a zdobycie odpowiedniej amunicji jest jeszcze trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopiowanie to nie największy problem gry, możliwe że doczekamy się nowego gatunku: "zombie sandbox survival" - ZSS xD. Problemem jest rynkowa koncepcja tej gry, bandycki wyzysk oraz generalny poziom scamu 0_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak na to patrze to przychodzi myśl, że to jakiś sponsorowany art xd
Ten crap jest już tak zlinczowany, że rzadne patche nie pomogą stety lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie z ostatniej chwili, campimi z kumplem na dachu - na który się normalnie da wejść bez glitchowania, campimi tak z 15 min a tu kolesie wyskakuja w powietrze na 25 metrów i giniemy w 1 sek... Po prostu ręce opadają, takich bezczelnych hacków to jeszcze w tej grze nie widziałem... Poza tym po ostatnim zmniejszeniu spawnu broni najciężej znajdywaną bronią to pistolety 9mm (przez ostatnie półtora tygodnia znalazłem jeden, czyli wychodzi tyle samo co karabinów snajperskich) a najpopularniejsza colt anaconda... Poza tym dodali w cholere przedmiotów do marketu - za prawdziwe pieniądze można kupić już taki sprzęt jak tłumiki (200 h przegrane ani jednego nie znalazłem) prawie każdą amunicję czy noktowizory więc daje to bardzo dużą przewagę...
Gra owszem była tania bo 42 zł to nie majątek i większość nieuzasadnionej krytyki była po prostu hejtem ale strona w jaką idzie rozwój tej gry nie napawa optymizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Normalnie jak na to patrze to przychodzi myśl, że to jakiś sponsorowany art xd
> Ten crap jest już tak zlinczowany, że rzadne patche nie pomogą stety lub nie.

Tobie już podziękujemy i proponuję iść na lekcje języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 01:12, repcak napisał:

Czy ktoś doświadczony mógł by dokładnie wypunktować co jest z tą grą nie tak?


1. Bezczelna kopia DayZ
2. Niedorobiona
3. Item shop w survivalowej grze, serio?
4. Nieczyste zagrywki developerów (banowanie uczciwych graczy, żeby kupili grę jeszcze raz, skopiowanie TOS z League of Legends itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tobie już podziękujemy i proponuję iść na lekcje języka polskiego.

Niestety w naszych czasach błędy ortograficzne są coraz częściej spotykane na forach. Niestety takim tekstem świata nie naprawimy, więc jedyne co nam zostaje, to postarać się przymknąć na nie oko i nie kopać takich ludzi po twarzy za jeden błąd w poście. Co innego, że post nic nie wniósł do rozmowy, ale mój jest równie interesujący, więc wspominając o tym strzelam sobie samobója ;P

Co do tematu - osobiście czekam na DayZ. Rzeczywiście lista błędów przy ''premierze'' WarZ była na tyle długa, że nie mam specjalnie ochoty testować tej gry samemu, może patche ją naprawią, może wyjdzie z tego coś lepszego niż przyszłe DayZ - pożyjemy, zobaczymy. Póki co - czekam, i myślę, że nie ja jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 11:21, Sagittarius1444 napisał:

> Tobie już podziękujemy i proponuję iść na lekcje języka polskiego.

Niestety w naszych czasach błędy ortograficzne są coraz częściej spotykane na forach.
Niestety takim tekstem świata nie naprawimy, więc jedyne co nam zostaje, to postarać
się przymknąć na nie oko i nie kopać takich ludzi po twarzy za jeden błąd w poście. Co
innego, że post nic nie wniósł do rozmowy, ale mój jest równie interesujący, więc wspominając
o tym strzelam sobie samobója ;P


Na dysdebilizm i inne pseudo-schorzenia nie wolno przymykać oka. Bo wychowamy sobie społeczność idiotów.
Tak samo w życiu na przejawy głupoty i błędy innych [błędy wszelakie] należy reagować, żeby potem ich uniknąć.
Tak więc nie piernicz farmazonów drogi kolego.
Jak z TobiAlexem się w wielu rzeczach nie zgadzam tak tu podpisuję się nogami i rekami. Jest słownik, są autokorekty dla leniwych w przeglądarkach czy np wordzie [i nie trzeba miec płatnego officea żeby mieć odpowiednik worda więc "kontrowersyjną biedą" tez się nikt nie wyprze]

Dnia 21.01.2013 o 11:21, Sagittarius1444 napisał:

Co do tematu - osobiście czekam na DayZ. Rzeczywiście lista błędów przy ''premierze''
WarZ była na tyle długa, że nie mam specjalnie ochoty testować tej gry samemu, może patche
ją naprawią, może wyjdzie z tego coś lepszego niż przyszłe DayZ - pożyjemy, zobaczymy.
Póki co - czekam, i myślę, że nie ja jeden ;)



Też czekam na DayZ, jednak bezmyślnego hejtu wobec WarZ nie rozumiem.
Owszem gra to pewnego rodzaju klon, ale nikt nikogo do grania nie zmusza, sprawa żadna w sadzie się nie toczy [a przecież autor DayZ mógł by wytoczyć proces gdyby chciał - chyba, że wytoczył to inna bajka, nie śledzę na bieżąco tego tematu od jakiegoś czasu] więc ci którzy uważają WarZ za niegodny plugawy plagiat mogą go omijać z daleka.
Jak dla mnie im więcej gier bazujących na dobrych pomysłach, nawet jeśli zaczepiają o plagiat, tym lepiej dla graczy bo wybór większy i szansa na to, że ktoś cudze pomysły zmodyfikuje/rozwinie w dobrym kierunku [abstrahując od tego czy WarZ takowe rozwija i czy w ogóle jest gra dobrą - dla mnie np przeciętną ale zapycha mi czas miło do premiery DayZ więc bezmyślnego hejtu bez argumentów pojąc nie mogę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego jest pozbawiony nadzieji na zbyt duży przełom między Dayz-arma2 a stand alone. Pożyjemy zobaczymy, ale raczej bedą to drobiazgi których nie dało się załatwić skryptami w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Normalnie jak na to patrze to przychodzi myśl, że to jakiś sponsorowany art xd
> > Ten crap jest już tak zlinczowany, że rzadne patche nie pomogą stety lub
> nie.
>
> Tobie już podziękujemy i proponuję iść na lekcje języka polskiego.

Zrobił błąd ortograficzny! Dobra chłopaki! Ignorujemy wszystko co napisał i mieszamy go z błotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Doświadczenie z ostatniej chwili, campimi z kumplem na dachu - na który się normalnie
> da wejść bez glitchowania, campimi tak z 15 min a tu kolesie wyskakuja w powietrze na
> 25 metrów i giniemy w 1 sek... Po prostu ręce opadają, takich bezczelnych hacków to jeszcze


Największy problem gry, cheaty. Za dużo akcji można wykonać na swoim komputerze, przez to jest wielu cheat''erów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować