Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaginieni w akcji - gry, które zobaczymy dopiero na nowej generacji

33 postów w tym temacie

Poważnie się zastanawiam nad kupnem nowego PC w nadchodzącym miesiącu, więc mam nadzieję, że to nie będą bez sensu wydane pieniądze biorąc pod uwagę nadchodzące, nowo-konsolowe bum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista to są ciężkie spekulacje. Piszecie tutaj o grach o których praktycznie nic nie wiemy albo o grach ktore ktos niedawno wygrzebal jako pogrzebane i a Wy nagle przypisujecie je do tytulow next-genowych?

Wg mnie jedynym pewniaczkiem jest tutaj Doom. Od siebie dodalbym Star Wars 1313 ktore wg. mnie podzieli los starych Just Cause i GRAW ktore wyszly jednoczesnie na current geny i next geny.

Ta spina na next geny rodzi niepotrzebny balon ktory cos czuje ze peknie przy spotkaniu z rzeczywistoscia. Next geny nie okaza sie takimi kombajnami jak wszyscy pieja i przy starcie bedziemy raczeni grami ktore beda robione pod curenty i portowane na next geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 14:38, TobiAlex napisał:

A gdzie w PS3 masz architekturę x86?

A gdzie niby Cell ma się pojawić w PS4, skoro wszyscy, od samego początku, trąbią o SoC od AMD?

SONY już nie idzie w udziwnioną architekturę - widać to na przykładzie Vity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gry na nową generację konsol mają wyglądać jak na screenach to twórcy tychże gier nawet niech się nie błaźnią.Gra startowe na nową konsolę mają urywać jaja jak przykładowo Gears of War i PGR 3 na xklocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło by wypuścić wcześniej na PC a dopiero potem na konsole a nie czekać nie wiadomo ile a p[otem się okaże że silnik graficzny na start będzie ubogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak sobie przypominam Zapomniane Piaski bez żadnych combosów i z zupełnie nie potrzebnym
> drzewkiem umiejętności to moje uwielbienie do Duszy Wojownika rośnie. Chciałbym zagrać
> jeszcze w tak świetnego Prince''a, jak Warrior Within właśnie.

Eee... To może zagraj w to jeszcze raz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 12:44, ManweKallahan napisał:

Jak sobie przypominam Zapomniane Piaski bez żadnych combosów i z zupełnie nie potrzebnym
drzewkiem umiejętności to moje uwielbienie do Duszy Wojownika rośnie. Chciałbym zagrać
jeszcze w tak świetnego Prince''a, jak Warrior Within właśnie.

Meh, dla mnie WW to najgorsza część PoPa, w jaką grałem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wystarczyło by wypuścić wcześniej na PC a dopiero potem na konsole a nie czekać nie wiadomo
> ile a p[otem się okaże że silnik graficzny na start będzie ubogi.


Gdyby tak zrobili nie byłoby takiej sprzedaży tych gier po wyjściu nowych konsol. Takie jest przynajmniej moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No cóż przynajmniej nowa generacja będzie miała przyzwoite tytuły startowe. Ale
> jako,
> > że będą to najpewniej porty ze starej generacji przepisane na nową to jakiejś super
>
> > grafiki raczej nie należy się spodziewać. Przynajmniej do czasu gdy developerzy
> nie rozpracują
> > nowych maszynek.
>
> To raczej grozi tylko PS4 jeżeli Sony znowu pójdzie w jakiś dziwny procek (a wszystko
> na to wskazuje).
> > No cóż przynajmniej nowa generacja będzie miała przyzwoite tytuły startowe. Ale
> jako,
> > że będą to najpewniej porty ze starej generacji przepisane na nową to jakiejś super
>
> > grafiki raczej nie należy się spodziewać. Przynajmniej do czasu gdy developerzy
> nie rozpracują
> > nowych maszynek.
>
> To raczej grozi tylko PS4 jeżeli Sony znowu pójdzie w jakiś dziwny procek (a wszystko
> na to wskazuje).
> > No cóż przynajmniej nowa generacja będzie miała przyzwoite tytuły startowe. Ale
> jako,
> > że będą to najpewniej porty ze starej generacji przepisane na nową to jakiejś super
>
> > grafiki raczej nie należy się spodziewać. Przynajmniej do czasu gdy developerzy
> nie rozpracują
> > nowych maszynek.
>
> To raczej grozi tylko PS4 jeżeli Sony znowu pójdzie w jakiś dziwny procek (a wszystko
> na to wskazuje).
ale na next-genach mają być podobno wykorzystane podzespoły z pc żeby były tańsze i żeby łatwiej się programowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 19:43, pibel napisał:

> Wystarczyło by wypuścić wcześniej na PC a dopiero potem na konsole a nie czekać
nie wiadomo
> ile a p[otem się okaże że silnik graficzny na start będzie ubogi.


Gdyby tak zrobili nie byłoby takiej sprzedaży tych gier po wyjściu nowych konsol. Takie
jest przynajmniej moje zdanie. :)

ale by pokazali możliwści nowych konsol a tak to będzie kupowanie w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dorzucił jeszcze Mafia3, bo jeśli się mówi o tej produkcji to tylko odnośnie przyszłej generacji konsol, a sama gra jest potwierdzona, że istnieje i że jest w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No HL3 nie ma ale jest zapowiedziany.
>
> I tak wszyscy dalej czekają na kolejny epizod, bo poprzedni z tego co jeszcze pamiętam
> w żadnym razie nie wyczerpał wszystkich wątków ;)
>
Nie będzie Ep3 tylko właśnie będzie HL3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować