Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowicze wybrali grę roku! Zaskakujące rozstrzygnięcia

74 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2013 o 14:45, Janek_Izdebski napisał:

Lepsze kaszanki, czy odgrzewane kotlety? ;)

No co ty Kaszanka Zone, nic nie przebije. Zawsze uwielbialem w te tytuły grać. Te emocje, grafika, bugi których nawet Obsidian by się nie powstydził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:45, kotlecik5 napisał:

Poważnie? Teraz wszyscy będą się kłócić i wyzywać, które gry to gnioty, a które powinny
być na liście, bo "mi się podobają, więc są obiektywnie najlepsze". Ludzie... Ręce opadają...

Welcome to the internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:57, jendrek1988 napisał:

I to niby zaskakująca informacja? Przecież to było pewne.


Walking Dead zamiast Diablo 3 to jednak jest pewne zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak serio - who cares? Takie to ważne? Nie można oczywiście w nie grać, trzeba się wykłócać, że lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Miejsca 1-2, 4-5 kompletnie z dupy... Nie wiem kto na te gry głosował, ale na pewno ten
> ktoś nie zna się na grach.

Nie no lepiej głosować na 3, samograj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty...
Wracamy się do epoki kamienia łupanego, gdzie rozpindziel i grafika są ważniejsze niż fabuła, bohaterowie i uczucia. The Walking Dead > Far Cry 3, Assassin''s Creed 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.2.3 teraz ankieta kto kupił wgl. te gry. 10% głosujących? 50% grało na piratach, a 40% nie grało, ale koledzy(czyt. reklamy) mówią że fajne, lub Rojo tak powiedział. :P Już nie ma się co wykłócać o to co jakie miejsce zajęło gdyż ładnie widać że wygrywają rozhejpowane gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 15:12, volcik97 napisał:

Temat ogarnięty...
Wracamy się do epoki kamienia łupanego, gdzie rozpindziel i grafika są ważniejsze niż
fabuła, bohaterowie i uczucia. The Walking Dead > Far Cry 3, Assassin''s Creed 3.

Jakbym chciał świetnej fabuły i bohaterów, to bym kupił książkę. Gra musi mieć dobry gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:29, Janek_Izdebski napisał:

"Diablo III" nie zdobyło palmy pierwszeństwa!? "Boże, Ty widzisz to
i nie grzmisz?
" ;)


Bardzo dobrze, bo inaczej musiałbym się pochlastać :) Oczywiście zaskoczenia nie ma. Nie było tam za dużo gier do wyboru. Ale cieszę się, że chociaż "The Walking Dead" jest na podium. Zasługuje na to pełną gębą :) Może następnym razem będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 30 przedstawionych tytułów grałem tylko w Mass Effect 3 więc ciężko mi powiedzieć czy wylądował za wysoko czy za nisko, bo nie mam porównania z innymi grami. W tych wszystkich rankingach ciekawi mnie dość niska pozycja Guild Wars 2, gry która zapowiadała się bardzo ciekawie. Myślałem że nowy Hitman też wskoczy parę miejsc wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 15:22, vegost napisał:

Bardzo dobrze, bo inaczej musiałbym się pochlastać :) Oczywiście zaskoczenia nie
ma. Nie było tam za dużo gier do wyboru. Ale cieszę się, że chociaż "The Walking Dead" jest
na podium. Zasługuje na to pełną gębą :) Może następnym razem będzie lepiej :)

W "TWD" nie grałem - kiedyś na pewno zagram. Teraz mam o wiele większe zaległości. A "FC3" to IMHO solidna produkcja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 15:28, Janek_Izdebski napisał:

W "TWD" nie grałem - kiedyś na pewno zagram. Teraz mam o wiele większe zaległości.
A "FC3" to IMHO solidna produkcja. :)


The Walking Dead niszczy wszystko co do tej pory widziałem :-) A to tylko gra niezależna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 zasłużenie 1 miejsce, gra kozacka, poza tym na drugim imo powinien być The Walking Dead, popłakałem się na końcu a stary chłop już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAR CRY 3 na pierwszym miejscu?! <lol2> to się uśmiałem.
oprócz grafiki i otwartego świata nic w tej grze ciekawego niema, grałem w farcry3 i to jest dno, chowamy się za małym krzaczkiem gdzie widać nas gołym okiem, ale AI jest na bardzo wysokim zaawansowanym poziomie że nas nie widzą w najmniejszym krzaczku, tak samo możemy się skradać z bronią w reku, przeciwnik musi na nas się patrzeć przez 5 sekund żeby z czaić się że mamy w ręku broń i podkradamy się do ich bazy.
Szczerze to i tak jest bezsensu głosować na gry roku skoro gra która została wydana na początku lub w połowie roku się znudziła bo przeszło się ją całą a gra która wyszła przed końcem 2012 roku się nie znudziła podczas głosowania bo niedawno co wyszła wiec nie zdążyło się ją przejść i dużo ludzi nie będzie głosowała na te gry co już się znudziły tylko na tą w którą aktualnie grają i się wkręcili, ale tego że się wkręcili w tamte np bardziej to tego nie pamiętają i nie biorą pod uwagę tego że far cry 3 także się znudzi i to może nawet szybciej niż tamte.

Dla mnie 3 najlepsze gry roku to
1.KINGDOMS OF AMALUR RECKONING
2.BORDERLANDS 2
3.DIABLO III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szczerze to i tak jest bezsensu głosować na gry roku skoro gra która została wydana na początku lub w połowie roku się znudziła bo przeszło się ją całą a gra która wyszła przed końcem 2012 roku się nie znudziła podczas głosowania bo niedawno co wyszła wiec nie zdążyło się ją przejść i dużo ludzi nie będzie głosowała na te gry co już się znudziły tylko na tą w którą aktualnie grają i się wkręcili, ale tego że się wkręcili w tamte np bardziej to tego nie pamiętają i nie biorą pod uwagę tego że far cry 3 także się znudzi i to może nawet szybciej niż tamte."

Holy Batman, niezly strumien swiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować