Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowicze wybrali grę roku! Zaskakujące rozstrzygnięcia

74 postów w tym temacie

Chyba przespałem ten konkurs, ale też i ten rok. Jedyne w co z tej listy zagrałem to (kolejność od najdłużej ogranych):
- D3
- ME3
- BOps II
- Endless Space
- The Walking Dead

Najprzyjemniej czas spędziłem przy ME3. Zakończenie jakie było, takie było. W tamtym roku tylko zmodowane Fallout: New Vegas bardziej pozwoliło mi wczuć się w postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 23:20, kesik93 napisał:

> Ty chyba nie wiesz co znaczy słowo "obiektywnie".

No właśnie wiem co znaczy. To nie jest subiektywne Top3, w którym uwzględniałbym moje
indywidualne upodobania. To jest obiektywny stan faktyczny.

obiektywnie nie byłbyś w stanie wyznaczyć żadnego topu tylko podać listę gier ~10 które jakoś na to zasługują, później potrzebowałbyś jakichś 10k ludzi którzy zrobiliby to samo, i po połączeniu głosów wyszłaby w miarę obiektywna lista, a tak hity srity, znasz wszystkie gry które wyszły w 2012? Nie więc nie jesteś obiektywny bo nie masz skali porównawczej :)
a lista gramowa, z topki znam d3, ale ogólnie w większość gier nie grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza 10-tke jest wręcz idealna, kazda z tych gier jest wyjątkowa i b.dobra w swoim gatunku. Szkoda tylko że torchlight i darksaiders są tak nisko bo te gry w moim odczuciu są na tyle dobre by konkurować o miejsca w tej dziesiżtce zwycięsców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO tak to powinno wyglądać:

1.The Walking Dead
2.Dishonored
3.Sleeping Dogs

Top 1,2,4,5 to lekka porażka...

To tylko pokazuje poziom tego serwisu i tyle ! A przynajmniej TWD powinno być na 1 miejscu ze znaczną przewagą nad resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 23:20, kesik93 napisał:

No właśnie wiem co znaczy. To nie jest subiektywne Top3, w którym uwzględniałbym
moje indywidualne upodobania. To jest obiektywny stan faktyczny.

Obiektywny stan faktyczny to np. poziom sprzedaży gier, statystyka Steam systemów operacyjnych, jakie mają zainstalowane użytkownicy - jest to zwykły zbiór liczb i procentów. Żadnego w tym subiektywizmu. Natomiast każda lista "najlepszych gier" z samego swego założenia będzie subiektywna. Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi niska pozycja NBA2k13 - zdecydowanie najlepszej części z serii. Co do FC3 - dla mnie nie wyróżniała się ta gra niczym specjalnym, a po kilku godzinach grania stała się strasznie monotonna. Tak samo z AC3 - w porównaniu do poprzednich części (szczególnie do AC2) wypada strasznie blado. Dobrze, że TWD przynajmniej na 3 pozycji, bo w mojej ocenie zdecydowanie na to zasłużył. Wyżej też umieścił bym Dishonored. Jeśli chodzi zaś o Diablo 3, to mnie w ogóle nie wciągnęło - zatrzymałem się na początku drugiego aktu i póki co nie mam ochoty grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam czy głosowałem w tym plebiscycie ale moje typy się prawie pokrywają:
1. Far Cry 3
2. Dishonored
3. Assassin''s Creed 3
4. Max Payne 3
5. Halo 4

W konkursie Nvidia wygrała gra z obozu AMD :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 15:00, pobite_gary napisał:

> I to niby zaskakująca informacja? Przecież to było pewne.

Walking Dead zamiast Diablo 3 to jednak jest pewne zaskoczenie



Dla mnie nie. Walking Dead jest unikalne. A Diablo 3? Kolejna część kultowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obiektywne Top3 2012:
> 1. The Walking Dead
> 2. Risen 2: Mroczne Wody
> 3. Sleeping Dogs
> Miejsca 1-2, 4-5 kompletnie z dupy... Nie wiem kto na te gry głosował, ale na pewno ten
> ktoś nie zna się na grach.

Risen 2 hahaha http://www.youtube.com/watch?v=uXLqNFczi6w&list=UU-emkmhhZ8p0L_4WoKsd86w&index=32 i jeszcze http://www.youtube.com/watch?v=NQlxDk7xRmA&list=UU-emkmhhZ8p0L_4WoKsd86w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować