Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prison Architect - betatest

6 postów w tym temacie

Jestem zaskoczony opinia beta testera, bo chyba pierwszy raz spotkalem sie z niegatywna opinia na temat prison architect''a. Wrecz odwrotnie zazwyczaj czytalem/slyszalem, ze od dawna nie bylo tak dobrej gry w klimacie tycoon.

dla mnie ta gra to mocne 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę dziwi mnie próba oceny gry która jest dopiero w fazie Alfa
A dlaczego nie. Gdy zagram w grę w wersji demo mam prawo ocenić co mi się podoba, a co nie i stwierdzić czy chcę poświęcić na nią mój czas i pieniądz. Można dyskutować czy alfa i demo to jest to samo, ale problem w tym, że jeśli sama koncepcja gry nam się nie spodoba to żadna ilość patchy i zmian nie zmieni naszej niechęci do gry.

Mnie już sam pomysł się nie podoba, ale pewnie dlatego, że nie jestem fanem tego typu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Introversion robi dobre gre, tutaj tez duzo sie zmienia, kupilem juz spory czas temu bo gra zdecydowanie mi sie podoba, Prison Tycoon z prawdziwego zdarzenia (gdyby nie to ze gra z takim tytulem juz byla) .... ale mogli by nazwac Sim Prison :P

Tak czy inaczej o tytul jestem spokojny bo nawet jesli cos nie zostanie dopracowane i odpicowane na wydaniu pelnej wersji, Introversion dba o gry, a i fani tez dopieszcza tytul.

Za ocenianie tytulu nie ma sie jeszcze co zabierac, gra nie jest nawet w fazie beta, muzyki brak co napewno odbiera grze klimatu, a jesli ktos chce zobaczyc klimat niech obejrzy jeden z filmikow prezentacyjnych od Introversion.

Humoru to moze tu nie ma jak w Theme Hospital ale nie przypominam sobie by gry Introversion mialy jakis, Darwinia, Multiwinia, Defcon czy Uplink, wszystkie byly powazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to niedobrze, ale autor zachęcił mnie do zagrania w tą grę :) Dziwię się, że autora zdziwiło, że brak tu resocjalizacji, jej nie ma także w realu w większości "cywilizowanych krajów". Mój kuzyn jest strażnikiem w więzieniu, jeśli ta gra tak na Ciebie działa, to gdybyś miał taką pracę strzeliłbyś sobie w łeb. Teraz rozumiem po co mają testy psychologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować