Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza część Gears of War za darmo w GoW: Judgment! Zobacz nowy trailer

10 postów w tym temacie

Może i w serii fabułą jest zdeka sztampowa, to nie zmienia to faktu, że osoby, które nie grają po kolei zwyczajnie wiele tracą, bo chcąc nie chcąc jakieś odniesienia muszą być, dlatego promocja tak naprawdę dla niewielu osób, chyba że ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z serią Gears of War, wtedy takie coś ma sens. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 19:58, TTTr96 napisał:

Może i w serii fabułą jest zdeka sztampowa, to nie zmienia to faktu, że osoby, które
nie grają po kolei zwyczajnie wiele tracą, bo chcąc nie chcąc jakieś odniesienia muszą
być, dlatego promocja tak naprawdę dla niewielu osób, chyba że ktoś dopiero zaczyna swoją
przygodę z serią Gears of War, wtedy takie coś ma sens. ;)

jak byśćie nazwali swoje studio z grami lub jakie gry byście stworzyli polecam !! piszczie bo to ciekawe no dalej no dlaej już pogadajmy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 19:58, TTTr96 napisał:

Może i w serii fabułą jest zdeka sztampowa, to nie zmienia to faktu, że osoby, które
nie grają po kolei zwyczajnie wiele tracą, bo chcąc nie chcąc jakieś odniesienia muszą
być, dlatego promocja tak naprawdę dla niewielu osób, chyba że ktoś dopiero zaczyna swoją
przygodę z serią Gears of War, wtedy takie coś ma sens. ;)


Pamietaj wlasnie, ze najnowsza czesc bedzie sie dziala przed wydarzeniami z pierwszej odslony wiec wielu moze sie skusic bo dostaja dwie gry w ulozone fabularnie. Moj mlodszy brat nie gral w jedynke wiec akurat on sie ucieszy. Ja mam jeszcze trojke do ukonczenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno Epicowi (i teraz PCF) trzeba przyznac, grafika z czesci na czesc jest coraz lepsza a gameplay poprawiony/zmodyfikowany na potrzeby rozwoju serii.
Bedzie w co grac w marcu: GoW - Ascention, GoW - Judgement, SC2-HotS to dopiero trzy swietne gry a moj portfel juz placze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 21:27, Longer napisał:

> Może i w serii fabułą jest zdeka sztampowa, to nie zmienia to faktu, że osoby, które

> nie grają po kolei zwyczajnie wiele tracą, bo chcąc nie chcąc jakieś odniesienia
muszą
> być, dlatego promocja tak naprawdę dla niewielu osób, chyba że ktoś dopiero zaczyna
swoją
> przygodę z serią Gears of War, wtedy takie coś ma sens. ;)

Pamietaj wlasnie, ze najnowsza czesc bedzie sie dziala przed wydarzeniami z pierwszej
odslony wiec wielu moze sie skusic bo dostaja dwie gry w ulozone fabularnie. Moj mlodszy
brat nie gral w jedynke wiec akurat on sie ucieszy. Ja mam jeszcze trojke do ukonczenia
:p

Ja miałem akurat okazję zagrać tylko w pierwszą część, bo cóż - jestem PeCetowcem. Przy grze na pewno nie trzymała mnie historia, którą odstawiłem na któryś tam plan z rzędu po prologu, a świetny system walki, kiedy chcę po prostu siekać wrogów, to wiem, że Gears of War mi to umożliwi. Wracając do kwestii kolejności. Wiem, że nowa odsłona to prequel, ale to w niej będą odniesienia do następnych części, a nie w następnych częściach do niej, dlatego Judgment najlepiej zagrać po GoW3, owszem ciekawe może być przechodzenie od GoWJ, ale sądzę że mało osób nie grało w jakąkolwiek część, aby podjąć się tego eksperymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu ukończyłem GoW 3 i muszę przyznać że zarówno grafika jak i sam mechanizm rozgrywki ewoluował z części na część ale w każdej kolejnej występowały większe ilości bugów i częściej zdarzyło mi się utknąć w niewidzialnej ścianie czy przez nie odpalające się skrypty odpowiedzialne za otwarcia przejść... ale i tak grało się miodnie mimo że nie ogarniam celowania na padzie.
Tak czy inaczej nie mogę się doczekać Dżadżmenta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować