Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space 3 na PC portem z konsol!

60 postów w tym temacie

Hehe.. to jest właśnie EA. A EA Polska doda jeszcze oliwy do ognia i zapewne gra nie wyjdzie w ogóle zlokalizowana jak część poprzednia. Dziękujmy za beznadziejny port z pixelami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zwrocic uwage na Photoshop zdjec przedpremierowych.....kazdy tak dzisiaj robi juz. Cicho czekam i jako super fan OBCEGO nie zamawiam na razie np. colonial marines....za duzo razy juz sie na tym przejechalem. A wracajac do tematu:
DEAD SPACE 1 - krwisty kotlet
DEAD SPACE 2 - kotlet sojowy
DEAD SPACE 3 - smazona bulka tarta..... +pancerz mass effect 3 w zamowieniach przedpremierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahhaha, no to powodzenia ludziom co będą grali w to na Pececie z teksturami sprzed 5-8 lat ;p Przynajmniej wymagania będą żałośnie niskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 16:40, szyslay napisał:

A wracajac do tematu:
DEAD SPACE 1 - krwisty kotlet
DEAD SPACE 2 - kotlet sojowy
DEAD SPACE 3 - smazona bulka tarta..... +pancerz mass effect 3 w zamowieniach przedpremierowych.

+1 Pamiętaj, bym Ci za ten tekst kiedyś piwko postawił. :)

P.S. Co do "A: CM", to jestem dobrej myśli. W końcu to Gearbox. :)

@Juri_gag
I są niskie. Możesz sprawdzić w karcie gry na Origin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chciałem kupić na PC :/ Ale już na podstawie tego można wnioskować, że ta wersja będzie technicznym gniotem ;/

Teraz to już chyba poczekam aż wersje konsolowe stanieją, bo było całkiem fajne, ale płacić 200 zł za tą grę mi się nie widzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę gderacie tak, jakby wersja konsolowa wyglądała źle. A nie wygląda źle. Po prostu pecetowa nie będzie wyglądała lepiej. Żal, że port będzie "na odwal", słabo. Ale z tym bredzeniem o "grafice sprzed 6 lat" to przeginanie :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to Jedynka i Dwójka RÓWNIEŻ BYŁA PORTAMI.
Więc chyba znowu polskie płacze i lamenty bo to we krwi już macie.
Nie kupujcie, łaski nikomu nie robicie, ja kupię i będę się przednio bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 17:26, Shinigami napisał:

Płacz i zgrzytanie zębów. W kryształowej kuli widzę nadchodzące patche, może się
okazać, że bez nich gra będzie niegrywalna ;)

Wróż Maciej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. I tak nie zamierzalem tego kupowac, mimo fajnej jedynki i ok dwojki, to co widzialem na filmikach utwierdza mnie w przekonaniu ze to bedzie gniot. W dodatku EA dowalilo jeszcze te mikroplatnosci w singlu, smieciowatego origina i nikomu niepotrzebny coop, wiec niech spadaja na drzewo, mojej kasy nie zobacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 17:23, Puszkin napisał:

LOL śmieszą mnie te komentarze, zwłaszcza że poprzednie części były portami na PC.


Bingo. Nie było mowy o DX11, teksturach 4096x4096, co nie przeszkadzało tym grom śmigać bez problemów nawet na starych konfiguracjach sprzętowych i wyglądać świetnie. Poza (łatwym do skorygowania) problemem z nieco zbyt "pływającą myszką" w DS1, jakość konwersji była znakomita.

... Ale niech sobie ludzie ponarzekają na EA, to teraz modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mogę się pożegnać z zamawianiem tej gry : / A szkoda bo już miałem w planach zakup tej gry. Nie rozumiem , jak teraz można robić gry bez DX 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować