Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktywa THQ sprzedane. Koch Media największym zwycięzcą?

59 postów w tym temacie

A co z Vigil Games ? Czyli marka Darksiders idzie do piachu? Dziwne, ze nie bylo kupca na ta marke...
Po spotkaniu z pierwszym Darksiders znowu poczulem sie graczem..gra dawala ogromna przyjemnosc z obcowaniem z Wojna, cos jak Soul Reaver. Szkoda, ze prawdopodobnie nie bedzie dane mi zagrac w trojke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony. Coh nie mógł trafić w lepsze ręce (ciekawe co z Dawn of War) a Homefront dla Cryteka to też dobry wybór. Pozostałe marki niewiele mnie obchodzą, no, może poza Darksiders...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:15, Darkstar181 napisał:

Jestem zadowolony. Coh nie mógł trafić w lepsze ręce (ciekawe co z Dawn of War) a Homefront
dla Cryteka to też dobry wybór. Pozostałe marki niewiele mnie obchodzą, no, może poza
Darksiders...

Z tego co widziałem w innych newsach to prawdopodobnie Dawn of War też trafiło do Segi a Darksiders ma razem z Vigil studio Take-Two

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są dobre. Acti i EA po fidze.
Virgil? Czytałem, że jesli jakiś podmiot nie jest na sprzedaż to idzie do kasacji.
Teraz niech dokończą Metro i CoH2, potem zobaczymy co dalej. Na przykład z Homeworldem.

Może wreszcie w grach Relica pojawi się balans? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To SEGa ma teraz dwa mocne asy w rękawie, Rome 2 i CoH 2. Wiecie co mnie martwi? Że gra może być zasypana DLCkami jak to miało miejsce w Empire TW, Napoleon TW, Shogun2 TW, ale może nie będzie aż tak źle.

Tego Koch Media w ogóle nie znam, oby nie spieprzyli Metro bo pozabijam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:31, kuzyn123 napisał:

Tego Koch Media w ogóle nie znam, oby nie spieprzyli Metro bo pozabijam :(

Deep Silver. Patrz: Dead Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tego Koch Media w ogóle nie znam, oby nie spieprzyli Metro bo pozabijam :(
A Deep Silver kojarzysz?

Ech, wracając do sprawy. Jak THQ już się rozpadło to może COHa 2 dostanie CDP.PL jako wydawca SEGI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relic do Segi... Ciekawe co też to oznacza dla serii Dawn of War. Oby ją również wspierali, nie tylko CoH.

Na cyklu Darksiders można już chyba postawić krzyżyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vigil Games zamknięte razem z Darksiders, niestety - świetna i niedoceniona gra.
THQ dodało jeszcze, że postara się znaleźć nabywców na to co się nie sprzedało, ale szanse są bardzo małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koch Media i seria Saints Row ? Chyba nie jest źle. Duży wydawca, to zawsze duże zaplecze finansowe. Ale czy też pomysłowe ? Mam nadzieję, że nie zmienią nagle koncepcji samej gry bo bardzo bym się zawiódł. Oby to poszło w dobrą stronę, albo niech zostanie tak jak jest :-) Reszta mnie raczej nie interesowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz THQ też ostatnio zasypywało DLC. Zobacz sobie na SR3 ile tego wyszło. Teraz każda firma tak robi aby się wzbogacić na ludiach co mają za dużo pieniędzy. Sega ostatnio się stara a przynajmniej widać że rynek gier PC jest dla niej ważny bo ostatnio wydaje co popadnie. Nawet gry, które już dawno temu zadebiutowały na konsole. Czyli widać że im się to opłaca i będą dbać o PC-towych graczy. Mi się wydaję że raz zobaczymy serie Total War od Creative Assembly a na następny rok CoH lub Warhammer 40,000. Chociaż z Warhammerem to nie bym był taki pewien bo to THQ w końcu miało licencje na to. No chyba że się dogadali ale w news-ie nie ma wzmianki na ten temat więc bardzo prawdopodobne że Games Workshop nie "udostępnił" licencji.
Koch Media ma Volition no to już nie będzie taki sam Saint Row bo Niemcy mają bzika na punkcie ugrzecznienia gier a ta seria to wiadomo do normalnych gier nie należy. Dlaczego do nich trafiło Metro. Mam nadzieję że czegoś durnego nie wymyślą i gra wyjdzie w marcu jak było planowane. Gra zapowiada się z mega klimatem i nie chciał bym żeby coś się stało.
Dobrze że Crytek ma Homefronta.
T2 to myślę że złapał niezłego wróbelka :)
Ubisoft ciężko powiedzieć. Ale to chyba lepiej niż EA. Dobrze że South Park mnie nie interesuje.
Szkoda mi za to studia Vergil i serii Darksiders. Ogólnie mi szkoda całego THQ bo mieli fajne gry z niezłymi ocenami ale ludzie nie poznali się na takich zarąbistych produkcjach tej firmy. Żegnaj THQ. Dziękuje za serie Red Faction a w szczególności pierwszą cześć. Multi wymiata do tej pory. Dzięki też za serie Darksiders i Metro 2033, która dostarczyła niesamowitego klimatu. Jak by nie patrzeć to THQ też wydawał pierwszego Stalker-a. Za to też dzięki. Wielki wydawca, który poległ na tle innych wcale nie lepszych wydawców. Po prostu mieli pecha. Za co się nie brali i ile by nie mieli pochlebnych recenzji to gra się słabo sprzedawała. Szkoda że nie wytrzymali bo może jak by wydali teraz te gry w marcu to jeszcze może im by się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co Crytek zrobi z Homefrontem. Podobno gra jest średnia, ale Crytek ma doświadczenie w FPSach, a w motywie powstańczo-partyzancko-rebelianckim tkwi ogromny potencjał, do tej pory wręcz zaniedbywany przez twórców gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec Darksiders!? Chlip, chlip...
Mam nadzieję, że jednak znajdzie się jakiś kupiec na Vigil Games, szkoda zakopywać tak ciekawe uniwersum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować