Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktywa THQ sprzedane. Koch Media największym zwycięzcą?

59 postów w tym temacie

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda. Nie rozumiałem i nie rozumiem czemu w takie kłopoty wpadli, ich gry przecież raczej sprzedawały się dobrze i były dobrej jakości... Cóż. Przynajmniej SEGA ma Relic, więc o CoH etc raczej nie ma się co martwić. Ciekawi mnie za to przyszłość Saint''s Row i Darksiders...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde nie pogodze sie z Darksiders ;/ NIe rozumiem tez skoro nie ma nabywcow i nikt nie chce wylozyc kase na Vigil Games to czemu nie odda ich za darmo skoro i tak nic za ten team nie dostanie? No pomyslcie logicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam historię THQ na anglojęzycznej Wikipedii i trzeba przyznać że THQ to kawał growej historii.

Mam nadzieję że w związku z bankructwem giganta na gramie pojawi się jakiś cykl artykułów na przykład jak doszło do tej tragedii czy sama historia firmy tylko taka szczegółowa podzielona na etapy: wejście na rynek gier, rozkwit, złoty wiek, schyłek, upadek.

To tylko moja skromna sugestia, ale byłoby miło uświadomić niektórych czytelników że THQ nie zajmowało się grami video od początku swojego istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak sobie przeglądam historię THQ na anglojęzycznej Wikipedii i trzeba przyznać że THQ
> to kawał growej historii.
>
> Mam nadzieję że w związku z bankructwem giganta na gramie pojawi się jakiś cykl artykułów
> na przykład jak doszło do tej tragedii czy sama historia firmy tylko taka szczegółowa
> podzielona na etapy: wejście na rynek gier, rozkwit, złoty wiek, schyłek, upadek.
>
> To tylko moja skromna sugestia, ale byłoby miło uświadomić niektórych czytelników że
> THQ nie zajmowało się grami video od początku swojego istnienia.
popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utracili płynność finansową.
Tyle. Nic więcej nie trzeba dodawać.

Nie mogli pożyczyć wystarczającej ilości pieniędzy na utrzymaniu aktualnych zobowiązań - przez co z bankrutowali.
Dlaczego tak się stało? O to trzeba się spytać byłego prezesa THQ.
Nietrafne decyzje? Napewno. Nierentowne tytuły? Zawsze wychodzili min. na plusie lub na 0.
Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moje biedne Metro co z nim teraz będzie?
> niemcy i saints row... rip swietna seria [*]

Nie widzę powodu narzekań na Koch Media/Deep Silver. Zarówno Dead Island jak i Catherine nie są grami "ugrzecznionymi", poza tym wydali swego czasu jednego Stalkera (Clear Sky) a ten klimatem, jak wiadomo, jest zbliżony do Metra 2033 więc również o jakość Last Light bym się nie martwił. Szkoda oczywiście THQ, ale pozostaje się cieszyć, że sporo tytułów nie jest zagrożonych skasowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 01:56, Neleron napisał:

Utracili płynność finansową.
Tyle. Nic więcej nie trzeba dodawać.

Nie mogli pożyczyć wystarczającej ilości pieniędzy na utrzymaniu aktualnych zobowiązań
- przez co z bankrutowali.
Dlaczego tak się stało? O to trzeba się spytać byłego prezesa THQ.
Nietrafne decyzje? Napewno. Nierentowne tytuły? Zawsze wychodzili min. na plusie lub
na 0.
Szkoda.



I jedna z największych porażek uDraw część z was na pewno to kojarzy, a kasy wpakowali w to podobno niemało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z gier THQ znam Darksiders I i II, CoH, Warhammer i Homefront (który do mnie jakoś nie przemówił) ale zawsze były to gry bardzo dopracowane co podziwiam do tej pory a czego nie można powiedzieć o takim MoH: Warfighter który mnie odraża po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszkę zaspamuję. Szkoda że to nie Koch Media kupiło Relic Entertainment. Nie wiem czy graliście w Warhammer: Mark of Chaos tegoż studia. KM ładnie to zrobiło i byłoby to dobre dla uniwersum W40,000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie chciał Darksiders?! Nikt?! Naprawdę świetne gry i nikt nie chciał ich przejąć?! Boże, co z tą branżą się dzieje. Dobrze, że Saints Row trafiło dobrze. Osobiście myślałem, że na tę markę do poleci jakieś EA albo coś takiego, a tu takie miłe zaskoczenie. I dzięki Bogu, że ani EA, ani Acti nic kupiło.

> Szkoda że to nie Koch Media kupiło Relic Entertainment. Nie wiem czy graliście w Warhammer: Mark of Chaos tegoż studia. KM ładnie to zrobiło i byłoby to dobre dla uniwersum W40,000.

Warhammer: Mark of Chaos zrobiło studio Black Hole Games.

> A co z licencją WWE?

Prawdopodobnie Take-Two.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować