Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozbuduj przestepcze imperium już dziś - demo Omerta: Miasto Gangsterów w sieci

9 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Zgodnie z zapowiedziami światło dzienne ujrzała darmowa pokazówka strategii Omerta: Miasto Gangsterów. Demo nowej gry studia Haemimont Games serwuje fragment głównego trybu zabawy.

Przeczytaj cały tekst "Rozbuduj przestępcze imperium już dziś - demo Omerta: Miasto Gangsterów w sieci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czas jaki potrzeba na wykonanie misji to jest jakaś masakra, między misjami to można ugotować obiad i posprzątać, skoczyć do pracy a misja dalej trwa i nic się nie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to wina tego, że ustawiałem łatwy poziom ale u mnie misje trwały aż za krótko.

A ogólnie gra wygląda na niezłą choć demo wiele nie pokazało co do niej. Jedyne chyba do czego mogę się przyczepić teraz to małe mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy gry wyraźnie wzorowali się na "Zakazanym Imperium". I bardzo dobrze, bo akurat jestem w trakcie oglądania :) Jeżeli demo nie będzie się gryzło z moim laptopem to zapewne kupię pełną wersję przy okazji jakiejś promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobrym średniakiem. Jeżeli cena spadnie o co najmniej 60% - biorę od razu. Póki co, lepiej zainwestować w coś bardziej rozbudowanego i dopracowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować