Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy właściciel marek Saints Row i Metro zapewnia: - Czeka je świetlana przyszłość

25 postów w tym temacie

Kurcze, niech tylko nie spieprzą Saints Row. Ta gra ma unikalny klimat i niech tak zostanie. Nie chciałbym, żeby była tam cenzura na słowa czy czyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy... Mam nadzieję, że to nie tylko czcze przechwałki i faktycznie Metro i SR będą się z powodzeniem rozwijały u nowego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o tych firmach, co wzbudza we mnie niepokój związany z finansami jakie będą przeznaczone na kolejne Saints Row, jeśli w ogóle powstaną. Jedyna nadzieja w tym, że skoro inwestycja musi się zwrócić, to jakoś się postarają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co z Red Faction?!

Red Faction nalezalo do Volition ale sadzac po tym jaka klape zaliczyl Armageddon to mysle ze marka RF i tak jest juz martwa i nie zostanie przez dluzszy czas wskrzeszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zaczynają się obietnice przed... wydawnicze? Teraz gram w Saints Row The Third... może to gra nie jest w moim stylu, ale mi się podoba. Podobnie Dead Island, tylko tutaj wszystko mi się podoba tylko trochę człowiek czuje się zagubiony. Zobaczymy co będzie: Metro po paru minutach w ogóle mi się nie spodobało o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Saints Row i Red Faction zmieniły tylko wydawcę, więc do puki tworzeniem ich będzie się zajmował Volition a nie jakaś poboczna firma w Deep Silver, to nie powinno być tak źle.

A poza tym patrząc na to kto walczył o wlasności THQ to myślę, że Volition nie trafił źle, mogło być zdecydowanie gorzej.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 15:15, vervurax napisał:

Pierwsze słyszę o tych firmach, co wzbudza we mnie niepokój związany z finansami jakie
będą przeznaczone na kolejne Saints Row, jeśli w ogóle powstaną.


To tylko źle świadczy o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 20:02, kesik93 napisał:

> Pierwsze słyszę o tych firmach, co wzbudza we mnie niepokój związany z finansami
jakie
> będą przeznaczone na kolejne Saints Row, jeśli w ogóle powstaną.

To tylko źle świadczy o tobie :)

Oby :) Aż tak obeznany nie jestem, ale w w SR 4 chciałbym sobie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 16:17, Barteek88 napisał:

Szkoda mi metro... bo czekam na ta gre.


Ale co, że Metro 2034 ma już nie wyjść? THQ przecież mówiło, że w wyniku upadłości gry będące w zaawansowanym stadium produkcji czyli Metro 2034 oraz Company of Heroes 2 ukażą się bez przeszkód. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować