Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer BioShock Infinite - zobacz zawartość Industrial Revolution Pack

21 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Jeżeli zamówicie BioShock Infinite przed premierą, z miejsca zgarnięcie kilka ciekawych bonusów. Wszystkie przedmioty zaprezentowano na zwiastunie, który dodatkowo serwuje świeże ujęcia prosto z rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Nowy trailer BioShock Infinite - zobacz zawartość Industrial Revolution Pack" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 16:07, ShingoPL24 napisał:

Właśnie dlatego nie kupie tej gry, tylko spirace.


Degrad -3 za deklaracje pobrania nielegalnej kopii gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze brakuje w tej paczce save-a z ostatnim bosem lub god mode! :) Jak dla mnie trochę mija się to z celem ta paczka! Już na samym początku gry tyle ułatwień mamy! Easy to play!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:02, kostus1234 napisał:

Masz racje

Jak już ktoś piraci, niech to robi w domowym zaciszu, a nie chwali się tym na forum. ;) Zresztą nie wyobrażam sobie piracenia takiej produkcji jaką jest "Bioshock: Infinite". To nie to samo co jakiś crap, jakich wiele na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:07, Janek_Izdebski napisał:

Zresztą nie wyobrażam sobie piracenia takiej produkcji jaką jest "Bioshock: Infinite".
To nie to samo co jakiś crap, jakich wiele na rynku...


+1
Zresztą, jak coś jest crapem, to się tego nie kupuje ani nie piraci. Po co tracić pieniądze/czas? ;)

Odnośnie newsa:
Nigdy nie rozumiałem takich dodatków. Po co ułatwiać sobie rozgrywkę od samego początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 17:49, ShingoPL24 napisał:

Oryginał 1 i 2 Bioshocka leży u mnie na połce, nie będę płacił za coś co zostało
wycięte z gry,

Ale nic nie zostalo wycięte z gry. To tylko takie "bonusy" i ułatwiacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz zamiaru jej kupować, a chcesz ją spiracić to lepiej nie chwal sie tym w takim miejscu. Co do samej gry nie mogę się doczekać kiedy będę mógł w nią pograć, dodatki jakie otrzymujemy przy zamówieniu pre-order to taki fajny hmmm umilacz, ale nie super potrzebny, ale wybierając pomiędzy posiadaniem czegoś, a nie posiadaniem wybrałbym pierwszą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uwielbiam jak ludzie dopisują sobie ideologię do piractwa.
>

Ideologia ideologią, ale wydawcy tez czesto nie zachowuja sie uczciwie wobec swoich klientow- bzdurne drm, chamskie wycinanie kawalkow z gry i potem sprzedawanie jako dlc, walka z rynkiem wtornym, teraz chca nam jeszcze sprzedawac bronie w grze z kampania singlowa itd.- jednym slowem byle sie jak najwiecej nachapac, a jak najmniej dac od siebie.
Dla ludzi ktorzy latwo przechodza na ciemna strone mocy (albo dla tych ktorzy juz dawno przeszli) takie zachowania to woda na mlyn, to takie pokazanie tym pazernym wydawcom gdzie sie ma ich praktyki. W zaden sposob tego nie usprawiedliwiam ani nie promuje, ale po prostu rozumiem inny punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowa w dzisiejszych czasach praktyka. W przypadku niektórych tytułów różne sklepy oferują inne dodatki, żeby zachęcić do kupna właśnie u nich. Dalej jestem zdania, że żadne DLC nie miałby racji bytu gdyby nie ludzie którzy je kupują. Często za niemałe pieniądze. Niedługo do każdej gry będzie można wykupić modny ostatnio season pass ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 00:15, EmperorKaligula napisał:

czyli nawet doskonaly bioshock sie zeszmacil i sprzedaja niekompletna gre... rece opadaja.



Zeszmacił? bez przesady, to jest kwestia trzech umiejętności i trochę dodatkowej gotówki w grze, a tu już mowa o "zeszmaceniu"?

Jak dla mnie - ani ziębi, ani grzeje. Na pełną wersję - czekam, zapowiada się bardzo ciekawie, dodatkowo nie będzie sprzężona z games for windows live, co też jest plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 01:24, Lerten napisał:

Zeszmacił? bez przesady, to jest kwestia trzech umiejętności i trochę dodatkowej gotówki
w grze, a tu już mowa o "zeszmaceniu"?


oczywiscie. jedni dostana pelna gre inni wybrakowana. w dniu premiery. nie mowie i nie oceniam przyszlych dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować