Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano Total War: Shogun 2 - Złota Edycja

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Już wkrótce w sklepach znajdziecie zbiorcze wydanie Total War: Shogun 2, które oprócz „podstawki” zaoferuje prawie wszystkie wydane dotąd rozszerzenia – zarówno duże (na przykład Zmierzch Samurajów), jak i całą garść mniejszych.

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedziano Total War: Shogun 2 - Złota Edycja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma jeszcze shoguna 2 to o ile cena nie będzie jakaś kosmiczna to brać i się nie zastanawiać. Jak ma to raczej lepiej wyjdzie jak poczeka do większej promocji steamowej i zgarnie brakujące dlcki z -75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, bardzo ładne pudełko. Oby tylko cena nie była specjalnie wysoka, a wtedy nic nie powinno stać na przeszkodzie, by się wyposażyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuż przed gwiazdką kupiłem S2 + FotS i tylko czekałem, jak znów "mój fart" da o sobie znać i pojawi się jakieś zbiorcze wydanie. Cóż poradzić, to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz. Ale każdemu kto lubi serię Total War polecam, o ile jak mówią poprzednicy, cena będzie adekwatna do zawartości i czasu jaki upłyną od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że gra nie powinna wtedy być droższa niż jakieś 60 zł. Coś w stylu Platynowej Kolekcji od CDP... tylko żeby tego nie wsadzili w to pudełko Platynowej, bo takie wydanie jest po prostu osom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się założę, że cena będzie zaporowa i wyniesie ponad 100 zł. Jeśli ktoś planuje zakup tego pakietu, to polecam nabycie brakującego Blood Packa, bez którego gra nie jest tak kolorowa... If you know what I mean :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować