Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy: ruszyła otwarta beta Path of Exile

50 postów w tym temacie

nooo... może pod względem jakości graficznie nie jest na najwyższym poziomie, ale ważniejsze jest to, że ma ciężki klimat. Strach pomyśleć, jak by to wyglądało przy większym budżecie :)

już się zabieram za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się znudzi Diablo 3, to może przetestuję... Ale wątpię, by mi przypadło do gustu - oprócz diabelnej serii żadne PeCetowe siecz i rąb nie wciągnęło mnie na dłużej.

A co do filmiku i to, jak jest odbierany - to jest po prostu niesamowite, jak ludzie, którzy w większości nawet w grę nie grali, piszą, że jest lepsza, wspanialsza i grywalniejsza od Diablo III. Żeby się o czymś takim przekonać, trzeba pograć przynajmniej kilkadziesiąt godzin, ale swoje wiedzą. Co do mojego zdania - podoba mi się klimat graficzny, choć trochę boję się, jak ta gra w ogóle będzie u mnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest znacznie lepsza od TL2 czy D3.
Sklepik z mikrotransakcjami do tanich nie należy, ale faktycznie są tam rzeczy czysto wizualne lub np. dodatkowe zakładki do "stash''a" (których i tak normalnie ma się 4 i są całkiem spore).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 20:39, calwert napisał:

Prędkość pobierania to od kilku bajtów do około 50 KB.A do pobrania jest 5,10 GB.


poszukaj w googlach torrenta na jakims darmowym trackerze. masa tego jest. gre pobralem wczoraj z takiego w pare minut.

download maja tragiczny, nie spodziewali sie chyba takiego obciazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony złego słowa o produkcji powiedzieć nie mogę a grałem w nią dawno temu, jeszcze podczas wcześniejszej, zamkniętej bety. Przytłaczające możliwościami drzewko umiejętności to absolutna rewelacja ale moją uwagę bardziej przykuły gemy wkładane do broni, które pozwalają na używanie nowych umiejętności (finalnie jest ich bodajże 5 dla danej postaci, każda ładniejsza od poprzedniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer bardzo fajny i klimatyczny. Wygląda mi to na zarąbistego HACK & SLASH-a i przywodzi na myśl Diablo 3. :) I do tego Free to play..... Jeśli będzie to równie fajne i klimatyczne co na trailerze to świetnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 23:18, piorko90 napisał:

Gra epicka tylko czasami się pojawiają problemy z BSOD

Zmniejsz jakość tekstur (mnie to pomogło jeszcze za czasów zamkniętej bety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak mi się znudzi Diablo 3, to może przetestuję... Ale wątpię, by mi przypadło do gustu
> - oprócz diabelnej serii żadne PeCetowe siecz i rąb nie wciągnęło mnie na dłużej.
>
> A co do filmiku i to, jak jest odbierany - to jest po prostu niesamowite, jak ludzie,
> którzy w większości nawet w grę nie grali, piszą, że jest lepsza, wspanialsza i grywalniejsza
> od Diablo III. Żeby się o czymś takim przekonać, trzeba pograć przynajmniej kilkadziesiąt
> godzin, ale swoje wiedzą. Co do mojego zdania - podoba mi się klimat graficzny, choć
> trochę boję się, jak ta gra w ogóle będzie u mnie działać.

D3 is CRAP face it little man..;p
I przypuszczam ze ta gierka bedzie lepsza od D3.. Chociazby w becie jua ma PVP a w D3 od ponad roku powinno juz byc i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem na jakims filmiku drzewko rozwoju to malo z krzesla nie spadlem, jakas masakra, slyszeli kiedys o przejrzystosci? Albo o "less is more"? Anyway, sciagam, zobaczymy co to za cudo, nie licze ze bedzie ani tak w polowie dobre jak D3, ale Torchlighta powinno przegonic bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 20:47, Sad_Statue napisał:

A co do filmiku i to, jak jest odbierany - to jest po prostu niesamowite, jak ludzie,
którzy w większości nawet w grę nie grali, piszą, że jest lepsza, wspanialsza i grywalniejsza
od Diablo III. Żeby się o czymś takim przekonać, trzeba pograć przynajmniej kilkadziesiąt
godzin, ale swoje wiedzą. Co do mojego zdania - podoba mi się klimat graficzny, choć
trochę boję się, jak ta gra w ogóle będzie u mnie działać.


+1

Dnia 24.01.2013 o 20:47, Sad_Statue napisał:

Jak mi się znudzi Diablo 3, to może przetestuję... Ale wątpię, by mi przypadło do gustu
- oprócz diabelnej serii żadne PeCetowe siecz i rąb nie wciągnęło mnie na dłużej.


pogralem pare minut i na szybko:

zarzadzanie ekwipunkiem na poziomie diablo 1, do tego ograniczony dostep do respecy (poziom diablo 2 i jedyne sluszne bulidy), dziwna polityka odnosnie town portali (sa jednym z rodzajow waluty), jest auto attack - ble.

na plus ogolnie rozgrywka (przyjemnie sie siecze) i system materii.

pupy nie urwalo, dam jeszcze szanse, ale zostane przy d3 jako odmozdzaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 00:05, EmperorKaligula napisał:

zarzadzanie ekwipunkiem na poziomie diablo 1

i Diablo 2 i Diablo 3;)

Dnia 25.01.2013 o 00:05, EmperorKaligula napisał:

do tego ograniczony dostep do respecy (poziom
diablo 2 i jedyne sluszne bulidy), dziwna polityka odnosnie town portali (sa jednym z

Rozumiem, że "jedyne słuszne" to najlepsze to tak: zawsze coś jest najnaj. Ale chyba nie masz grze za złe, że pozwala się mylić?

Dnia 25.01.2013 o 00:05, EmperorKaligula napisał:

rodzajow waluty), jest auto attack - ble.

A gdzie nie ma autoataku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 00:22, zadymek napisał:

i Diablo 2 i Diablo 3;)


nie przypominam sobie w diablo 2 quest itemkow o rozmiarach 2x3, w d3 to juz bajka inverntory. a nie ze tarcza 2x4 i pol ekipunku zwalone... epoka diablo 1/2. tylko w d1/d2 mogles co minute wrocic sprzedac zlom. tutaj tak samo szybko sie miejsce zapelnia, a o zwoj powrotu do miasta ciezko.

Dnia 25.01.2013 o 00:22, zadymek napisał:

Rozumiem, że "jedyne słuszne" to najlepsze to tak: zawsze coś jest najnaj. Ale chyba
nie masz grze za złe, że pozwala się mylić?


mam za zle ze sztucznie ogranicza kombinowanie i testowanie roznych rozwiazan (tak jak d2)

Dnia 25.01.2013 o 00:22, zadymek napisał:

A gdzie nie ma autoataku:P


d3. zamiast auto attacku sa specjalne skille (zroznicowane, kilka rodzajow) generujace zasoby dla klasy, niezbedne do castowania innych skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować