Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do Assassin`s Creed III, Tyrania Króla Waszyngtona, dostępne od połowy lutego

14 postów w tym temacie

Warto tu by było IMO podać ciekawą informację, iż Connor w tej alternatywnej historii nigdy nie został Asasynem. Można to wyczytać w opisie zwiastuna DLC na YT. Osobiście czekam na jakiś dokładniejszy gameplay, ale jestem bardzo zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy DLC było ukończone dwa czy trzy miesiące przed premierą.

Paskudny sposób wyłudzania kasy, jeśli za tę cenę można grać tak długo, jak w Benedykta Arnolda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 20:38, belzebubxxl napisał:

DLC podzielone jeszcze na 3 części i każda po 40 zł, zajebiście, dzięki UBI, postoje. I jak tu nie ściągać, ale i tak się znajdą frajerzy ,którzy to kupią.

Degrad -1 za propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie propagowanie piractwa, ale obraza innych już na pewno. Po za tym kogoś tu boli degradacja?

Co do DLC śmiech na sali, nie dość, że drogie to jeszcze w trzech częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > DLC podzielone jeszcze na 3 części i każda po 40 zł, zajebiście, dzięki UBI, postoje.
> I jak tu nie ściągać, ale i tak się znajdą frajerzy ,którzy to kupią.
> Degrad -1 za propagowanie piractwa.

Naprawde moderatorze? Czepiasz sie ludzi za szczery komentarz nt. firmy ktora zwyczajnie okrada graczy? I gdzie tu propagowanie? Nie napisal "sciagnijcie pirata"...

Jesli masz choc odrobine godnosci i nie chcesz przy okazji kompletnie pograzyc (i tak upadajacego juz) serwisu swoim (dosc jednoznacznym) wyborem strony w konflikcie zlodziejskie korporacje vs gracze to lepiej sie wiecej nie odzywaj. Szefostwo sie nie ucieszy jak zobaczy i 50 Like''ow na FB bo Twoim zenujacym wyskoczeniu przed szereg.

Zalosne, po prostu zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 00:11, EmperorKaligula napisał:

watpie aby to dlc bylo takiej jakosci jak np to do borderlands 2. obejrze je pewno na
YT, connora mam dosc. nigdy wiecej. a juz napewno nie za taka kwote.


Ja tam mam dosyć Ezio a Connora bardzo chętnie bym jeszcze spotkał, najlepiej w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy jak zwykle to samo. Nieobowiązkowe dlc, niepowiązane z fabułą, ale krzywda wam się dzieję, że w ogóle wyszło. Co was to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 02:01, necxelos napisał:

Naprawde moderatorze? Czepiasz sie ludzi za szczery komentarz nt. firmy ktora zwyczajnie okrada graczy? I gdzie tu propagowanie? Nie napisal "sciagnijcie pirata"...

Stwierdził że ten kto kupi oryginał zamiast ściągnąć pirata jest frajerem.

Dnia 25.01.2013 o 02:01, necxelos napisał:

Jesli masz choc odrobine godnosci i nie chcesz przy okazji kompletnie pograzyc (i tak upadajacego juz) serwisu swoim (dosc jednoznacznym) wyborem strony w konflikcie zlodziejskie korporacje vs gracze to lepiej sie wiecej nie odzywaj.

1) Nikt, absolutnie nikt, nie zmusza ani Ciebie ani nikogo innego do kupowania ich gier ani tym bardziej DLC. Jeśli ich polityka wobec klienta Ci się nie podoba nie głosuj na nich swoimi pieniędzmi kupując gry od innych lub nie kupując ich wcale (ja właśnie w ten sposób bojkotuję EA i po części także Ubisoft). Przyjmij jednak do wiadomości że produkowane przez nich gry nie są czymś co Ci się należy - to są ich towary za które mogą sobie zażyczyć dowolnej ceny. Jak widzisz w sklepie 50-calowy telewizor na który Cię nie stać to też bierzesz cegłę i kradniesz go z wystawy wyzywając producenta od złodziei?
2) Tą próbę wykluczenia mnie z dyskusji (w której zresztą nie uczestniczyłem) Ci daruję ale jeśli kiedykolwiek przyłapię Cię na tym że zwracasz się do innego usera z tekstem "lepiej sie wiecej nie odzywaj" to gwarantuję Ci że załapiesz się na "nagrodę", tak długo jak robi to kulturalnie i na temat każdy może uczestniczyć w dyskusji nawet jeśli ma zdanie odmienne od Twojego.

Dnia 25.01.2013 o 02:01, necxelos napisał:

Szefostwo sie nie ucieszy jak zobaczy i 50 Like''ow na FB bo Twoim zenujacym wyskoczeniu przed szereg.

Dla Twojej wiadomości - moderatorzy tego forum nie są pracownikami gram.pl i nie mam tu żadnego szefostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować