Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SimCity - już graliśmy! Także w sieci

38 postów w tym temacie

nie moge sie juz doczekac, zamówione juz dawno. Jak kolega wyzej wspomniał mam równiez niesamowitego smaka! grałem w poprzednie czesci, i baaardzzo zaciekawiła mnie rozrywka sieciowa! czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w "czwórce" budowanie linii energetycznych było ograniczone do minimum, jak się miało spójną zabudowę bez pustych przestrzeni, to nie były wcale potrzebne. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 17:39, MrKoxiu napisał:

Mam pytanie, czy bedzie mozna grac na singlu będąc odłączonym od neta? Bo wiadome, czasami
jakas awaria itd :D

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie, czy bedzie mozna grac na singlu będąc odłączonym od neta? Bo wiadome, czasami
> jakas awaria itd :D

Internet może ścinać i lagować, a gra rzekomo ma działać dobrze, bo wymiana danych ma być o wiele rzadsza niż w grach akcji. Kilka minut braku internetu i gra zostanie przerwana, ale potem będziesz mógł wrócić, jak ci internet znowu będzie działał.
Symulacja miasta jest obliczana przez serwer. Komputer gracza przerabia jedynie grafikę, animacje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mam pytanie, czy bedzie mozna grac na singlu będąc odłączonym od neta? Bo wiadome,
> czasami
> > jakas awaria itd :D
> tak
Nie będzie można, SimCity wymaga stałego połączenie do internetu, tak jak w przypadku Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest co prawda bandycka i wcale nie chcę bronić EA, ale spójrzcie na to w ten sposób że to gra na kolejne lata (przynajmniej kilka lat), a nie na maks rok (jak FIFA czy CoD które co rok mają nowe edycje). Do SIMCITY 4 które ma już dyszkę na karku cały czas chętnie wracam. I zwróćcie uwagę na to że SIMCITY4 jeszcze 2-3 miesiące temu kosztowało ok. 50 zł (inne gry w tym wieku są już rozdawane z darmo lub w promocjach za 1 euro).
Jeśli nowe SC będzie tak dobre jak to teraz opisują to nie żal mi tych pieniędzy i polecę do sklepu w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 09:05, pavulon78 napisał:

Cena jest co prawda bandycka i wcale nie chcę bronić EA, ale spójrzcie na to w ten sposób
że to gra na kolejne lata (przynajmniej kilka lat)

To zależy kiedy EA wyłączy serwery. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 09:11, Kadaj napisał:

To zależy kiedy EA wyłączy serwery. xD

Jeżeli ludzie będą grać to prędzej bym się dodatków spodziewał ;p
W innym wypadku jak ludzie w jakiś sposób przestaną grać, to gra przestaje być na lata ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 09:16, Zgreed66 napisał:

Jeżeli ludzie będą grać to prędzej bym się dodatków spodziewał ;p

Albo Sim City 2014. :D
Skoro Cities XL mogło mieć roczne edycje. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, cena jest z kosmosu, szczegolnie edycja kolekcjonerska, w ktorej tak na prawde wiele wiecej nie ma i jak znam EA to wszystko dadza gratis albo za grosze 3-6 miesiecy po premierze.

Niemniej, gralem w SimCity na C64, SC2000 mam do dzis, SC3000 gralem, SC4 tez mam do dzis i na nowe tez juz preorder polecial, bo serie poprostu lubie i cenie. Mam tylko cicha nadzieje, ze EA nie zacznie wyduszac z Maxisa corocznych sequeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować