Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska gra Edengrad - buduj i przetrwaj w postapokaliptycznym świecie

36 postów w tym temacie

System podobny do gry Don''t Starve, które zarówno mnie intryguje, jak i odrzuca. Fajne jest to, że zaczynamy z niczym i budujemy wszystko od zera. Nie do końca podoba mi się jako taki gameplay i brak trybu multiplayer. Wygląda na to, że Edengrad połączy wszystkie trzy elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która część tej gry wygląda na post-apo? To jest tak kolorowe, że aż razi w oczy. No ale cóż, życzę im powodzenia i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny są bardzo kolorowe, aż za bardzo i nie widzę tam nic post-apo. Wolałbym coś bardziej mrocznego ale z takimi samymi opcjami jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kotlecik5 - post-apo to chyba tylko takie wytłumaczenie, dlaczego musimy budować szałas zamiast wparować komuś do apartamentowca z basenem i lojalnym lokajem w Nowym Jorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 20:20, kotlecik5 napisał:

Która część tej gry wygląda na post-apo? To jest tak kolorowe, że aż razi w oczy.

Słyszałeś kiedyś o grze Krater?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 19:40, Ziw napisał:

Taki Minecraft w trochę bardziej nowoczesnej oprawie.

Dokładnie to samo przyszło mi do głowy po przeczytaniu pierwszych paru zdań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby fajnie...ale już widzę graczy, którzy będą budowac co, gdzie i jak im się podoba, nie zważając np. na miasto obok i innych graczy oraz hierarchii, jaka tam może panowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się niesamowicie, Wprost nie mogę się doczekać, ma to tak wielki potencjał, że tam może dziać się wszystko.
Na serwerach mogą pojawić się takie mini rządy. Jakiś gościu umówi się z kumplami na początku serwera, szybko się czegoś dorobią (albo nakradną) zajmą miasto, czy tam tereny bogate w złoża i będą rządzić. Nowych graczy będą "werbować" (tzn. możesz tu wydobywać, ale musisz nam dostarczyć to i to, inaczej mażesz pożegnać się ze wszystkim czego się dorobiłeś) A to tylko jeden ze scenariuszy :D Tzn. może być ultra ciekawie :D, bo nawet sam Minecraft wymięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować