Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Criterion: co chcielibyście zobaczyć w Burnout Paradise 2?

38 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2013 o 17:05, Graszcz napisał:

Choćby jakąś namiastkę realizmu. Taką maciupką. Tyci tyci

Dude... poważnie? W Burnoucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 17:05, Graszcz napisał:

Choćby jakąś namiastkę realizmu. Taką maciupką. Tyci tyci


Obstawiam, że serie znasz tylko z części Paradise na PC ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednie części Burnout ale Paradise był fajny, jednak motorami się bardzo ciężko jeździło co mi się nie podobało.
Jak najwięcej samochodów najlepiej z tuningiem jak w NFS xD
-Sterowanie samochodami w Paradise było dobre więc niech tak zostanie.
-Bardzo dużo i jak najwięcej trudnych wyzwań (Wyścigi, jakieś wyskoki itp itd)
-Jak największa rozruba, więcej części latających po rozwalonym samochodzie(PhysX), eventualnie flaki i zmiażdżone ciała kierowców.
-Duże miasto (po przejściu gry na 100% jeździłem sobie po całym mieście, wyskakiwałem z wyskoczni i fajnie się oglądało jak się samochód rozwalał o mur albo o inny samochód)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dopóki Burnout zostanie Burnoutem a nie Need For Speed''em, będzie dobrze. Ja bym multi poprawił, bo w jedynce było poprostu... nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ultra ciekawe, jarały mnie billboardy, smashe, super skoki i wyzwania sieciowe. Ach te gusta.

Tytuł wskazuje na to, że jednak miasto zostanie, więc zacieram rączki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paradise był bardzo dobry - mówi to fan Burnouta sprzed ery PS3. Mimo to, teraz chciałbym zobaczyć Burnouta na starych zasadach. Moją ulubioną częścią wciąż pozostaje Revenge ze względu na chyba najszybsze tempo rozgrywki. I ten zajebiście charakterystyczny dźwięk Takedownu... ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 22:53, Diverso napisał:

A dla mnie ultra ciekawe, jarały mnie billboardy, smashe, super skoki i wyzwania sieciowe.

Podziwiam, mnie nawet wyścigi przez to miasto nie jarały ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za połączeniem starszych Burnoutów z otwartym światem + naprzykład wjazd na zawody ( 6 wyścigów ) i na mapie otwartego świata rozśiane takie miejsca z zawodami, a otwarty świat do zwiedzania + ewentualne przypadkowe wyścigi + przełączanie się w multi i jazda ze znajomymi z którymi możemy razem zdobywać levely itp.. Ważne żeby gra nie kończyła sięszybko i co ważne żeby w otwartym świecie pojawiały się losowo wyścigi, zawody :) ja osobiście tak to widze ( gra bez końca ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 11:05, Hulk131 napisał:

Paradise był bardzo dobry - mówi to fan Burnouta sprzed ery PS3. Mimo to, teraz chciałbym
zobaczyć Burnouta na starych zasadach. Moją ulubioną częścią wciąż pozostaje Revenge
ze względu na chyba najszybsze tempo rozgrywki. I ten zajebiście charakterystyczny dźwięk
Takedownu... ehhh.

Fakt ale tylko dobry o wiele lepszy był jednak Burnout Revenge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Paradise był bardzo dobry - mówi to fan Burnouta sprzed ery PS3. Mimo to, teraz
> chciałbym
> > zobaczyć Burnouta na starych zasadach. Moją ulubioną częścią wciąż pozostaje Revenge
>
> > ze względu na chyba najszybsze tempo rozgrywki. I ten zajebiście charakterystyczny
> dźwięk
> > Takedownu... ehhh.
> Fakt ale tylko dobry o wiele lepszy był jednak Burnout Revenge.

Jak napisałem - Revenge to moja ulubiona część a przy tym jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Właśnie teraz w niego gram btw.

Myślę jednak, że otwarty świat to nie jest taki do końca chybiony pomysł. Jakby połączyć wszystkie trasy z Revenge i zrobić z nich otwarty świat + dorzucić trochę contentu żeby trzymało się to kupy. Do tego free roam żeby był alternatywą dla menusów wyboru wyścigów, ale TYLKO alternatywą, i mamy Burnouta idealnego. Można by zostawić billboardy, ale wyrzucić skoszenia, bo było ich za dużo i wyrzucić motory, bo są nieburnoutowe. No i musi być Black Elite Racer ;)

Ew. mogli by zrobić pełnoprawny remake Revenge 1:1, tylko w lepszej grafie i BEZ DLC. Nawet OST mógłby zostać, bo imo był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 21:37, Hulk131 napisał:

Do tego free roam żeby był alternatywą dla menusów wyboru wyścigów,
ale TYLKO alternatywą, i mamy Burnouta idealnego.

Niech zrobią free roam tak, jak zrobili go w Hot Pursuit: był otwarty świat, był free roam, ale ani razu go nie włączyłem, bo nie musiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 21:52, Dared00 napisał:

> Do tego free roam żeby był alternatywą dla menusów wyboru wyścigów,
> ale TYLKO alternatywą, i mamy Burnouta idealnego.
Niech zrobią free roam tak, jak zrobili go w Hot Pursuit: był otwarty świat, był free
roam, ale ani razu go nie włączyłem, bo nie musiałem.

Doookładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię gry z otwartym światem, lecz chciał bym, aby było trochę więcej samochodów "przyszłości" typu unoszące się lekko nad ziemią, koniecznie większy świat z wyspami na które są mosty, więcej dlc (a szczególnie darmowych), chciał bym też aby były jakieś auta extremalne takie jak w grze "The Crew" po zakupieniu dlc. auta były by do takedownowania wyczynu i speed''a jak w starej części ale też auta to offroad''u wiecej eastereggowych aut. koniecznie auta przyszłości!!! koniecznie!!! aaa i jeszcze SuperNitro. chciałbym też aby były nawiązania do starszych części typu dominator czy legends i były też auta, które w nich występowały :>

Marzenie nie do spełnienia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować