Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dean Hall zadowolony z postępów prac nad samodzielnym DayZ

14 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Wiele osób zwracało ostatnio uwagę na negatywne nastawienie Dean Halla - twórcy modu DayZ, który obecnie pracuje nad jego samodzielną wersją. Tym razem mamy dla Was miłą odmianę. Zadowolonego Deana chwalącego się postępami prac nad swoim projektem

Przeczytaj cały tekst "Dean Hall zadowolony z postępów prac nad samodzielnym DayZ" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Really? WarZ? Ta gra, to gniot w wersji alpha, od którego nawet wczesna wersja modyfikacji do ArmA 2 jest lepsza. Skok na kasę naiwniaków, którzy dali się nabrać na literkę Z w nazwie ;) (Tak, grałem i nie zamierzam nigdy więcej oglądać tego czegoś).

Trzymam kciuki i czekam na samodzielne DayZ... i na wszelakie inne zombie-survival sandboxy :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dałem się naciągnąć na WAR-Z i szczeże tego żałuję i przestrzegam innych, lepiej zaczekać na DAY-Z, albo grać w addona na Arma2. Koleś z War-Z chciał się szybko wzbogacić a teraz olewa sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> pytanie do (nie)szczesliwych posiadaczy WarZ, ostaly wam sie jakies guest passy ?

Już ich nie dodają do pełnej wersji. Odbywał się nimi niezły handel więc to ukrócili. ;)

A co do samej gry... powiem Wam, że styczniowe patche wiele w grze zmieniły. Dodano w końcu nowy system reputacji, poprawiane są błędy, udostępniono nowe budynki, poprawiono wygląd pomieszczeń i grafikę. Aktualnie twórcy pracują nad drzewkiem umiejętności, zmianach w pojawianiu się przedmiotów, czacie grupowym (do tej pory są globalny, bliski oraz klanowy). Naprawdę dużo się tam dzieje. WarZ samo w sobie nie jest złe. Źle zaczęło - to na pewno. Ale zabawa z nim daje sporo radości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > pytanie do (nie)szczesliwych posiadaczy WarZ, ostaly wam sie jakies guest passy
> ?
>
> Już ich nie dodają do pełnej wersji. Odbywał się nimi niezły handel więc to ukrócili.
> ;)
>
> A co do samej gry... powiem Wam, że styczniowe patche wiele w grze zmieniły. Dodano w
> końcu nowy system reputacji, poprawiane są błędy, udostępniono nowe budynki, poprawiono
> wygląd pomieszczeń i grafikę. Aktualnie twórcy pracują nad drzewkiem umiejętności, zmianach
> w pojawianiu się przedmiotów, czacie grupowym (do tej pory są globalny, bliski oraz klanowy).
> Naprawdę dużo się tam dzieje. WarZ samo w sobie nie jest złe. Źle zaczęło - to na pewno.
> Ale zabawa z nim daje sporo radości. :)
Ta, ale po wczorajszym Hotfixie haxy panoszą się jak nigdy a na dodatek znowu jest problem ze spawnami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na DayZ z niecierpliwością, a co do pytania czy"WarZ musi obawiać się konkurenta?" TAK, bo pomimo tego, że spędziłem parę godzin przy tej grze i nawet czasem było ciekawie, to jest to dla mnie tytuł typu "skok na kase".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oby dwie produkcje są dobre, ale jednego nie mogę pojąć czemu "koleś" który grał 10 min. lub wcale nie grał w War Z oczerniają tak tą grę. Zazdrość ponieważ Day Z ma konkurenta wartego uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem oby dwie produkcje są dobre, ale jednego nie mogę pojąć czemu "koleś" który
> grał 10 min. lub wcale nie grał w War Z oczerniają tak tą grę. Zazdrość ponieważ Day
> Z ma konkurenta wartego uwagi ?
Nie. Bo konkurent to zwykły plagiator, chciwiec i nawet powiem więcej: oszust. Szczerze im życzę, żeby ta gra im upadła i została po wieki zapomniana. Jak DAYZ tak ich zainspirował to niech się na nim wzorują, a nie bezczelnie zrzynają. Na dodatek te idiotyczne mikrotransakcje. Mogą być, spoko, ale nie idiotyczne. To nie jest tylko typowy skok na kasę, to jest normalnie chędożenie graczy nie powiem w co. I jeszcze ta postawa jakby wszystkie wady i afery związane z warz to wina graczy! Ha! Śmiechu warte. Tyle w temacie warz.

Za to na dayz czekam i jak wyjdzie premiera razem z kumplem zakładamy party i jazda lotnisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować