Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ. Ostatnie pożegnanie

46 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2013 o 19:17, Muradin_07 napisał:

Mowię o całej formułce po włosku i na końcu to. Może też być formułka Connora, ciekawsza
by była ;)


Z tego co pamiętam, to w drugiej części ta formułka rzeczywiście była dłuższa, ale w Revelations ograniczała się tylko do takiego krótkiego "Spoczywaj w pokoju" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie należą się podziękowania za Titan Questa.

Gram codziennie, do dzisiaj. (oczywiście z modami, bo surową grą bym nie wytańczył tyle czasu ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 20:45, Cygi napisał:

Gram codziennie, do dzisiaj. (oczywiście z modami, bo surową grą bym nie wytańczył tyle
czasu ;] )

Co zainstalowałeś? Bo w sumie nie wytańczyłem nawet połowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Unofficial Patch v1.17 & IT Camera Mod Collection - podstawy, bez których nie potrafię grać w tą grę
- TQ Vault & TQ Defiler - używane na bieżąco do każdej gry

Poza tym najpierw bawiłem się nowymi paletami mistrzostw w modach:
- Masteries
- Clash of the Gods
- Destinies
- Paths
- Asylum

Obecnie katuje grę na tzw. overhaulach:
- Underlord
- Diablo 2 Immortals
- Lilith (to można traktować jako akt V gry)

Jest jeszcze Soulvizier, ale na razie jest v0.8, więc go nie tykam dopóki nie wyjdzie co najmniej v1.0.
Ale jest na co czekać, bo zapowiada się smakowicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ekipa ta odpowiedzialna jest nie tylko za SR, ale także trzy odsłony nieco zapomnianej
> dziś serii Red Faction.
>
> Ekhm, Volition jest przede wszystkim odpowiedzialne za Freespace, reszta dzieł tego studia
> jest w porównaniu zupełnie nieważna :)

Widzę że jeszcze ktoś pamięta za co ludzie pokochali Volition :)
A tak poza tym, w zasadzie cieszę się że powędrował do Deep Silver, ponieważ:
1. Nie jest tak masowym wydawcą jak np. Ubisoft czy EA, więc powinni być raczej bardziej skupieni na jakości produktu niż odcinaniu od jego kuponów.
2. Jest to niemiecka firma, a Niemcy bardzo lubią gry pokroju Freespace''a.
3. W efekcie może jednak jest jakaś nadzieja na kolejny space-sim od Volitiona :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że koniec THQ nie oznacza końca Darksiders.

"mogą nie być nic warci" - bo przecież nikt nie zainteresował się ich wykupieniem na aukcji własności THQ. Wzięta w cytat fraza to fragment wyrwany z dłuższego, poruszającego wpisu jednego z projektantów Vigil Games"

Proszę o link do tego wpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 18:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Mam nadzieję, że koniec THQ nie oznacza końca Darksiders.

Oznacza właśnie koniec. Vigil już nie istnieje. Prawa do tytułu pewnie by ktoś mógł wykupić, ale Vigil ledwo co skończyło dwójkę i nie miało trójki w zaawansowanej fazie tworzenia, więc nie bardzo też jest co przejmować. Najpewniej też sequel robiłaby zupełnie inna ekipa, więc nie wiadomo co by z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna sprawa, tym bardziej, że kolejni jeźdzcy mieli fajny zestaw broni, no i jeden z jeźdzców to "ona", więc już i hype rósłby dobrze przed premierą :) Szkoda, wielka szkoda, że w ten sposób odchodzi z pieców jedyny, pełnowartościowy klon Legend of Zelda i do tego ze świetnym klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich gier wydanych przez THQ najbardziej przypadła mi do gustu seria Darksiders, więc szkoda że akurat na nią nie znalazł się kupiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie zapomnę wydanej przez THQ "Championship Motocross 2001" na poczciwego szaraczka : ) Wiele przyjemności sprawiła mi ta gra , była szybka, brudna i pełna mocnej dobrej muzyki! Aż się łezka w oku kręci. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będę ich pamiętał dzięki Serii SR i zajebiaszczego penetratora, z którym miałem ubaw po pachy. Gra miała swój niepowtarzalny klimat i siadała znacznie bardziej na głowę niż GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że padła firma, która wprowadzała ważne innowacje w swoich produktach oraz nie bała się tworzyć i promować nowe marki ,kiedy "Wielkie Fabryki" taśmowo produkują klony klonów i wychodzą z tego zwycięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować