Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ. Ostatnie pożegnanie

46 postów w tym temacie

Szkoda THQ, ciekawe co dalej z studiami które produkowały gry dla tego studia czyt. Saints Row 4, Metro Last Light głównie bo wątpie, że producenci Darksiders wydadzą kolejną części, ze względu na słabą sprzedarz dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze wiem w pewnych grach który to producent a który twórca. W każdym razie grałem w Full Spectrum Warrior cz. 1 i byłem zachwycony oryginalnością i grafiką oraz realizmem. A gierka stara jest w miarę. Gdzieś czytałem że już nowy gościu przejął biznes i nie da zginąć firmie. Zapowiedział nawet 4 nowe tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pamiętajmy, że nigdy nie wiadomo czy upadek THQ przyniesie coś złego czy jednak coś dobrego
> :) Możliwe, że pod skrzydłami nowych wydawców powstaną jeszcze lepsze gry. Szczególnie
> mam tu na myśli Relica, bo to zdecydowanie jest studio, które wypuszczało najlepsze gry
> z całej stajni THQ. Teraz Sega ma i Creative Assembly jak i Relica - zobaczymy czy jakoś
> to wykorzysta :) Może jakiś Total War w uniwersum WH 40 000? :D
> Ciekawi mnie także los Metro 2033 - grze zdecydowanie brakło promocji i takich ostatecznych
> szlifów :)

A może w końcu powstanie Homeworld 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wskrzesił po THQ Titan Questa i gdyby, ale powtarzam, gdyby był to ktoś zdolny ... to wtedy efekt końcowy nie musiałby się okazać tak dramatyczny :)
Bo z powodu tego jednego tytułu czułem do nich prawdziwą sympatię, choć tak naprawdę smutno było zamknięciu Iron Lore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 13:44, GeoT napisał:

Gdyby ktoś wskrzesił po THQ Titan Questa i gdyby, ale powtarzam, gdyby był to ktoś zdolny
... to wtedy efekt końcowy nie musiałby się okazać tak dramatyczny :)
Bo z powodu tego jednego tytułu czułem do nich prawdziwą sympatię, choć tak naprawdę
smutno było zamknięciu Iron Lore.


http://www.grimdawn.com/about.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować