• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
RDMN

Nagrywanie równocześnie siebie i Skype.

Pytanie

Witam. Mam mały problem, a jako że jestem zielony w tych tematach to zwracam się z pytaniem do was. Chciałbym nagrywać siebie i kolegę z którym rozmawiam na skype w jednym programie. Głównie chodzi mi o odszumienie rozmowy, i zastosowanie efektu AutoDuck wraz z dźwiękiem z gameplayu. Niestety żadnego programu który zadowoliłby mnie jakością nagranej rozmowy nie znalazłem. Miałem plan by nagrać oba źródła dźwięku, czyli mój mikrofon i skypa nagrać w programie typu GoldWawe lub Audacity, lecz mimo prób nie mogłem tego ustawić. Jeśli możecie to podajcie nazwę jakiegoś programu lub sposób konfiguracji wyżej wymienionych programów. Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Do Skype jest darmowy program iFree Skype Recorder. Nagrywa on w jednym kanale ciebie, a w drugim rozmówców, więc później w razie czego można wybrać, który kanał się odszumi, zwiększy/zmniejszy głośność itp., a po wszystkim przerobioną już rozmowę można "wmiksować" w film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.01.2013 o 21:37, Narmo napisał:

Do Skype jest darmowy program iFree Skype Recorder. Nagrywa on w jednym kanale ciebie,
a w drugim rozmówców, więc później w razie czego można wybrać, który kanał się odszumi,
zwiększy/zmniejszy głośność itp., a po wszystkim przerobioną już rozmowę można "wmiksować"
w film.

Dzięki. Na pewno wyprubuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować