Zaloguj się, aby obserwować  
Leszku12

call of duty modern warfare 4

4 posty w tym temacie

Witam wszystkich gramowiczow jak juz wiecie w sieci pojawil jakis trailer nowej gry ze stajni IW wszystkie spekulacje nawiazuja do tego , ze bedzie sie to nazywa call of duty Mw4 Tutaj rodzi sie moje pytanie do czego bedzie nawiazywac nowa czesc fps-a , pamietacie ten moment kiedy w Mw2 ratujemy kpt.Price ? moze i to bedzie sequel jezeli macie pomysly co moze sie tam znalezc poniewarz jestem ciekaw jakie sa wasze spekulacje na ten temat i kiedy przewidujecie date premiery , ja na tym trailerze zobaczylem date 12.12.13 z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 09:34, Leszku12 napisał:

Witam wszystkich gramowiczow jak juz wiecie w sieci pojawil jakis trailer nowej gry ze
stajni IW wszystkie spekulacje nawiazuja do tego , ze bedzie sie to nazywa call of duty
Mw4 Tutaj rodzi sie moje pytanie do czego bedzie nawiazywac nowa czesc fps-a , pamietacie
ten moment kiedy w Mw2 ratujemy kpt.Price ? moze i to bedzie sequel jezeli macie pomysly
co moze sie tam znalezc poniewarz jestem ciekaw jakie sa wasze spekulacje na ten temat
i kiedy przewidujecie date premiery , ja na tym trailerze zobaczylem date 12.12.13 z
gory dziekuje ;)

Ten trailer to fake , jeśli ci chodzi o ten http://www.youtube.com/watch?v=9JFxPKze3Wk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 18:20, Leszku12 napisał:

prosze o wypowiadanie się innych!

Inni będą się wypowiadać jak będą mieli coś do powiedzenia. Nie podbijaj sztucznie tematu bo zostanie to potraktowane jako spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować