Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - kolejny solidny dowód, że trwają prace nad pecetową wersją

31 postów w tym temacie

Chyba trzeba zrobić aktualizację, bo wersja PC nie dawno zniknęła z profilu tego pana :) pewnie dostał OPR za to, że za szybko klapnął językiem :P

Pracownik Rockstar Toronto - Peter Reynolds - w swoim profilu na LinkedIn napisał, że aktualnie pracuje nad GTA V, a jak wiadomo oddział z Toronto jest odpowiedzialny za wersje PC-towe gier Rockstara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 10:13, maAtis9988 napisał:

Ja myślę, że Rockstar oleje blacharzy tak, jak zrobił to przy Red Dead Redemption.


R* cyrk pod tytułem "GTA na PC" robi już od czasów San Andreas co najmniej, a jak się kończyło to każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te newsy czy będzie na PC są totalnie bez sensu... To samo przerabialiśmy już z GTA 3, Vice City, San Andreas, GTA 4 i teraz przy piątce... Wiadomo że z opóźnieniem ale wyjdzie więc kończcie z robieniem tej dramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 12:03, Fang napisał:

Te newsy czy będzie na PC są totalnie bez sensu... To samo przerabialiśmy już z GTA 3,
Vice City, San Andreas, GTA 4 i teraz przy piątce... Wiadomo że z opóźnieniem ale wyjdzie
więc kończcie z robieniem tej dramy...


A niech robią, w końcu to to samo co drama "Diablo 3 na konsolach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 12:48, Bambusek napisał:

A niech robią, w końcu to to samo co drama "Diablo 3 na konsolach"

Zaraz się zacznie odcinke pod tytułem "WoT na konsolach".

Bawi mnie niezmiernie ta niekończąca się kłótnia na poziomie przedszkola "nie pogracie w to, to jest moje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 10:39, Bambusek napisał:

> Ja myślę, że Rockstar oleje blacharzy tak, jak zrobił to przy Red Dead Redemption.


R* cyrk pod tytułem "GTA na PC" robi już od czasów San Andreas co najmniej, a jak się
kończyło to każdy wie.

Coś ty, znacznie wcześniej. Już przy GTA 3 był taki cyrk. To samo przy Vice city. I tak nieprzerwanie przy każdej premierze nowej odsłony.

Zawsze wychodzi na PC. Tylko później nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja myślę, że Rockstar oleje blacharzy tak, jak zrobił to przy Red Dead Redemption.
Na pewno nie pozwolą sobie na to z jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii gier komputerowych na świecie. RDR był jednorazowym skokiem w bok, eksperymentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 18:09, Sandro napisał:

> Ja myślę, że Rockstar oleje blacharzy tak, jak zrobił to przy Red Dead Redemption.
Na pewno nie pozwolą sobie na to z jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii gier komputerowych
na świecie. RDR był jednorazowym skokiem w bok, eksperymentem.

RDR robiło inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 18:30, Dared00 napisał:

RDR robiło inne studio.

Ale pod skrzydłami Rockstara. Z resztą Rockstar North, odpowiedzialny za serię GTA, też miał w tym swój udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 18:09, Sandro napisał:

RDR był jednorazowym skokiem w bok, eksperymentem.

No chyba nie bardzo, patrząc na to, że to część druga serii. I że za grę odpowiadało w głównej mierze inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 19:45, Henrar napisał:

No chyba nie bardzo, patrząc na to, że to część druga serii.

Ciekawi mnie jaka część nabywców RDR wiedziała, że gra w sequel. Rockstar, jako wydawca gry, również jakoś niespecjalnie reklamował ją jako kontynuację serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię serię GTA, ale jeśli mają wypuścić taki optymalizacyjny badziew jak GTA IV (który na kompie z drugiej połowy 2011 roku dalej nie chodzi komfortowo, pop-upy wyskakują, ściny i inne cuda) to niech lepiej nie wypuszczają na blaszaki, bo zauważyłem że jak gra leży na półce 5 lat czekając aż technologia pozwoli na komfortową rozgrywkę to potem już się nie chce w to nawet grać za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 23:46, Pariah napisał:

Lubię serię GTA, ale jeśli mają wypuścić taki optymalizacyjny badziew jak GTA IV (który
na kompie z drugiej połowy 2011 roku dalej nie chodzi komfortowo, pop-upy wyskakują,
ściny i inne cuda) to niech lepiej nie wypuszczają na blaszaki, bo zauważyłem że jak
gra leży na półce 5 lat czekając aż technologia pozwoli na komfortową rozgrywkę to potem
już się nie chce w to nawet grać za bardzo.


Co ty wygadujesz? Ja grałem od razu po premierze i to na C2D 2.2GHz, 2gb ramu i gt 8600. Miałem ponad 35 fpsów i nie było żadnych ścin. Od tego czasu 3 razy zmieniałem komputer i też żadnych "lagów", ani "ścin" nie doświadczyłem. Tyś chyba ścin na oczy nie widział. Zagraj sobie w Gothica 3, to zobaczysz jak naprawdę wyglądają lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 09:47, TerrorHurtz napisał:

> Lubię serię GTA, ale jeśli mają wypuścić taki optymalizacyjny badziew jak GTA IV
(który
> na kompie z drugiej połowy 2011 roku dalej nie chodzi komfortowo, pop-upy wyskakują,

> ściny i inne cuda) to niech lepiej nie wypuszczają na blaszaki, bo zauważyłem że
jak
> gra leży na półce 5 lat czekając aż technologia pozwoli na komfortową rozgrywkę
to potem
> już się nie chce w to nawet grać za bardzo.

Co ty wygadujesz? Ja grałem od razu po premierze i to na C2D 2.2GHz, 2gb ramu i gt 8600.
Miałem ponad 35 fpsów i nie było żadnych ścin. Od tego czasu 3 razy zmieniałem komputer
i też żadnych "lagów", ani "ścin" nie doświadczyłem. Tyś chyba ścin na oczy nie widział.
Zagraj sobie w Gothica 3, to zobaczysz jak naprawdę wyglądają lagi.


Dobrze gada bo GTAIV potrafiło ciąć na komputerach, na których nie powinno. Dopiero patch do naprawił. TerrorHurtz jak sie nie orientujesz to sie nie wypowiadaj, przeciez glosno o tym bylo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować