Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek wyciąga pomocą dłoń do pracowników Vigil Games!

26 postów w tym temacie

Vigil u Cryteka... No spoko. Mam nadzieję, że Crytek wykupi też licencję Darksidersów bo chciałbym ujrzeć pozostałych dwóch jeźdźców w akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że to Crytek wyciągnie do nich pomocną dłoń wielki plus dla nich! Darksiders na CryEngine 3 może być super :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 12:04, kodi24 napisał:

Też mi prowokacja, jaki koń jest chyba widać;


Twoje posty są na żenująco niskim poziomie, nie mogę czytać głupot jakie wypisujesz. Ledwo władasz ojczystym językiem, piszesz bezsensowne posty i ciągle prowokujesz.

Tadam, takie jest moje zdanie. Jaki koń jest, każdy widzi. Oczywiście to nie było na poważnie, żebyś tam zaraz się nie obraził, ale...
Serio myślisz, że takie przedstawianie swojego zdania jest poważne? Bez żadnych argumentów? I do tego niejako "stwierdzanie oczywistości"? Nie zauważyłeś może przypadkiem, że seria Crysis ma miliony fanów na całym świecie? I ta gra się ludziom podoba?
Gdybym wszedł do tematu o "Cooking mama" którego załóżmy, że jesteś fanem i napisałbym, że jest grą dla dziewczynek, to byś mnie nazwał prowokatorem na 150%. Ale tego nie zrobię, bo wiem, że komuś może się podobać, niekoniecznie mi.
Dla mnie pierwsza część Crysisa do tej pory jest jednym z najlepszych FPSów, oferującym ogromną wolność. Coś, czego nie ma, po prostu nie ma w nowych FPSach. Produkcję skończyłem kilka razy. Największą wadą Crysisa, według jego przeciwników, była właśnie jego grafika. Bo była kapitalna. I miała spore wymagania. No to skoro ma super grafikę, to założyli, że mechanika i grywalność jest lipna. Gdyż oni są takimi oświeconymi, którzy grają "dla grywalności", nie dla grafiki. Pfff. Po prostu przez swoje negatywne nastawienie, nie dostrzegli pięknego wnętrza tej gry. Albo zwyczjanie im nie przypadła do gustu. Nie trzeba od razu stwierdzać, że Ci, którym gra się podoba, to jakieś dzieciaki jarające się sjupergrafyką albo osoby "mylące się".
Nie jestem jakimś świeżakiem, co nie zna się na grach. Gram w nie od około 16 lat. Więc mam porównanie do innych gier.
Co do strzelanin, dopiero w pewnym stopniu nowe Far Cry''aje zapełniły lukę "wolnych strzelanin". Podobno, bo w dwójkę grałem tylko moment, w trzecią część jeszcze nie. Ale też nie do końca wypełniły, bo Crysis jednak nie był sandboxem.
Wybacz, że odpowiadam długim wywodem na ledwie kilka zdań, lecz mam dość tej gówniarskiej pyskówki na gram.pl. Chciałbym zwyczjanie, żeby ludzie zmądrzeli. I wcale tu nie chodzi o jakiś ból tyłka, że ludziom Crysis się nie podoba. Mam to gdzieś. Mnie się nie podoba to, że ludzie mają zupełnie zwężone horyzonty myślowe. Naprawdę chciałbym sobie tu podyskutować na poziomie, ale nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie argumenty powinienem przedstawić w kwestii czegoś, co jest ze wszech miar oczywiste? ;) Fanem można być czegokolwiek, nawet fanem mosiężnych świeczników, po co mam szukać jakichkolwiek argumentów na określenie jałowości takiego hobby, skoro to tylko moje osobiste zdanie (i kolegi)? I to tak, żeby nie była to dyskusja na 10 stron jak sam napisałeś? ;) Chyba lepiej ująć to jednym, krótkim zdaniem i oszczędzić kolejnej -bezsensownej- wymiany zdań w temacie, który wałkowany jest od 5 lat pomimo iż ja osobiście jestem w stanie go zamknąć w jednej wąskiej rameczce;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 12:50, kodi24 napisał:

A jakie argumenty powinienem przedstawić w kwestii czegoś, co jest ze wszech miar oczywiste?
;)


Z doswiadczenia wiem, ze jesli ktoras ze stron flamewaru nie posiada wystarczajacych argumentow zeby poprzec swa teze, pisze dokladnie tak jak Ty teraz. Wybacz, ale po takim poscie jestes dla mnie spalony jesli chodzi o ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko chyba się powieszę :) Argumentów w tej kwestii użyłem już tyle, że nie cieszę się ekstra tłumaczyć, zwłaszcza komuś kto zna ten tytuł i doskonale wie, o co mi i koledze może chodzić (serio to nie takie trudne ;)). Btw widzisz tu jakiś flamewar? Jeśli ktoś tu próbuje kogoś podgryzać to nie ja, ja sie wyraziłem w miarę łagodnie, nie uderzyłem nikogo personalnie, a mimo wszystko czuję że nie na argumentach Wam zależy bo i tak macie swoje- chcecie mnie po prostu nimi zasypać, ale ja je też już znam i w pełni akceptuję, szkoda zachodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie z ich strony :) Mam nadzieję, że wstaną na nogi i jeszcze nas zaskoczą ciekawą grą i nie tylko z serii Crysis ... czy Darksiders :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 13:42, kodi24 napisał:

O matko chyba się powieszę :) Argumentów w tej kwestii użyłem już tyle, że nie cieszę
się ekstra tłumaczyć, zwłaszcza komuś kto zna ten tytuł i doskonale wie, o co mi i koledze
może chodzić (serio to nie takie trudne ;)).


Tak, szczegolnie w tym temacie, podales tyle argumentow ze ciezko ogarnac taka ilosc :)

Dnia 29.01.2013 o 13:42, kodi24 napisał:

bo i tak macie
swoje- chcecie mnie po prostu nimi zasypać, ale ja je też już znam i w pełni akceptuję,
szkoda zachodu :)


Tak, szczegolnie ja, sypie argumentami jak z rekawa. Sek w tym ze ja nawet jakims wielkim fanem Cryteka nie jestem, a i owszem przy FC bawilem sie wysmienicie, Crysisy tez mi sie calkiem podobaly, ale tylko pierwsza czesc i warhead bo w inne nie gralem. Tu juz nie chodzi o gre, firme, produkcje, temat itp. Chodzi o kolejnego ostatniego sprawiedliwego ktory nie przedstawia argumentow bo sa one oczywiste :D No prosze, litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 14:27, TigerXP napisał:

Tak, szczegolnie w tym temacie, podales tyle argumentow ze ciezko ogarnac taka ilosc
:)


No nie pomogę Ci z tym :)

Dnia 29.01.2013 o 14:27, TigerXP napisał:

Tak, szczegolnie ja, sypie argumentami jak z rekawa (...)


Więc dlaczego ja mam się pocić? :)
Mniejsza o to- ostatnim sprawiedliwym nie jestem, bo jest nas więcej i nie jesteśmy sprawiedliwi :)
Mamy swoje zdanie i Ty nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi, chyba że przespałeś dwie tony tekstów wylanych na tym forum w temacie wyżej napoczętym ;)

Dnia 29.01.2013 o 14:27, TigerXP napisał:

No prosze, litosci.


Dobra, lituję się. Lepiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2013 o 14:36, kodi24 napisał:

Mamy swoje zdanie i Ty nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi, chyba że przespałeś dwie
tony tekstów wylanych na tym forum w temacie wyżej napoczętym ;)

Tak sie sklada ze akurat przespalem. Jak juz wczesniej wspomnialem, jakims ich wielkim fanem nie jestem i nie sledze wszystkich tematow z nimi zwiazanych. Takze moim skromnym zdaniem, jak ktos wypowiada swoja opinie o Cryteku to moglby machnac ciutke jakiejs sensownej argumentacji.

Dnia 29.01.2013 o 14:36, kodi24 napisał:

Dobra, lituję się. Lepiej? ;)


Much better :)

Dnia 29.01.2013 o 14:36, kodi24 napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowe wojenki nauczyły mnie jednego: żaden argument nie będzie sensowny, jeżeli nie będzie mój ;) Czasami więc nie mam już ani siły, ani ochoty...;)
Ale dobrze, że nam się polepszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Crytek szaleje ostatnio :) Nowe studio w USA, wykupienie marki Homefront, dobra kampania
> reklamowa przed premierą Crysis 3. Cieszy to, że to świetne studio jest na plusie z kasą
> :)

A jak moga byc na minusie skoro licencje na ich silniki kosztuja i do tego wydaja "gry"(wg mnie raczej benchmarki ale spoko)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować