Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: ułóż hasło i zgarnij pakiet Season Pass do Call of Duty: Black Ops 2 na konsolę Xbox 360

60 postów w tym temacie

gram.pl

Jeśli jesteś posiadaczem gry Call of Duty: Black Ops II na Xboksa 360 i chciałbyś sukcesywnie otrzymywać nowe dodatki zupełnie za darmo, to mamy coś dla Ciebie! Spróbuj swoich sił w konkursie na gram.pl, gdzie do wygrania są przepustki Season Pass!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs: ułóż hasło i zgarnij pakiet Season Pass do Call of Duty: Black Ops 2 na konsolę Xbox 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > znam już hasło komu wysłać bo nie mam xboxa?
> już nie aktualne sam wysłałem
Ty dobry Kuba jesteś, najpierw się oferujesz że znasz a kiedy przychodzi co do czego to ''siema, sam wysłałem.'' <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam na razie 7 i nic się z tego nie da ułożyć :/

Ja zaryzykowałem i dałem jedną literę jeszcze więcej w nadziei że to ta się pokaże ale nie wiem. Loteria i tyle. Gram.pl nie odpisało mi czy hasło jest związane z CoD i czy to wszystkie już litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 20:20, ZillaPL napisał:

> Ja mam na razie 7 i nic się z tego nie da ułożyć :/

Ja zaryzykowałem i dałem jedną literę jeszcze więcej w nadziei że to ta się pokaże ale
nie wiem. Loteria i tyle. Gram.pl nie odpisało mi czy hasło jest związane z CoD i czy
to wszystkie już litery.


Zacząłeś od "R" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Ja mam na razie 7 i nic się z tego nie da ułożyć :/
> >
> > Ja zaryzykowałem i dałem jedną literę jeszcze więcej w nadziei że to ta się pokaże
> ale
> > nie wiem. Loteria i tyle. Gram.pl nie odpisało mi czy hasło jest związane z CoD
> i czy
> > to wszystkie już litery.
> >
>
> Zacząłeś od "R" ?
od C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować