Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek-Techland

Konkurs: odgadnij tytuł "Dobrej Gry"

114 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2013 o 09:36, Tomek-Techland napisał:

A propos - wiecie już, że "On the Moon" i "Sanctum". Nie ukrywam, że ciekawią mnie Wasze
opinie na temat tych gier. Szczególnie o tej pierwszej dużo się na forach mówiło. W "Sanctum"
przyznam osobiście jeszcze nie grałem - ale podobno nawet w co-opie przejście jest niezłym
wyzwaniem - ma opinię wymagającej.


Nie wiem jak z Sanctum, ale To the Moon jest genialne, Techland zyskał sporo w moich oczach wydając tanio i po polsku taki tytuł indie. Odważny ruch i to się ceni, szkoda, że nie każdy współczesny gracz jest w stanie przełknąć grafikę 2D w niskiej rozdzielczości i zagłębić się w resztę gry, a jest w co, bo gra ma piękną muzykę, świetny humor i postacie, a historia naprawdę potrafi wycisnąć sporo łez. Jestem bardzo ciekaw jak wypadło spolszczenie, bo w tego typu grze jakość polonizacji gra sporą rolę. Ogólnie rzecz biorąc to jestem miło zaskoczony, widać, że robicie research i celujecie swoją serią tam, gdzie są luki w naszych sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 09:36, Tomek-Techland napisał:

A propos - wiecie już, że "On the Moon" i "Sanctum". Nie ukrywam, że ciekawią mnie Wasze
opinie na temat tych gier. Szczególnie o tej pierwszej dużo się na forach mówiło.


Świetna produkcja. Trzeba samemu spróbować i sprawdzić jej klimat. Powiem, że fabuła nie jest jakaś specjalnie wybitna bo gra krótka i starcza na góra 3 - 4 godziny ? Ale pewien wątek fabularny jest i z każdą minutą wgłębiasz się w niego co raz bardziej :) Muzyka buduje klimat tajemniczości. Jak grałeś w Zelde na Snesa, to wiesz o czym mówię :D Do tego można dodać łamigłówki, które nie są trudne, ale dają dużo frajdy przy ich rozwiązywaniu. Naprawdę polecam. A teraz jak dajecie możliwość poznania "To the Moon" za 20 zł, to raczej okazja nie do przegapienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam nadzieję, że Sigu rozwalił już w drzazgi egzamin z algebry i możemy wszyscy wystartować z III już etapem naszego konkursu

Uwaga!

Trzecia z nowości jakie pojawią się w serii "Dobra Gra" to FPS. Nietypowy. Charakteryzują go, m.in. skomplikowane, naszpikowane zagadkami lokacje, które można przechodzić na wiele sposobów. Szybkość pokonania ma wpływ na zwycięstwo.

Zapraszam do typowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 16:12, Tomek-Techland napisał:

Ok, mam nadzieję, że Sigu rozwalił już w drzazgi egzamin z algebry i możemy wszyscy wystartować
z III już etapem naszego konkursu

Uwaga!

Trzecia z nowości jakie pojawią się w serii "Dobra Gra" to FPS. Nietypowy. Charakteryzują
go, m.in. skomplikowane, naszpikowane zagadkami lokacje, które można przechodzić na wiele
sposobów. Szybkość pokonania ma wpływ na zwycięstwo.


Zapraszam do typowania!


Kairo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, przeczytałem jeszcze raz zagadkę. Hitman to taki strzał trochę w stopę :).
Prędziej Portal jednak cały czas doszukuję się gdzie może być ten motyw z przechodzeniem poziomów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 16:45, Pavel_G napisał:

Xotic?



Stop! Uwaga zaliczyliście trafienie!

Kolejna, III nowość z serii "Dobra Gra" to Xotic. Pavel_G trafia po raz drugi. No to jutro kolejna gra :)


Wiecie co? Za łatwo Wam idzie :) Następnym razem chyba zacznę od tego, że jest to gra, no najwyżej dodam, że FPS. Serio myślałem, ze tu cały wieczór będziemy zgadywać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 16:54, Tomek-Techland napisał:

Następnym razem chyba zacznę od tego, że jest to
gra, no najwyżej dodam, że FPS
.


Nie przesadzaj. Podpowiedz chociaż na jaką platformę będzie gra zagadka! (:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 17:05, cubbek napisał:

> Następnym razem chyba zacznę od tego, że jest to
> gra, no najwyżej dodam, że FPS
.

Nie przesadzaj. Podpowiedz chociaż na jaką platformę będzie gra zagadka! (:D)


No to wtedy na bank zgadniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować