Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

War Thunder w fazie otwartych betatestów

11 postów w tym temacie

Warto byłoby dodać że War Thudner ma w planach tak naprawdę trzy warianty rozgrywki. Walka w przestworzach to tylko jeden z nich. W przyszłości mają dodać także walki czołgów i okrętów wojennych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Warto byłoby dodać że War Thudner ma w planach tak naprawdę trzy warianty rozgrywki.
> Walka w przestworzach to tylko jeden z nich. W przyszłości mają dodać także walki czołgów
> i okrętów wojennych :)

Wszystko ma się odbywać jednocześnie na jednej mapie? To by było dopiero ciekawe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 17:27, Darkstar181 napisał:

Warto byłoby dodać że War Thudner ma w planach tak naprawdę trzy warianty rozgrywki.
Walka w przestworzach to tylko jeden z nich. W przyszłości mają dodać także walki czołgów
i okrętów wojennych :)

Ahh te bitwy pokroju Midway z lotniskowcami, niszczycielami etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem/ gram i szczerze polecam. Zawsze lubiłem się bawić takimi różnorakimi latadełkami i jakkolwiek preferuję space combat simy (Freespace 3, gdzie jesteś?) to i War Thunder sprawia mi mnóstwo radości.

Przestrzegam jednak, że jeśli zapragniecie grać na joyu/ padzie to będziecie sporo odstawali za graczami używającymi myszki. Dużo łatwiej jest nią zarówno sterować, jak i trafiać przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 17:27, Darkstar181 napisał:

Warto byłoby dodać że War Thudner ma w planach tak naprawdę trzy warianty rozgrywki.
Walka w przestworzach to tylko jeden z nich. W przyszłości mają dodać także walki czołgów
i okrętów wojennych :)


Chyba pomyliły Ci się gry - w planach takie coś ma Wargaming.net, twórcy World of Tanks, World of Warplanes oraz World of Warships.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2013 o 00:29, grauzigon napisał:

Chyba pomyliły Ci się gry - w planach takie coś ma Wargaming.net, twórcy World of Tanks,
World of Warplanes oraz World of Warships.

Nie, nie pomyliło mi się. Nie bez powodu masz w logu grze sylwętkę okrętu, samolotu, i czołgu, przypatrz się uważnie.
Wargaming to inna bajka. Oni też to wprowadzą, ale w formie oddzielnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Chyba pomyliły Ci się gry - w planach takie coś ma Wargaming.net, twórcy World of
> Tanks,
> > World of Warplanes oraz World of Warships.
> Nie, nie pomyliło mi się. Nie bez powodu masz w logu grze sylwętkę okrętu, samolotu,
> i czołgu, przypatrz się uważnie.
> Wargaming to inna bajka. Oni też to wprowadzą, ale w formie oddzielnych gier.
Dokladnie tak. I jak tylko wyjdzie opcja czolgow w WT, to bye bye WoT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2013 o 19:47, Tajemnic napisał:

Przestrzegam jednak, że jeśli zapragniecie grać na joyu/ padzie to będziecie sporo odstawali
za graczami używającymi myszki. Dużo łatwiej jest nią zarówno sterować, jak i trafiać
przeciwnika.



W trybie Arcade tak, ale w Historical Battles i Symulacji już nie, bo te dwa są przygotowane pod kontrolery analogowe. Sam również polecam, bo gra się bardzo fajnie. WT zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie po tym co widziałem w WoT, mimo że jest w fazie bety i ma swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest tak zawany efekt yo-yo i nie ma to znaczenia czy gramy Arcade HB poprostu jest to efek który wierne oddaje prowadzenie maszyny. I polega on na tym iż po wyjściu z manewru kołysze nasza maszyna i ciezko jest przez pierwszych pare chwil celować a efekt ten nie jest odczuwalny kiedy gramy na myszce. Ekipa WT wie o tym problemie i ma go rozwiązac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować