Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W najbliższy weekend zagracie za darmo w Painkiller Hell & Damnation

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Wiemy już, jaka gra zostanie objęta najbliższą weekendową akcją Valve. Rozgrzejcie nadgarstki – w czwartek w Waszych bibliotekach Steam wyląduje polska strzelanka Painkiller Hell & Damnation.

Przeczytaj cały tekst "W najbliższy weekend zagracie za darmo w Painkiller Hell & Damnation" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że tryb dla jednego gracza będzie bardzo mocno ograniczony, bo można go bez problemu przejść w mniej niż 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 18:51, Janek_Izdebski napisał:

Gra była dołączana do grudniowego numeru CD Action. Każdy kto chciał, grę już
ma. :)

Dokładnie, ja byłem na długim wyjeździe za granicą, ale szybki tel. do żony ... i gazeta z grą czekała pod choinką :)

Szkoda tylko, że nadal nie mam czasu odświerzyć sobie wspomnień ze tragego Paina grając w ostatnią edycją HD :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Pewnie wielu w ten weekend zdąży przejść grę w kilka godzin i popykać w coopa ale miejmy nadzieję że po kilku łatkach i darmowych i płatnych DLCkach (darmowe wypróbujcie też) ludzie wrócą do multi bo się zrobiło pusto. Troszkę za późno wprowadzono poprawki, a jeszcze wiele jest w drodze. Już teraz są polskie serwery z dobrymi pingami ale ludzi brak a survival daje niezłą frajdę. Pewnie w Polsce ci co kupili w CDA to max ale na zachodnim rynku taka promocja zachęci do powrotu do gry i kupna jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy mi się będzie chciało ściągać dla tego jednego rozdziału. To prawie jak
> demo. ;p

Powiedzmy to tak. Pamiętacie Painkiller: Resurrection? Cieszcie się ze chociaż PKHD jako taka mała budżetówka wyszedł i to calkiem nieźle. Lekkie wybicie się z dna i powoli znosi ku górze. W koncu doczekamy się większej ilości contentu a w przyszłości, kto wie, może prawdziwy PK2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest już w Waszych bibliotekach (pamiętajcie o ewentualnym restarcie aplikacji).

Bezpośredni link: steam://install/214870/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 19:28, Janek_Izdebski napisał:

Ale i tak dobrze, że będzie darmowy weekend. Więcej ludzi przekona się do tej produkcji,
a może nawet ją zakupi. :)

Zgadzam się, bo kiedyś grałem w starego, oryginalnego (a nie jakieś overdosy czy inne dziwactwa) Painkiller. Jedna z najlepszych gier, w jaką grałem w ogóle. Mam nadzieję, że odświeżona wersja zyska sobie nowych fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 00:38, LubieWafle napisał:

Jedna z najlepszych gier, w jaką grałem w ogóle. Mam nadzieję, że odświeżona wersja
zyska sobie nowych fanów.

Też mam taką nadzieję. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować