Zaloguj się, aby obserwować  
Strategy-Fun

Steam - Pomoc w obsłudze

8 postów w tym temacie

Witam
Mam taki dość głupi problem. Kupiłem sobie grę Mount Blade Warband na allegro w wersji "pudełkowej". Miałem nadzieję, że na płycie będzie gra, którą wystarczy zainstalować i można się bawić... niestety się przeliczyłem. Na płytce był Steam
Zainstalowałem to co było i ściągła mi się automatycznie aktualizacja. W pudełku była jeszcze 2-stronna instrukcja a na końcu jest "Numer Seryjny".
Mój problem tkwi w tym, że nie wiem co mam teraz zrobić i gdzie aby po prostu sobie pograć :)
Czy ja wymagam aż tak wiele? he,he :)

(mam nadzieję, że żaden mod mnie nie zabije za otwarcie tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 20:45, Strategy-Fun napisał:

Witam
Mam taki dość głupi problem. Kupiłem sobie grę Mount Blade Warband na allegro w wersji
"pudełkowej". Miałem nadzieję, że na płycie będzie gra, którą wystarczy zainstalować
i można się bawić... niestety się przeliczyłem. Na płytce był Steam
Zainstalowałem to co było i ściągła mi się automatycznie aktualizacja. W pudełku była
jeszcze 2-stronna instrukcja a na końcu jest "Numer Seryjny".
Mój problem tkwi w tym, że nie wiem co mam teraz zrobić i gdzie aby po prostu sobie pograć
:)
Czy ja wymagam aż tak wiele? he,he :)

(mam nadzieję, że żaden mod mnie nie zabije za otwarcie tematu)

Temat o steam http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&u=10282
Uruchamiasz Steam klikasz kolejno gry - aktywacja produktu w Steam - wpisujesz klucz .Potem nastepuje automatyczne przygotowanie instalacji i instalacja.

20130129205402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 20:57, Strategy-Fun napisał:

Ok, dzięki za pomoc.
A pobieranie tych gier da się "wstrzymać" a przy ponownej wizycie na kompie "odnowić"
Nie chciałem się w to bawić bo mam bardzooo słabego neta...

Można , biblioteka - ppm na tytule gry klikasz wstrzymaj aktualizacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 21:03, Strategy-Fun napisał:

hmm... to fajnie, dzięki za info

Może te moje pytania wydają Wam się głupie ale pierwszy raz mam styczność z tą platformą...

Mała rada.Jak odpowiadasz na jakiś post to użyj opcji odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem i wdzięczny będę za pomoc. Otóż mam do zainstalowania gierkę(Shogun 2 Zmierzch Samurajów) i Steam chce pobrać całą grę z neta(ze 14 GB). Uruchamiam Steama w taki sposób by instalował z dysku ( wpisuję te dane w elemencie docelowym, robię skrót itd.) ale i tak w końcu sprowadza się do pobierania całej gry z internetu. Może mi ktoś coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 15:15, Pgrus napisał:

/.../ale i tak w końcu sprowadza się do pobierania całej gry z internetu. Może mi ktoś
coś poradzić?

Po kilku próbach pogodziłem się z tym, że gra (u mnie był to Deus ExHuman...) nie chce się pozwolić na instalację z płyty, więc zostawiłem włączony komputer i poszedłem spać. Rano miałem wszystko ściągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować