Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Tomb Raidera ujawnione przez Steama

34 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2013 o 11:47, Karanthir666 napisał:

Bardzi mało jest
ambitnych produkcji i już na pewno nie od molochów typu ea, ubi czy acti.


Im się to po prostu opłaca. Ludzie kupują ich produkty, więc swojej polityki nie zmienią póki klienci się od nich nie odwrócą, a na to się nie zanosi. W sumie z ostatnich gier, które kupiłem jestem zadowolony, ale np. moda na miliard dlc mi sie już mniej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 11:51, Eff3ctiv3 napisał:

Im się to po prostu opłaca. Ludzie kupują ich produkty, więc swojej polityki nie zmienią
póki klienci się od nich nie odwrócą, a na to się nie zanosi. W sumie z ostatnich gier,
które kupiłem jestem zadowolony, ale np. moda na miliard dlc mi sie już mniej podoba.

Dodałbym do tego jeszcze odgrzewanie po raz milionowy odgrzewanego kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A czemu tu się dziwić, że małe wymagania minimalne? Ta gra powstaje głównie na 8-letnie
> konsole. Oczywiście, że wymagania będą bardzo niskie.
A która współczesna gra powstaje z pominięciem tych 8- letnich konsol? Może mi przypomnisz, ile z zeszłorocznych i tegorocznych premier powstaje pod pc? A jakoś rzadko się zdarza, żeby jakakolwiek produkcja AAA miała tak niskie wymagania. Właśnie udowodniłem ci, że twój argument jest idiotyczny i wyssany z ****. Widocznie bardzo usilnie próbujesz wjechać na konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Właśnie udowodniłem ci, twój argument jest idiotyczny i wyssany z ****. Widocznie bardzo usilnie próbujesz

Dnia 30.01.2013 o 12:02, Amereje napisał:

wjechać na konsole :)

Oj oj, dziecko. Ty nie wszkole powinieneś być? Czy ferie masz?
Minimalne wymagania DMC:
Processor:Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA(R) GeForce(R) 8800GTS or better, ATI Radeon(TM) HD 3850 or better

Minimalne wymagania Hitman: Absolution:
Processor: True dual core CPU (Intel, AMD)
Memory: 2 GB RAM
Video Card: NV8600 512 Mb RAM, or AMD equivalent
DirectX®: 10

Minimalne wymagania Max Payne 3:
Processor: Intel Dual Core 2.4 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ
Memory: 2GB
Hard Disk Space: 35 Gigs
Video Card: NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM

Minimalne wymagania Aliens: Colonial Marines:
Processor: 2 GHz Intel Dual Core Processor
Memory: 2GB RAM (XP), 2GB RAM (Vista)
Graphics: NVIDIA GeForce 8500/ATI Radeon HD 2600 (256 minimum)
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 20GB free hard disk space

Hmm... chyba gdzieś już to widziałem.
Że niby wjeżdżam na konsole? Jak? Stwierdzjąc, że mają 8 lat i są po prostu stare więc minimalne wymagania na PC-ty nie powinny dziwić? To nie jest opinia, to jest najzwyklejszy w świecie fakt. A ty co jesteś ? "Die hard fanboy" konsol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 02:13, Kadaj napisał:

> Why not Muve + 40% zniżki w KG? ;)
Bo nie kupuję od c*****? Już kiedyś chyba zresztą o tym wspominałem.

No niby tak, ale gra nie ma blokady regionalnej (jak wszystkie gry od SE), więc może warto kupić taniej... Ale jak sobie tam chcesz... :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takiej konfiguracji na low pewnie będzie 60fps i pewnie na medium ładnie da się grać
Square Enix dba o wydania gier na PC by były dopieszczone (DX:HR,Hitman,Sleeping Dogs.....) albo studio wykona robotę albo ciał bambina ;) i w tym wypadku pewnie też ładnie będzie wyglądać na PC i śmigać :) taki ubisoft to powinien na korki przyjść ;) i reszta bandy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, ten kto lubi rogrzywkę ze starego TR (1-5) to raczej na pewno do tego nie podejdzie.
> Ta gra się może spodobać osobom takim jak ty czyli tym, którym nie spodobał się stary
> TR. Niestety, ale teraz nastała moda na ładną grafikę, dużo akcji i dużo zabijania. Można
> na to narzekać, ale nic na to się nie poradzi.
Grałem we wszystkie TRy i jakoś na tą część też czekam - zapowiada się całkiem ciekawie.
Zresztą możliwe, że wbrew pozorom ze starego TRa mogło się sporo uchować - a przynajmniej mam takie wrażenie po przeczytaniu listy achievementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 13:45, DeMoH napisał:

Grałem we wszystkie TRy i jakoś na tą część też czekam - zapowiada się całkiem ciekawie.
Zresztą możliwe, że wbrew pozorom ze starego TRa mogło się sporo uchować - a przynajmniej
mam takie wrażenie po przeczytaniu listy achievementów.

Są gusta i gusta. Mnie trailery jakoś nie napawają optymizmem. Poczekam na jakąś super mega obniżkę do 20-30 zł i wtedy grę kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 12:21, Jeggred napisał:

Oj oj, dziecko. Ty nie wszkole powinieneś być? Czy ferie masz?

Ostrzeżenie za protekcjonalne traktowanie rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ostrzeżenie za protekcjonalne traktowanie rozmówcy.
Zasłużenie. Sam zachowałem się jak szczeniak.

Przepraszam Amereje, to była głupia odzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W sumie, nie ma przebacz... Albo ładna gra, albo upgrade. Osobiście i tak miałem
> zmienić
> > sprzęt więc dam radę:)
>
> To spokojnie uciągną kompy sprzed 4-5 lat :D Chyba długo nie zmieniałeś sprzętu :D

Trochę czasu mineło... Sęk w tym, że laptop na którym gram ma bardziej ku 7 lat, wiec...
@Kadaj wiesz, stary ze swoim hejtowaniem Cenegi jesteś no, po prostu śmieszny. Ale wolny, jeszcze kraj wiec każdy może z siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty które podane są w wymaganiach, nie za wile mi mówią.
Czy gra pójdzie na tym laptopie ???

HP Pavilion DV7-1020EA
Core 2 Duo P8400 2.26 GHz
320GB
GF 9600M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować