Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt na imprezie "Warszawa jest trendy"

125 postów w tym temacie

ludzi z cdp byłem prawie tyle co ludzi w namocie...

btw.
skąd wzieliście tego palanta-krakusa co prowadził konkurs z grami?
tak czerstwego człowieka z tak idiotycznymi pytania dka zawodników dawno nie widziałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 19:38, pisz napisał:

ludzi z cdp byłem prawie tyle co ludzi w namocie...
btw.
skąd wzieliście tego palanta-krakusa co prowadził konkurs z grami?
tak czerstwego człowieka z tak idiotycznymi pytania dka zawodników dawno nie widziałem :/


A wcale nie bo było ludzi więcej...:))
Dlaczego tak uważasz, że był kiepawy ten facet ? :))
Moim zdaniem był bardzo wygadany :D, trza przyznać, że dawał dużo do myślenia ;). Ja jutro też bym sobie poszedł :], tylko nie wiem czy wypada...x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waaagh! No to się po prostu z francuskiego nazywa "ŻENUA"! Wziąłem się byłem ROZCHOROWAŁEM tuż przed weekendem! Myślałem, że nie wyrobię...!
Jedyna taka niepowtarzalna okazyja-i ja, oczywiście, musiałem nawalić (nie "się..."). To jest, dosłownie i w przenośni, CHORE! Chlip... Wy tam macie niezły ubaw a ja w domu się kiszę :/ ! A podobna możliwość się już/nieprędko nadarzy :(( !
Czy ja mogę przeto prosić o relację dwuczęściową: film + textowo (jakie konkursy, co, jak, co to za facet z Krakowa itd.)? Byłym baaar(d)zo wdzięczny.

PS Budyń-za cóż wygrałeś DSa? [Gratuluję, ja sam go dostałem w czasie niedawnym :P ]!

PPS Pomysł Kukowsky''ego (z podglądem z kamer jest jak najbardziej OK)! Moglibyście przybić gdzieś pod sufitem "łebkama" i puścić obraz w Sieć, poważnie :D ! Czy gdzieś w telewizji będzie można obejrzeć reportaż/transmisję? A może właśnie było, w Wiadomościach (zapomniałżem włączyć :( )!

Pozdrawiam-
Zrozpaczony Monk...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Poznaniu dzis tez byla impreza na ktorej byl prezentowany Heroes5 (chociaz nie sprawdzialem czy pelna czy demo :( ). Szczerze mowiac mimo swojej skromnosci byla ciekawsza niz eliminacje do miszczostw swiata w Q4 i CS, ktora odbywala sie w tym samym czasie na targach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zdać nam ciekawszą relacje? Jakie były konkursy? Na czym polegały? Bo pewnie CDP odpoczywa i napisze coś nam dopiero w poniedziałek. Ogólnie proszę oto co prosi Monk niech każdy opisze co tam widział, bo rzucone hasło "Wygrałem DS-a!" niewiele nam mówi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 20:24, Volvox napisał:

A w Poznaniu dzis tez byla impreza na ktorej byl prezentowany Heroes5


Soleila powiedziała mi żę jutro będzie prezentacja edycjii kolekcjonerskiej w Wawie. Więc jutro przyjdę, bo już się doczekać nie mogę własnej kopii(nie wiem czy można użyć słowa kopia w przypadku produktu który jest w drewnianej skrzyneczce:) ).

Co do HOMM5, pograłem sobie dość długo, i naprawdę przyjemnie. Lokalizacja spoko i lektorzy też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypada, wypada... Ja już na nogach, gotowa do walki z Gramowiczami. :>>>

Mama się wynudziła, co? (pozdrów jeszcze raz serdecznie, proszę)

Swoją drogą - to strrrasznie miłe, że zakładacie koszulki gramowe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 07:41, Soleila napisał:

Wypada, wypada... Ja już na nogach, gotowa do walki z Gramowiczami. :>>>

Mama się wynudziła, co? (pozdrów jeszcze raz serdecznie, proszę)

Swoją drogą - to strrrasznie miłe, że zakładacie koszulki gramowe :))


A jaką Wy tam macie pogodę? Bo np. u mnie w Olsztynie-jest passskudnie: pada, zimno, wilki jakieś...
Bo jeśli pod PKiNem jest podobnie, to wątpię, czy ktokolwiek przybierze się w Koszulki Marki Gram.pl :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 07:41, Soleila napisał:

Wypada, wypada... Ja już na nogach, gotowa do walki z Gramowiczami. :>>>

A nawet chciał bym :)) tylko tych sprawdzianów nawalili Ci niedobrzy nauczyciele :(( wogule nie wiedzą co to życia smak! :) A fajnie było w namiocie tylko czas szybciutko ucieka i nogi bolą :P

Dnia 04.06.2006 o 07:41, Soleila napisał:

Mama się wynudziła, co? (pozdrów jeszcze raz serdecznie, proszę)

Pozdrowiłem :), Nie mama jako tragarz do prezentów :P, sama chciała z nami pójść bo spodziewała się jakiś firm kosmetycznych i darmowych pedicure :D, a tu tylko gram.pl :)) i PKO BP co naciągał na kredyt hipoteczny :P:P, no i Ci od ankiet o Warszawie, a imało niezaponiałem tych sympatycznych policjantów :)), ale mimo wszystko mama się nie wynudziła :)) bardzo dobrze się z nami bawiła, a nawet nareszcie mi się dołoży do Homm5 :]

Dnia 04.06.2006 o 07:41, Soleila napisał:

Swoją drogą - to strrrasznie miłe, że zakładacie koszulki gramowe :))

Hehe wiem, sam w nich dzień w dzień do szkoły chodze, normalnie tak mi zazdroszczą, że jak by mogli to by mi z pleców ją zdjeli :P:P. Ale musze przyznać, że te koszulki są naprawde świetne :)) nie są takie z młotkiem i krwią dookoła połamanych płyt z napisem zasługujesz na dożywocie ;) są takie eleganckie, po prostu każden chce taką mieć! :]

Kukowsky-----> Na zabawie było fajnie, był to wieelki namiot w którym znadowały się firmy CDP, PKO BP- którym nikt się nie interesował ;), ale jak kredyt na gierki to zapraszam! :P, i troche policjantów co pokazali nam jak się obronić przed bandytą jeżeli ma w łapie pistolet, nóż pięść no wiesz ...:), I tak były 4 komputery PC na których mogłeś pograć w pełną polską wersje Homm5, niestety wiecznie zapchane jak 10 latkowe się wepchali to ich wypchać się nie dało :P dopiero ok 15 można było spoko pograć, na samym środku namiotu było 8 komuterów z dostępem do internetu, to już wogóle dopchać się niedało siedzieli od 11 do 17 :P.
Facet z Krakowa nie był z firmy CDP mi się wydaje, że on położył całąsieć komputerową i internetową i był takim tzw wygadanym kolegą z marketingu :)).
Konkursy było łatwe, należał odp np: ile kosztuje Homm5 w normalnej wersji? odp: 99.90 PLN :]]
Kto nie podstawia głosu w Homm5 i tam byli wymieniani aktorzy itd... za ten konkurs można było otrzymać AoE3 lub pełną polską wersje Demostracyjną Homm5 :D.
Były też konkursy o Warszawi typu co oznacza Syrenka itd, niestety na nich nie byłem :(.
Były też 4 laptopy w tym 1 niedziałający x] na których grało się w ToCa2 :)).
Na samym końcu namiotu był dział dla dzieci do 6 lat ;] jedynie moge tu napisać z tego co widziałem :D , że malowali szklanki, tańczyli na plakatach i miło zabawiali młodszych uczestników konkursu wynagradzając ich Epoką Lodowcową 2.
Uff już nie wiem co tu napisać baardzo ciężkie zadanie normalnie...:P
Z moich doświadczeń jeżeli chcecie wygrać taki turniej w ToCa2 najlepiej odłożyć nfsU2 na półkę zupełnie inna gra, taka realna i ten co taką gre przeszedł ma duże szanse na wygranie takiego turnieju :)).
Myśle, że odpowiedziłęm na wiele pytań :) Wskrócie było bardzo fajnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 07:41, Soleila napisał:

Swoją drogą - to strrrasznie miłe, że zakładacie koszulki gramowe :))


No wiesz te koszulki są naprawdę ładne i dobrze wykonane :) No i na pewno dodają uroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co wróciłem z namiotu i powiem co mi się tam wydarzyło:
1.3 dema HoMM 5 i wygrana Gotjic II
2. Zapłata za bilet - 10 złotych, kupienie koszulki gram.pl - 39.90. Jednominutowe ( około ) spotkanie z Soleilą - bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 16:09, Kamil.i.Maciek napisał:

Konkursy było łatwe, należał odp np: ile kosztuje Homm5 w normalnej wersji? odp: 99.90 PLN
:]]


Ja odpowiedziałem na to pytanie około 13.20 i dostałem Gothic''a II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie impreza była bardzo udana, wziąłem udział w turnieju toca i zajęłem 4 miejsce warto było bo nagrody były extra i ogarnąłem 5 demek HOMM5 pozdro dla Justyny,Artura co moje nazwisko dwa razy przekręcił i ustawiacza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem i w sobote i niedzielę. Gość wcale nie był taki zły. Pytania były rzeczywiście durne! np. Jak na imię ma Iwona ?. Ale o to chodziło. Rozdawali gry na prawo i lewo. Chyba z 500 sztuk tego rozdali. + Dema HoM&M V za samo wejście do namiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

No cóż... krótko mówiąc wydaje mi się, że imprezę pod szumną nazwą "Warszawa jest trendy" należy uznać za bardzo udaną. CD-Projekt stanął na wysokości zadania i ufundował naprawdę świetne nagrody w sobotnim i niedzielnym turnieju gry TOCA2. Do wygrania były: czapeczki TOCA3, gry TOCA4, Colin 04, wielki puchar, kierownica Logitech i dyplomy. Turnieje przebiegały sprawnie i nie było problemu z otrzymaniem numeru startowego. Warto dodać, że emocji nie brakowało. Ale gracze dopisali. Gratuluję jeszcze raz zwycięzcom.

Były wolne stanowiska z PEŁNĄ polską wersją HoM&M V, która do sprzedaży trafi 8 czerwca. Można było zobaczyć jak wygląda to cudo...

Były także komputery z grami dla dzieciaków. Młodsze rodzeństwo nie mogło się nudzić.

W dodatku odbyła się cała masa konkursów ze świetnymi nagrodami. Niektóre były bardzo spontaniczne, w innych trzeba było odpowiedzień na proste i trudne pytania. Rozeszło się 1000 sztuk wersji demonstracyjnej HoM&MV, chyba 150 sztuk Colina 04, i fura książek od wydawnictwa Prószyński i S-Ka i gier CD-Projektu (m.in. Settlers IV, Guild Wars, Age of Empires III itd... Kto nie był niech żałuje.

A na zakończenie przyznam się w tajemnicy, że to ja byłem animatorem imprezy. Wydaje mi się, że goście namiotu bawili się dobrze, było wesoło i "piknikowo". Wydaje mi się, że największą furrorę zrobił spontaniczny występ wycieczki z Zakopanego, która zaśpiewała zbójnicką przyśpiewkę "Idzie dysc".

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników i gorąco zapraszam 7 czerwca o godzinie 21:00 do EMPiKu Junior na ul. Marszałkowską gdzie odbędzie się ogólnopolska premiera Heroes V. Zapraszam!!!

P.S.
Ludzie z obsługi w czarnych koszulkach z logiem "Valkiria.Net" nie są pracownikami CD-Projektu. Jesteśmy redaktorami i współpracownikami serwisu Valkiria.Net, który zajmuje się także organizacją imprez i turniejów. Natomiast ja jestem redaktorem naczelnym tego portalu i zarządzam agencją imprezową :D

P.P.S
Wkrótce na serwisie www.valkiria.net i na www.gram.pl pojawią się zdjęcia z "Warszawa jest trendy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tam byłem, w gry grałem, nagrody wygrałem, a od Sloelii dostałem 2 plakaty GW:F w zamian za obietnicę że będę pisał na forum no to jestem i piszę :-]
Nie mogę się doczekać kolejnej takiej imprezy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Impreza super, super ludzie .. hmm co by tu jeszcze napisac :) a - mile spotkanie bratniej duszy z Mazur ( ale ten swiat jest maly :D ) zajecie 5 miesjca w turnieju toc''i - dalem szanse innym wygrac ( a mialem wpasc na godzinke a wyszlo 5 :O ) chyba zaczne czesciej wpadac na takie imprezy (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować