Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkursu zdjęciowego SimCity

39 postów w tym temacie

Brawo, osoba, ktora oszukiwala i manipulowala wynikami konkursu zostaje wyrozniona. Olewatorskie podejscie gram.pl do wszystkiego co organizuja motywuje mnie do skreslenia kolejnego sklepu growego (po akcji ultima.pl z diablo3).

Dobrze, ze jest jeszcze muve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość nadesłanych prac nie ma nic wspólnego z SimCity ;) Zwycięskie pewnie też nie, ale opis je uratował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ColtSAA dostał zasłużenie nagrodę główną :) Czegoś takiego nie widziałem od bardzo bardzo dawna :) Ale większość przesłanych prac, jest po prostu nie na temat albo przedstawiają coś zupełnie innego niż chodziło w konkursie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczere gratulacje dla zwycięzców. Szkoda tylko, że spośród wyróżnionych, tylko LESZ3u miał moim zdaniem fotkę na temat... A może tylko ja nie potrafiłem przeczytać ze zrozumieniem zdania "gdy graliście w jedną z odsłon SimCity". Lego=SC? W każdym razie jeszcze raz gratki dla wszystkich uczestników za chęci. Ja sprezentuję mojej świeżo poślubionej żonie nową piżamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Brawo, osoba, ktora oszukiwala i manipulowala wynikami konkursu zostaje wyrozniona. Olewatorskie
> podejscie gram.pl do wszystkiego co organizuja motywuje mnie do skreslenia kolejnego
> sklepu growego (po akcji ultima.pl z diablo3).
>
> Dobrze, ze jest jeszcze muve.
Ja też od jakiegoś czasu wybieram tylko muve.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu większość nadesłanych prac mogę powiedzieć, że 99% nie spełnia wymogów regulaminu! Ehh... naród Polski zginie! Czy w dzisiejszych czasach ludzie nie umieją już całkowicie czytać ze zrozumieniem? Zadanie było jasno przedstawione! Brawo dla zwycięzcy! Chyba tylko on jeden wiedział o co chodzi w tym zadaniu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wcześniej nie widziałem tego zdjęcia. W każdym razie fajnie, że wygrało, bo akurat mi się podoba ;)
Gratulacje dla zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że wokół konkursu wytworzyła się tak nieciekawa atmosfera, ale i tak dziękuję za wyróżnienie. Teraz pewnie znowu przyjdzie mi czekać kolejne kilka lat na nagrodę na gramie ;)

No i gratuluję zwycięzcy, mam nadzieję, że laptop przyda się na coś więcej niż upchnięcie na Allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy źle zrozumiałem konkurs, ale miał on "pokazywać jak ostatni raz grałeś grę z serii SimCity"
Gratuluje zwycięzcą konkursu, zacieszam się koszulką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba wcześniej nie widziałem tego zdjęcia. W każdym razie fajnie, że wygrało, bo akurat
> mi się podoba ;)
> Gratulacje dla zwycięzców.
Tak samo nie widziałem, a obserwuję od początku konkurs xD NVM
A tak w ogóle, to, teraz Colt będzie miał przechlapane, zwłaszcza jak o wygranej dowiedzą się osoby, które były z nim na zdjęciu - trzeba będzie dzielić laptopa na 3 części :D
Graty dla wszystkich osób - fakt, szkoda, że wyróżniona została osoba, która spowodowała spore zamieszanie - ale w sumie moderatorzy tłumaczyli, że jednak będą oceniać wszystkie prace, więc OK - wygląda na to, że zasłużyła.
Ja tam się cieszę z tshirtu (to będą te fioletowe z GamesComu) - pytanie, kiedy 50 osób dowie się o wygranej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 23:14, olesh napisał:

Nie wiem czy źle zrozumiałem konkurs, ale miał on "pokazywać jak ostatni raz grałeś grę
z serii SimCity"


"przesłanie zdjęcia przedstawiającego Was z czasów, gdy graliście w jedną z odsłon serii SimCity" - nie chodziło o to, by wysłać zdjęcie jak grasz w simcity mając 5 lat, bo wiadomo ze prawie nikt takiej foty nie posiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów... Jak widzę, uczestnicy konkursu i organizatorzy rozumieją regulamin po swojemu, przy czym jego interpretacja ze strony gram.pl działa zdecydowanie niekorzystnie dla uczciwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 12:02, olesh napisał:

Kiedy możemy spodziewać się otrzymania koszulek ? ;)


W przyszłym tygodniu będziemy wysyłali, więc pewnie za 2 tygodnie je otrzymacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy wszyscy hate'' ujecie :P

Moim zdaniem to była tylko zabawa, więc nie wiem czym się tutaj przejmować.
Chyba wszyscy uczestnicy dostali koszulki, laptop nie jest jakiś wyjątkowy (ale w końcu laptop :P ). Po co się denerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować