Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor wypada z planów EA! Przynajmniej na razie

42 postów w tym temacie

Szkoda, bo mimo kilku upierdliwych bugów gra się na prawdę przyjemnie. Zwłaszcza w Home Run (odpowiednik CTF). I choć spośród 6 klas na serwerach dominują 3, to i tak rozgrywka jest ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jednak za nami. Ściągamy Medal of Honor z rotacji, mając jednocześnie plan na zapewnienie ciągłości rok po roku w oferowaniu strzelanin

2013 - BF 4
2014 - BF: Bad Company 3
2015 - BF 5
2016 - BF: Bad Company 4
2017 - BF 6

lub

2013 - BF4
2014 - BF 5
2015 - BF 6

I tak dalej ;-) Acha no i zapomniałem, o najważniejszym - pierdyliardy DLC rok w rok ;-)

Gra była solidna, ale skupienie się na autentyzmie nie wzbudziło większego zainteresowania wśród konsumentów

^^ No i już mamy winnych :D Źli konsolowcy, źli pecetowcy, brzydcy konsumenci, niedobrzy - EA się tak starało, a tu nie kupili ludzie hiciora, a przecież gra była (co najmniej !) SOLIDNA :)

ps. Odpoczynek dobrze tej marce zrobi. Oby kiedyś wróciła - w wielkim stylu, ale na razie do zamrażarki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie solidny marketing przed premierą i masa zamówień pre-order to zarobiliby 1/4 tej sumy. Wcisnęli ludziom kota w worku i tylko dlatego jakoś na tym wyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym krokiem do uzdrowienia Medal of Honor jest podziękowanie ekipie Danger Close. Co miała zepsuć, to zepsuła. Pierwsza część mnie wynudziła, drugiej nawet nie dotykałem. I nie mam zamiaru dotykać niczego, co jest sygnowane logo tego studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja powiem tak ze przy Medalu bawie sie dobrze, trafili w moje gusta, co do studia Danger Close to jezeli potrafisz sie wczuc w wojne, a nie grac jak w CoD-a to odnajdziesz w tej grze cos ciekawego. Moim zdaniem duzo lepsze niz single z BF3. Multi taktyczne, gra dwojkowa jak sie gra przez mikrofon bardzo fajna. Ogolnie nie jest zle. Ale nie kazdemu musi sie spodobac. EA za duzo serii ostatnio juz zepsulo. Powinni przyjac ideologie a''la Blizzard, ze jak bedzie gotowe to wydamy. Obawiam sie BF4 (skoro tyle czasu poswiecaja na DLC do BF3), a takze o Dragon Age po tym jak zaprezentowala sie 2 czesc. Z tej stajni licze na Sim City i BF4, z czego te drugie na prawde duze obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 09:26, Amereje napisał:

Gdyby nie solidny marketing przed premierą i masa zamówień pre-order to zarobiliby 1/4
tej sumy. Wcisnęli ludziom kota w worku i tylko dlatego jakoś na tym wyszli.


Praktycznie każdy pre-order to kupowanie kota w worku :) Jeśli gracze nie potrafią myśleć i kupują gry zanim pojawią się ich pierwsze recenzje, to sami przyczyniają się do obniżania rynkowych standardów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu jechali tak po Warfighterze, mi się podobał, jedna z lepszych strzelanek w zeszłym roku wg mnie. Mam nadzieję, że sama marka nie jest skazana na RIP. Na pewno nowy MoH jest lepszy niż to gówno BOII, o ile wcześniejszy BO singiel był rewelacyjny, to dwójka już była profanacją. Warfighter był bardzo wymagającą strzelanką = realistyczą w miarę, było czuć prawdziwy klimat wojenny, a nie produkcję by Hollywood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to bym chętnie zobaczył jakiś powiedzmy, MoH Rising Sun 2 czy Allied Assault 2. Jednak na pewno nie robione przez te oto właśnie studio. Może kampania w nowym MoH''u "jedynce" była nudnawa, ale ogółem przyjemnie zakończyłem rozgrywke. Warfightera jednak nie rusze, głównie po doświadczeniu w multi z MoH''a Danger Close.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby nie solidny marketing przed premierą i masa zamówień pre-order to zarobiliby 1/4
> tej sumy. Wcisnęli ludziom kota w worku i tylko dlatego jakoś na tym wyszli.

Dlatego nie zamawiam pre-orderów . Kupowanie kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować