Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Nowy Battlefield w przyszłym roku

27 postów w tym temacie

co ty gadasz ! koop jest bardzo wyśmienity tylko trzeba by było go poprawić co do platform na jakie zostanie wydana konsola na ps3/xbox czy może na nowe konsole ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już !?
W takim razie niech lepiej darują sobie mierną kampanię i biorą się od razu za sam multi i destrukcję (której mniej niż w bad company) bo czasu niewiele zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że wszystko rozstrzygnie się po premierze DLC End Game. Wtedy zacznie się pewnie wysyp trailerów, preorder itd.
Jeśli mnie pamięć nie myli to BF 3 został zapowiedziany właśnie w marcu.
Jako fanowi starych ''beefów'' (ale i Bad Company 2) będzie mi bardzo przykro, jeśli seria jeszcze bardziej rozmieni się na drobne a kolejne jej odsłony będą wypuszczane co roku bez konkretnych innowacji i zmian.
Najpierw EA zniszczyło MoH a teraz zanosi się na zniszczenie kolejnej świetnej marki :((( - obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2143? A może 4284? :P Szczerze mówiąc, bardzo miło bym zobaczył kolejne przyszłościowe momenty tej serii, bowiem dalej miło mi się gra w 2142. Nie marudziłbym również nad odświeżenie świetnego Vietnamu. Ogółem całe te "modern combat" czyli realia naszych czasów bardzo mi się znudziły. Bad Company 3 też by nie zaszkodziło, bardzo dobrze bawie się przy starych odsłonach, lepiej niż przy dotychczasowym BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za szybko, za szybko :< Nie można tak rozdrabniać fanbase''u. Wizja tego że pogram rok, maksymalnie dwa i będzie nowa gra z serii skutecznie mnie odstrasza. Było nie było (na ogół) pojawienie się nowego tytułu powoduje wyludnienie się starego. Nie wspominając o tym że o ile taki BF2 istniał jako tako na scenie e-sportowej, to kolejne battlefieldy już niestety nie.

Jest jeszcze jedna prawidłowość którą zaobserwowałem na swoim przypadku - w kolejne części tej samej gry (mowa o fpsach) wydawane w krótkich odstępach czasu gram po prostu coraz mniej.
BF2 (kilkaset godzin, nie pamiętam dokładnie ile bo to już dawno temu było), BF:BC2 ~200h, BF3 ~50h. To samo przy serii CoD - MW1 ~700h, MW2 ~80h, a potem spasowałem.

Warto dodać że jednak specyfika sieciowych shooterów jest taka że na "ogarnięcie" trzeba trochę czasu, a w momencie jak ma się świadomość że za parę miesięcy koniec, to coraz ciężej się angażować :<

Cóż, na pewno nie jest to dobre rozwiązanie, mam nadzieję że "wielcy" biznesu growego kiedyś to zauważą i przemyślą. Aktualnie wybrałem CS''a - obecnie gra się w 3 odsłony, a popularność jest wprost proporcjonalna do wieku gry (im starszy tym więcej graczy), a tendencja jest taka że w najbliższych latach ludzie powoli będą się przerzucać z 1.6 i Source''a na GO, a nie zapowiada się żeby pojawiały się kolejne odsłony (i to jest sytuacja komfortowa dla gracza - jest dostępna "współczesna" wersja, ale nie ma żadnego pośpiechu żeby się przesiadać na nowszą platformę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że innowacją w Battlefieldzie było by umiejscowienie gry w czasach II wojny światowej. I mam nadzieję, że tak będzie. Jeżeli znowu czasy współczesne to nie kupię napewno. A jeżeli tak jak ktoś napisał 2143...no cóż... Jeślii będzie tryb tytanów to dlaczego nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że wydaję co roku swoje flagowe produkty, a po 2-3 latach zamykają serwery dla nowszych gier. I niech mi ktoś coś napisze w obronie ea to go opieprzę. Mogę nawet dostać za to ostrzeżenie. Ten "wydawca" nie zasługuje na to by istnieć na tym rynku. Wydaje tylko same tasiemce i zarzyna dobre marki lub je porzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja obstawiam, że EA wyda Homefronta II od Crytek i tak zapełni dziurę, która została.
> :)

Homefront 2 po pierwsze nie ma wystarczająco dużego potencjału, żeby rzucać go na starcie z lwem, a po drugie ta gra to melodia dalszej przyszłości - 2015 lub nawet później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF2 byl swietny i dlugo w niego gralem, oprocz CS 1.6 to chyba moj ulubiony shooter

BF:BC2 i dodatek Vietnam byly fajne, ale juz skale mialy mniejsza, wiecej uproszczen i kilka glupich pomyslow (jak np. rambo medycy)

BF3 pogralem troche i sprzedalem- gorsze to niz BC2 (ograniczona destrukcja wtf), gorsze niz BF2 (skala, klasy, mapy), no i jeszcze te miliony dlc i innych season passow i traktowanie graczy ktorzy tego nie wykupil jak druga kategorie; gdyby nie zestaw mapek Karkand to bym sprzedal duzo wczesniej, bo mapy z podstawki sa w wiekszosci slabe, a Metro to juz w ogole porazka na maxa

Czworki kupic nie zamierzam. Kazda porzadna serie EA potrafi zeszmacic i zniszczyc, co widac nawet na przykladzie tych najwiekszych i najlepszych jak powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu, żeby akurat oskarżać EA - gdyby nie konsumenci, to by ta firma już od dawna nie istniała. Skoro są osoby, które kupują ich gry (w tym ja, bo pół roku po premierze mogę kupić ich grę 75% taniej niż w dniu premiery), to ta firma dalej będzie istnieć na rynku i sobie dobrze razić. Zobacz sobie wyniki sprzedaży znakomitej FIFy 13, czy też Premium do BF3 - to są ogromne ilości i wielkie przychody.
Akurat z EA nie mam żadnych niemiłych epizodów, więc nie widzę powodu, żebym miał tą firmę bojkotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają takie ''problemy'' to wydanie BF''a w następnym roku będzie całkiem logicznym posunięciem - zapewne dobrym z punktu widzenia graczy, którzy - w znacznej większości - chcą otrzymać dopracowany i grywalny produkt już w dniu premiery.

Pośpiech w wydawaniu gier wyraźnie EA nie służy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 15:38, pawbuk napisał:

Nie widzę powodu, żeby akurat oskarżać EA - gdyby nie konsumenci, to by ta firma już
od dawna nie istniała. Skoro są osoby, które kupują ich gry (w tym ja, bo pół roku po
premierze mogę kupić ich grę 75% taniej niż w dniu premiery), to ta firma dalej będzie
istnieć na rynku i sobie dobrze razić. Zobacz sobie wyniki sprzedaży znakomitej FIFy
13, czy też Premium do BF3 - to są ogromne ilości i wielkie przychody.
Akurat z EA nie mam żadnych niemiłych epizodów, więc nie widzę powodu, żebym miał tą
firmę bojkotować.

Ich gier nie warto kupować dla multi bo dosyć szybko zamkną serwery? No to zostaje SP. Z tym też u nich ciężko. Wszystko czego nie dotkną to zamieniają w kupę g***a. Najlepszy przykład to Dragon Age. Albo dają tasiemce tasiemców. Paradoksalnie tylko FIFA im wychodzi bo przy tej grze nie trzeba się dużo namęczyć. Zaktualizować składy, poprawić grafikę i kilka innych dupereli, dodać/zmienić/usunąć jakieś tryby i gotowa gra. Cała reszta co wymaga nieco większej uwagi po prostu im nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ty nie używasz w swoich wypowiedziach słów "moim zdaniem"? :D Jak dla mnie to akurat multi jest w BF-ach czy w Crysisie najjaśniejszym punktem. Poza tym nie słyszałem o żadnym zamykaniu serwerów - z tego co wiem to serwery w BF2 nadal istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 15:55, pawbuk napisał:

Dlaczego Ty nie używasz w swoich wypowiedziach słów "moim zdaniem"? :D

A muszę? Gdzieś jest jakiś wymóg? Czy naprawdę masz problemy ze zrozumieniem tekstu bez tych 2 wyrazów?

Dnia 31.01.2013 o 15:55, pawbuk napisał:

Poza tym nie słyszałem
o żadnym zamykaniu serwerów - z tego co wiem to serwery w BF2 nadal istnieją.

Źle słyszałeś. Co roku zamykają serwery do 2-letnich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 16:19, Karanthir666 napisał:

Źle słyszałeś. Co roku zamykają serwery do 2-letnich gier.

Źródło poproszę wraz z listą gier.
Nie, gry, w które po dwóch latach gra pięć osób na krzyż się nie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować