Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens: Colonial Marines od strony taktycznej - zobacz nowy trailer

36 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Aliens: Colonial Marines nie ma być prostą strzelaniną, w której gracz podąża przed siebie i likwiduje wszystko, co stanie mu na drodze. Możemy się o tym przekonać, oglądając najnowszy zwiastun gry.

Przeczytaj cały tekst "Aliens: Colonial Marines od strony taktycznej - zobacz nowy trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alez hajpuja te gre, co drugi dzien nowy trailer i wypowiedzi jaka ta gra nie jest super. Wietrze sredniaka albo gorzej, cos jak Homefront.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało coś taktyki w tym taktycznym trailerze :P Dziwna sprawa, bo jak na początku miałem ochotę na tą gierkę to z każdym nowym trailerem coraz mniej mi się podoba. Zapowiada się sieczka ale CoD z obcymi a nie kampania z klimacikiem i napięciem.

Swoją drogą to czy ktoś wie czy bronie z edycji limitowanej jak miotacz płomieni i ten plazmowy gun to są TYLKO dla limitek ? czy dla reszty w multi też będą tylko trzeba będzie odblokować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyzby kolejny sredniak sie szykowal? :P kolejna gra gdzie ubija sie obcych i postacie roznia sie tylko bronia :P troszke slabo wyglada to strzelanie albo ja sie myle + otoczka audiowizualna taka sobie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika może i leży, ale ten kto patrzy na oprawę wizualną jako na pierwszy punkt przy zakupie, ten nigdy z żadnej gry nie wyciągnie pełni jej potencjału.

Jako fan Aliena dostaję to co chciałem od zawsze: Grę, w której razem z przyjaciółmi mogę strzelać do obcych, ubezpieczać się, kłaść ogień zaporowy, wycofywać się w głąb jakichś pomieszczeń czy korytarzy i w końcu paść martwym w jakiejś pułapce. Klimat jest, gram na laptopie we wszystko, zazwyczaj na najniższych detalach, więc dla mnie oprawa jest ładna. Nie oczekuję wiele, tylko tyle, żeby było przyzwoicie. Ale jeśli recki będą mieszane, to zrezygnuję z pre ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 17:38, Harunia napisał:

Filmik Angry Joe dobre sobie, dlaczego warto zagrac w Aliens: colonial marines? Bo sa
aliensi i sa marines. Swietny powod.


Niby co w tym takiego dziwnego? Dla fanów uniwersum to wystarczający powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Filmik Angry Joe dobre sobie, dlaczego warto zagrac w Aliens: colonial marines?
> Bo sa
> > aliensi i sa marines. Swietny powod.
>
> Niby co w tym takiego dziwnego? Dla fanów uniwersum to wystarczający powód.

Nawet jesli gra bedzie calkowitą kaszaną, to i tak warto zagrac bo jest osadzona w jakims uniwersum? Bo ja tak nie uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ostatnie 5-8 trailerow to wersja konsolowa....pierwsze byly bardzo ladne.... na najmowszych kompletnie brakuje CIENI...screeny bajeczne heeh Ale oby grywalnosc byla. Dosyc kiespko wyszly im rowniez animacje podczas gdy obcy jest w animacji zabijania...KOMPLETNY BRAK REAKJI NA OSTRZAL, CZYLI SMIERC PO ZAKONCZENIU ANIMACJI. Ponoc nie ma byc obrazen od kwasow przy postrzale obcego....Nexr genowe gry powinny wprowadzic reakcje na postrzaly od kul.... KONIEC NARZEKANIA FANA SERII OBCEGO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować