Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zapowie PlayStation 4 już 20 lutego?

25 postów w tym temacie

> Sony zarzekało się, że nie przedstawią swojej konsoli przed Microsoftem więc dziwnie
> trochę...

Nie tyle zarzekało się, co Hirai podważał sens takiego rozwiązania. Ale Hirai podobno wszystkiego nie wie, jeśli chodzi o strategię SCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie inwestorów sugeruje, że faktycznie może chodzić o PS4, bo nie sądzę by byli zadowoleni z marnowania ich czasu przez Sony. Z drugiej strony jakoś mi tu podjeżdża podpuchą. Jeśli to faktycznie będzie PS4, to lepiej żeby miało mocne bebechy I zwykły Dual Shock, a te "wihajstry" z ekranami i touch-fieldami na plecach jako opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta konferencja będzie ograniczona pewnie do samego PR-u.Puszczą pewnie technologicznie demo plus dadzą zdjęcie nowej konsoli i nic więcej ,konkrety przyjda na E3.Zresztą och i achy zrobią swoje.

A Microsoft niech się obudzi,wreszcie zapowie swoją kosnole!SONY na razie ich wyprzeda jeśli chodzi o nowe konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2013 o 12:11, Triderus napisał:

A Microsoft niech się obudzi,wreszcie zapowie swoją kosnole!SONY na razie ich wyprzeda
jeśli chodzi o nowe konsole.


Ani $ony, ani Microsoft nie zapowiedzieli nowych konsol, więc mogą ich wyprzedzać w plotkach o next-genie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra poddaję się- dawać mnie to ps Orbis i to migiem. Wraz z GT6, który niby miał być ogarnięty w okolicach premiery konsoli. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 12:17, kodi24 napisał:

Wraz z GT6, który niby miał być ogarnięty w okolicach premiery konsoli.

Buahahahahahhhhhh.

Dostaniesz Prologue za 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zapowiedzą wersję Slim wersji Slim :P

Przecież już dawno jest na rynku .... Super Slim.

Szczerze powiedziawszy trudno coś konkretnego wywnioskować z tego teasera. Wcześniejsza wypowiedź CEO Kaza Hirai, który twierdził iż poczekają na M$ aby wypuścili swoją konsolę, według mnie była "ściemą" i SONY chce teraz zaskoczyć M$ ujawniając PS4 przed E3. Jak sięgnąć pamięcią PS3 pojawiła się po roku od ukazania się X360 i musiała w związku z tym dużo nadgonić. SONY i M$ zdają sobie sprawę że początki ich konsol po wypuszczeniu na rynek były "różne", myślę że i SONY i M$ mają to na uwadze, ale tym razem jeżeli to SONY zaprezentuje swoją nową konsolę wcześniej (i mam nadzieję że tak się stanie) będzie na pozycji wygranej. Będzie miała więcej czasu na różnego rodzaju "poprawki". Kolejny fakt przemawiający za prezentacją konsoli 20Feb, to fakt iż SONY zaprasza także sponsorów oraz fakt że konsola ma trafić na rynek w tym roku. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za 120 to biorę, dam nawet 150. Poza tym nie widzę dlaczego GT6 nie mogło by być tytułem startowym na ps4, w końcu minęły już prawie 3 lata od premiery piątki (a do premiery ps4 ile jeszcze? Z rok? toż to prawie cały okres poronionego dewelopingu GT5), silnika zmieniać nie trzeba, 220 samochodów premium spokojnie może wskoczyć w nową generację, podobnie jak kilka tras (tych lepiej zrobionych). Polyphony -mimo obietnic i błagań fanów- jak ognia unika normalnych DLC (to co dają raz na dłuuuugi czas to jakiś micro-update a nie dlc), prawdopodobnie nie chce dzielić zawartości, którą może upchnąć w kolejnej części. No bo gdyby GT6 miało wyjść za 3 czy 4 lata, to dodatkowa zawartość do GT5 już powinna dosłownie wylewać się z PSS, bo jest co łatać i co najważniejsze ludzie tego naprawdę chcą. Poza tym premiera ps3 była słabiutka, bo brakowało właśnie takich miazgatorów, Polyphony natomiast porwało się z motyką na słońce i zebrali gromki shitstorm od fanów. Liczę -z naciskiem na liczę- że jedni i drudzy ogarną to jak trzeba;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co ja kupiłem ps3? ;<.. swoją drogą ciekawe jakie gry puszczną na nową konsolę nie zdziwie się jak R. zrobi psikusa i powie ze gta 5 na Ps4 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 15:15, Amaros napisał:

To po co ja kupiłem ps3? ;<

Bo masz całą masę świetnych gier? Poza tym, chyba nie liczyłeś, że nowa generacja wyjdzie 20 lat po obecnej? ;p

Dnia 01.02.2013 o 15:15, Amaros napisał:

nie zdziwie się jak R. zrobi psikusa i powie ze gta 5 na Ps4 ;D

Niemożliwe.

EDIT: Ciekawe, czy następca będzie nazywał się Playstation 4? Biorąc pod uwagę możliwą wymowę czwórki - "shi" (śmierć) Imo Sony może wymyślić jakąś inną nazwę tak jak to miało miejsce przy Vicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że pokażą same tytuły dema z PS4 ale o PS4 jako samym sobie nic nie będzie. Trzeba pamiętać że sony w tym roku ma na prawdę świetne killery ekskluzywne a dwa z nich mają się ukazać do E3 więc po co pokazywać PS4?:P

Chociaż osobiście jak by pokazali bym się nie pogniewał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 15:15, Amaros napisał:

To po co ja kupiłem ps3? ;<.. swoją drogą ciekawe jakie gry puszczną na nową konsolę
nie zdziwie się jak R. zrobi psikusa i powie ze gta 5 na Ps4 ;D



dobrze zrobiłeś, zanim baza gierek na PS4 urośnie to mozna spokojnie czekać z rok albo 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2013 o 15:23, Pitej napisał:

EDIT: Ciekawe, czy następca będzie nazywał się Playstation 4? Biorąc pod uwagę możliwą
wymowę czwórki - "shi" (śmierć) Imo Sony może wymyślić jakąś inną nazwę tak jak to miało
miejsce przy Vicie.


Bardziej trafne byłoby Patchstation 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować