Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War: Wstąpienie - już graliśmy w tryb dla jednego gracza

17 postów w tym temacie

Michał Mielcarek

Nie zostawiaj mnie Kratosie - krzyknęli gracze. I zostali wysłuchani. Słynny zabójca bogów powróci w marcu. My już zagraliśmy w początek trybu fabularnego God of War: Wstąpienie na specjalnym pokazie w Los Angeles.

Przeczytaj cały tekst "God of War: Wstąpienie - już graliśmy w tryb dla jednego gracza" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zapowiada sie ciekawie, oby tylko single nie ucierpial na dlugosci rozgrywki z powodu
> multi :)
Nie ucierpi Multi jest według mnie na silę wsadzony i zbedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie ucierpi Multi jest według mnie na silę wsadzony i zbedny

A grałeś w betę? Bo wg mnie fajnie się grało, nie miałem dużo czasu, ale chyba do 12 poziomu doszedłem. Wiele osób kupuje gry tylko wtedy, kiedy będzie mogło zagrać ze znajomymi w trybie multiplayer, a że ten nie wyszedł im źle to na pewno będą dwie formy świetnej zabawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro bohater Uncharted to dla Was, Redakcjo, "Nathan "nic nie ważę" Drake", to po kiego grzyba podniecaliście się tak premierą trzeciej części? Po to, żeby się teraz nabijać z innej produkcji? Poza tym, chciałbym wspomnieć, że to nie Nathan podskakuje raz, po czym odbija się od powietrza(?) i podskakuje ponownie. Jak będziecie pisać kolejne wrażenia, recenzje czy cokolwiek to myślcie. To nie boli. Serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nathan "nic nie ważę" Drake

Dobre sobie... Widać, że autor nie zaznajomił się z serią Uncharted i otoczeniem reagującym podczas wspinaczki na ciężar bohatera.
Przed napisaniem czegoś wypada zweryfikować informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to jak silny jest Nathan, z czego żartował swego czasu Nolan North zapytany czy mógłby grać Drake''a w filmie. Wskazywał właśnie na to, z jaką lekkością wspina się bohater Uncharted. To nie jest żadna złośliwość, uwielbiam serię Uncharted tak samo jak uwielbiam Nathana, ale spoko, mogliście nie złapać do czego piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 23:57, Harrolfo napisał:

On właśnie nie wspina się z lekkością, widać wysiłek, jaki wkłada.


To chyba w inne gry graliśmy bo u mnie Nathan skacze po skałach lepiej niż krzyżówka Spajdermena i ninja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest Moc! God of War 2 to do dzisiaj najlepszy slasher w jakiego gralem...zobaczymy jaki poziom bedzie stal w tej produkcji ale znajac poprzednie czesci raczej o to jestem spokojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skoro bohater Uncharted to dla Was, Redakcjo, "Nathan "nic nie ważę" Drake", to po kiego
> grzyba podniecaliście się tak premierą trzeciej części? Po to, żeby się teraz nabijać
> z innej produkcji? Poza tym, chciałbym wspomnieć, że to nie Nathan podskakuje raz, po
> czym odbija się od powietrza(?) i podskakuje ponownie. Jak będziecie pisać kolejne wrażenia,
> recenzje czy cokolwiek to myślcie. To nie boli. Serio ;)
Różni autorzy wrażeń, różne punkty widzenia - to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W artykule jest bodajże błąd.
A dokładniej w tym momencie: "(...)Dziwaczna kreatura przypominająca kobietę, pozbawiona lewej ręki, za to wyposażona w wystające z pleców ostre kończyny(...)"
Wnioskując po materiale wideo zamieszczonym w tym artykule, jest ona pozbawiona nie lewej, lecz prawej ręki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować