Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup lutowe premiery w sklepie gram.pl - spis pre-orderów

17 postów w tym temacie

Nowy Alien i Metal Gear Rising to dla mnie must have tego miesiąca. Gdzieś w przyszłości Crysis 3 i Dead Space 3 a na koniec dodatek do świetnego Heroes VI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Might & Magic: Heroes VI – Cienie Mroku to kolejne, samodzielne rozszerzenie do gry Might & Magic: Heroes VI"

Może jestem niedoinformowany, ale było jakieś SAMODZIELNE rozszerzenie do Heroesów VI? Wiem tylko o dwóch dodatko-przygodach, które ni wuja nie były samodzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko biorę A:CM EK. Poza tym nie będzie na nic innego kasy.
Kiedyś może zastanawiałbym się też nad DS3 ale odkąd zrobili z tego shooter nastawiony na co-op to ja dziękuję. Chyba, że będzie w jakiejś turbo promocji za 5 ojro czy coś to może wtedy się zastanowię.
Jak EA przypomni sobie co to horror to może wrócę do serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Might & Magic: Heroes VI – Cienie Mroku to kolejne, samodzielne rozszerzenie do gry
> Might & Magic: Heroes VI"
>
> Może jestem niedoinformowany, ale było jakieś SAMODZIELNE rozszerzenie do Heroesów VI?
> Wiem tylko o dwóch dodatko-przygodach, które ni wuja nie były samodzielne.

Nikt nie pisze, że poprzednie dodatki były samodzielne. Jest napisane "kolejne, samodzielne rozszerzenie", a nie "kolejne samodzielne rozszerzenie". Ten przecinek możesz zamienić sobie na spójnik "i" - wtedy masz "kolejne i samodzielne", a to prawda - rozszerzenie jest zarówno "kolejne" jak i "samodzielne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo hitów ale chyba coś ze mną nie tak skoro obok dodatku do BF''a najciekawszym jest Farming Giant :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 15:21, Kafar napisał:

Duzo hitów ale chyba coś ze mną [...]


Z tego zestawienia wszystko może poczekać, za to w marcu będzie znacznie ciekawiej.

BioShock Infinite / Resident Evil 6 / StarCraft II: Heart of the Swarm etc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 14:26, Lemonardo napisał:

> "Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku to kolejne, samodzielne rozszerzenie do
gry
> Might & Magic: Heroes VI"
>
> Może jestem niedoinformowany, ale było jakieś SAMODZIELNE rozszerzenie do Heroesów
VI?
> Wiem tylko o dwóch dodatko-przygodach, które ni wuja nie były samodzielne.

Nikt nie pisze, że poprzednie dodatki były samodzielne. Jest napisane "kolejne, samodzielne
rozszerzenie", a nie "kolejne samodzielne rozszerzenie". Ten przecinek możesz zamienić
sobie na spójnik "i" - wtedy masz "kolejne i samodzielne", a to prawda - rozszerzenie
jest zarówno "kolejne" jak i "samodzielne".


Dzięki, nie czytam aż tak dokładnie każdego przecinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 16:19, Revan91 napisał:

DS3 już zamówione, reszta odpada.

A oto co cię czeka. Zaznaczam, że informacje są oficjalne:
1. Więcej akcji niż horroru względem poprzednich części. Podobno dlatego, że dwie pierwsze części były zbyt straszne.
2. Mikrotransakcje.
3. Już są zapowiedziane DLC.
4. Na 99% będzie wymagany origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 16:23, Karanthir666 napisał:

A oto co cię czeka. Zaznaczam, że informacje są oficjalne:
1. Więcej akcji niż horroru względem poprzednich części. Podobno dlatego, że dwie pierwsze
części były zbyt straszne.
2. Mikrotransakcje.
3. Już są zapowiedziane DLC.
4. Na 99% będzie wymagany origin.


Dla mnie im więcej akcji tym lepiej, nie lubię horrorów, więc 2 część była dla mnie lepsza niż pierwsza. Z mikrotransakcji i tak nie korzystam, więc mnie to nie interesuje. DLC pewnie kupię jak potanieje, a na PC i tak nie gram, bo mnie te systemy wszystkie denerwują, 50 dodatkowych aplikacji tylko system zaśmieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decydujące starcie 28 lutego?Chyba w marcu?!A tak o ogólnie nic ciekawego w tym miesiącu.Marzec będzie znacznie ciekawszy-Hots i Merto:last light!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie im więcej akcji tym lepiej, nie lubię horrorów, więc 2 część była dla mnie lepsza
> niż pierwsza. Z mikrotransakcji i tak nie korzystam, więc mnie to nie interesuje. DLC
> pewnie kupię jak potanieje, a na PC i tak nie gram, bo mnie te systemy wszystkie denerwują,
No cóż DS z założenia miał być takim horrorowym shooterem. Trochę szkoda patrzeć jak się seria zmieniła, ale to jest ea więc nie ma się czemu dziwić. Nigdy nie zrozumiem jak można grać w shootery na padzie. Przecież to pewnie jest mordęga.

> 50 dodatkowych aplikacji tylko system zaśmieca.
I tutaj cię popieram. Też jestem za jak najmniejszą ilością softu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przecież to pewnie jest mordęga.

Kwestia przyzwyczajenia. Tak dokładnie jak klawiatura + myszka się nie steruje, ale jest bardzo wygodnie. Wystarczy trochę pograć na padzie. Ja już od ponad roku nie grałem w FPS klawiaturą i myszką, a jak uruchomiłem COD na PC to ciężko mi się grało, wolałem pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 15:46, Shinigami napisał:

> Duzo hitów ale chyba coś ze mną [...]

Z tego zestawienia wszystko może poczekać, za to w marcu będzie znacznie ciekawiej.

BioShock Infinite / Resident Evil 6 / StarCraft II: Heart of the Swarm etc ;)


Nie no ogólnie ciekawe premiery ale i tak mam w co grać. RE6 miałem na konsoli więc już zaliczone ;). Może ta farma będzie jakąś namiastką sim farm która jakos ostatnio mi się śniła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować