Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w lutym 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca

23 postów w tym temacie

No trochę tego jest, ale absolutne must have to nowy Alien i Metal Gear Rising, potem przyjdzie czas na Crysis 3 i Dead Space 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety luty dla mnie ubogi. Ale wczoraj zakupiłem KOTOR 1 i 2 :) Mam nadzieję, że gry są tak dobre jak ludzie zachwalają i mnie wciągną (choć za samymi Gwiezdnymi Wojnami nie przepadam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 10:57, Abi_Dalzim napisał:

Niestety luty dla mnie ubogi. Ale wczoraj zakupiłem KOTOR 1 i 2 :) Mam nadzieję, że gry
są tak dobre jak ludzie zachwalają i mnie wciągną (choć za samymi Gwiezdnymi Wojnami
nie przepadam).


Grałem tylko w KotOR-a 1, ale bezsprzecznie mieści się w piątce najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem :D Po prostu genialny erpeg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety luty dla mnie ubogi. Ale wczoraj zakupiłem KOTOR 1 i 2 :) Mam nadzieję, że gry
> są tak dobre jak ludzie zachwalają i mnie wciągną (choć za samymi Gwiezdnymi Wojnami
> nie przepadam).
Prawdopodobnie nie przypadnie Ci do gustu walka, ale poza tym gra to miód ;)

Jak dla mnie tylko Metal Gear jest ciekawszy, ale to też nie jest ''must have''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś słabo w tym lutym, jedyna pozycja, która mnie zainteresowała to nowy Dead Space, mam nadzieję, że będzie równie dobry jak poprzednie części. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aliena robili 5,5 roku, co widać w trailerach. Dead Space i Metal Gear nigdy mnie nie interesowało, a Crysis''a 3 kupię za kilka miesięcy za 59,90 zł, bo za 8 godzin kampanii więcej nie dam :)

Najciekawsza w lutym gra to Heroes VI: Complete Edition, zwłaszcza że lubie herosów, a w 6 część nie miałem okazji jeszcze zagrać... tylko, że wychodzi na 2 tygodnie przed Starcraftem 2: HotS, a czasu na granie z dnia na dzień coraz mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 3 - może kiedyś jak stanieje. Skutecznie zniechęcają mikropłatności i dlc, które pewnie nie będą tanieć, więc jedyną alternatywą będzie kupno gry, gdy ta sama będzie kosztować już grosze.

Aliens - tyle lat ten tytuł nie mógł powstać, że może być podobnie jak z DNF. Oczekiwania ludzi będą zbyt duże i tytuł zostanie szybko zapomniany.

Generalnie średnio w tym miesiącu, za to marzec zajmować będzie HotS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety luty dla mnie ubogi. Ale wczoraj zakupiłem KOTOR 1 i 2 :) Mam nadzieję, że gry
> są tak dobre jak ludzie zachwalają i mnie wciągną (choć za samymi Gwiezdnymi Wojnami
> nie przepadam).

Wydaje mi się że na grach się nie zawiedziesz a przez zagranie polubisz Gwiezdne Wojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z tym " Crysisem 3 " na PC?
zamówiłem w Empiku ale tam pisze, że grę wyślą ... 1 kwietnia ... podczas gdy premiera jest ponoć 21 lutego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na reedycję nowego King''s Bounty

jedyna wartościowa rozrywka, do tego w gwarantowanej niskiej cenie po tym pół roku-roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że tak naprawdę to czekałbym tylko na MGR: Revengeance. Ale zobaczymy jak to będzie, bo mam jeszcze w zanadrzu Dead Space 3, Aliens: Colonial Marines i Crysis 3. Przy tych tytułach będę bardziej liczył na pomoc ze strony recenzji i opinii graczy... choć z tych trzech tytułów najbardziej na tak jestem przy Obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować