Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Temple Run 2 najchętniej pobieraną aplikacją w historii urządzeń przenośnych

8 postów w tym temacie

Sam kiedyś to pobrałem i trzeba przyznać, że całkiem fajna zabawa w wolnej chwili w autobusie czy w kolejce do dziekanatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dołożyłem do tego cegiełkę, chociaż chyba już nieco przejadła mi się formuła, bo w pierwszą część grałem dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także dołożyłem cegiełkę aczkolwiek nie rozumiem fenomenu tej gry. Owszem fajnie idzie sobie w nią pograć przez 10-15 minut dziennie ale moim zdaniem nie ma w niej nic wyjątkowego. Dużo bardziej innowacyjna gra były Angry Birdsy czy Bad Piggies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 10:57, Makus89 napisał:

Także dołożyłem cegiełkę aczkolwiek nie rozumiem fenomenu tej gry. Owszem fajnie idzie
sobie w nią pograć przez 10-15 minut dziennie ale moim zdaniem nie ma w niej nic wyjątkowego.

O to chodzi. To nie ma być żadna rewolucja, to ma być popierdółka do grania w autobusie albo kolejce u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę, lecz potem odkryłem coś znacznie lepszego, mianowicie Subway Surfers - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od takiego temple run przypadają mi do gustu gierki typu Cut the rope, Diamonds, interlocked czy genialny Hamlet. Jedyne słuszne produkcje na smartfony to gry logiczne, przygodowe, nie wymagające zbędnych padów w rogach ekranu. Nie rozumiem jak można grać w zręcznościówki albo gry 3d na takim sprzęcie D: Może jestem dziwny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować