Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us - już graliśmy

60 postów w tym temacie

Dzięki.:-) O ile do tej pory ta gra nie budziła we mnie większych emocji (tzn. wiedziałem, że zagram tylko niekoniecznie na premierę) tak teraz jest to zakup obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 09:43, Damianuss1 napisał:

Dość tego, kupuję PS3.


To boli tak mocno, kiedy nie mam od kogo pożyczyć PS3, a myślę o Heavy Rain, Uncharted, The Last of Us, God of War, Infamous, Resistance, Killzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dość tego, kupuję PS3.
>
> To boli tak mocno, kiedy nie mam od kogo pożyczyć PS3, a myślę o Heavy Rain, Uncharted,
> The Last of Us, God of War, Infamous, Resistance, Killzone...

Dodaj koniecznie RDR. Nawet jeżeli nie lubisz GTA to RDR powinno Ci się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, jeśli w tej generacji nie miało się jeszcze konsoli, to mimo że kolejna jest za rogiem i tak warto kupić PS3. Od biedy znajdziecie ponad 30 gier wartych ogrania, które ukazały się tylko na konsolach lub PS3. To nawet setki godzien zabawy.
Mogę się oczywiście mylić, ale pewnie wraz z zapowiedzią PS4 można będzie liczyć na jakąś obniżkę ceny PS3 o przynajmniej 200zł. Można poczekać do tego 21.02 i się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi fantastycznie i jako, że premierę GTA V przesunięto to będę mógł w pełni oddać się TLoU. Już zacieram rączki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra moze byc fajna, nie przecze, ale nowu zombiaki? Bleh.

Jakbyś przeczytał opis to byś wiedział, że to nie są zombi.

btw: wiadomo czy? i/lub kiedy? demo będzie dostępne dla każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 11:24, Saineic napisał:

btw: wiadomo czy? i/lub kiedy? demo będzie dostępne dla każdego?

Dla każdego - nie wiadomo, ale będzie dodane jako bonus do nowego God of War, więc można je będzie dostać w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakbyś przeczytał opis to byś wiedział, że to nie są zombi.

Jakbys sie tak slowek nie czepial to bys moze zajarzyl o co mi chodzi. Zombiaki, zarazeni, zainfekowani, ozywieni zmarli czy chorzy od mutujacego wirusa- who cares, jak zwal tak zwal, wszedzie chodzi o to samo, wygladaja i zachowuja sie praktycznie tak samo w kazdej grze/filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ozoqq:

No właśnie mam taki dylemat, czy kupować PS3 :/ gdyby Sony potwierdziło, że PS4 będzie wstecznie kompatybilny, to wybór byłby oczywisty, a tak... poza tym pad PS strasznie mi nie leży w łapach - jakby miała pada od Xboxa to byłaby to konsola doskonała (dla mnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wojtas022
Na wsteczną kompatybilność bym nie liczył. Sony dopiero miesiąc czy dwa temu zaprzestało produkcji PS2. Myślę, że i produkcję PS3 będą chcieli przeciągnąć jeszcze na kilka lat. I przez kilka lat jeszcze będą wychodziły nowe gry na PS3.
A z padem to już kwestia indywidualna. Ja za nic nie zamieniłbym DualShocka na pad Xboxowy. :-) A wybierając między Xboxem a PS3 warto sobie przejrzeć exclusivy na każdą z platform i wybrać tą, która ma ciekawsze. Powiem tak - jeśli na PS4 miałby się ukazać God of War 4 i Uncharted 4 to dla samych tych dwóch gier mają dodatkowego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla tej gry kupuję PS3 :) Przy okazji nadrobię zaległości z Heavy Rain i serią Uncharted po czym odsprzedam konsolę w dalszy obieg, bo nic więcej mnie przy niej nie będzie już trzymało.

Z początku nastawiałem się, że TLoU będzie skradanką w postapokaliptycznym mieście, gdzie ludzie są najgorszą plagą, gorszą od wszelakich zombie czy dzikich zwierząt. Później okazało się, że po raz setny przyjdzie nam walczyć z wirusem wybijającym ludzkość i trochę się zawiodłem. Nadal uważam, że o ile gra sama w sobie zapowiada się genialnie to motyw zombie-like jest już tak oklepany, że najwyższa pora wykombinować coś nowego. Mimo to, TLoU jest grą, na którą naprawdę warto czekać w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować