Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us - już graliśmy

60 postów w tym temacie

Z tymi "zombie" nie ma tak prosto. W jakiej grze masz zombiaki niedowidzące, albo zupełnie ślepe poruszające się przy pomocy echolokacji? :P Stwarza to jednak różne inne strategie, niż w grach z typowymi zombiakami.

Poza tym będzie tu też element tego, że ludzie stają się najgorszymi potworami w post-apo świecie. Pokaz z E3 jest tego dobrym przykładem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ozoqq:

Też mi się wydaję, że są marne szansę na wsteczną kompatybilność :/ dla Sony to nieopłacalny interes. No nic trzeba będzie się pozbyć xklocka i kupić PS3 - u mnie w biedro stoi po 700 zł z hakiem - także nie ma tragedii ;) poćwiczy się trochę palce i człowiek się przyzwyczai :)

A co do exów to tutaj bezsprzecznie wygrywa PlayStation! Duża w tym zasługa Naughty Dogs właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony wygrywa z Microsoftem w exach w tym roku nie tylko pod względem ilości, ale pewnie też jakości. Nie dziwię się temu, bo MS przygotowuje się już do następnej generacji. Wspierał bardzo dobrze X360 przez 7 lat (2006-2013), a $ony PS3 na razie 4 lata (2009-2013), bo przez pierwsze 2 lata Playstation 3 nie miało żadnych świetnych exów. Nie zdziwię się jeśli PS4 nie będzie miało wstecznej kompatybilności, a $ony będzie wydawało gry z wcześniejszych konsol w postaci takiej jak z PS2, czyli kolekcje HD. A TLoU wygląda świetnie.

Post edytowany przez - M-I poprawiona nazwa firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 10:41, Hellu napisał:

Będzie materiał video tak jak z nowego Army of Two, proszę!?

Staramy się o to.

Co do pozostałych zapytań - Michał obecnie jest w samolocie, ale na pewno odpowie na Wasze pytania po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na gre juz od bardzo dawna. Wiekszosc co zostala tutaj napisana jest jak najbardziej na plus, jedynie co mnie martwi to ze gra jest ''skradanka'', liczylem jednak ze bedzie troszeczke wiecej strzelania, moze nie tyle co w Uncharted ale jednak. Z drugiej jednak strony realia w ktorych jest osadzona gra tlumaczy brak amunicji i zasobow, co w pewien sposob tez buduje klimat gry, oby do maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu tych pierwszych dwóch lat Sony wydało między innymi: Resistance (przez dwa pierwsze lata dwie części), Motorstorma (dwie części do 2008), kolejną część R&C, Heavenly Sword (też nowa gra), Disgaea 3, LBP, MGS4 (bez komentarza). Rzeczywiście, słabe te gry... Mógłbyś już sobie odpuścić ten forumowy trolling ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam strasznie na tą grę, i po tym co przeczytałem jestem trochę zaskoczony jeśli chodzi o kategorię gry. Ale to w sumie nawet lepiej bo będzie można fajnie wczuć się w klimat gry, np. brak amunicji, lub medykamentów to tylko podnosi dodatkowo ciśnienie. Tyle tylko że odnoszę dziwne wrażenie że autor tego artykułu jest jakby trochę rozczarowany tym co zobaczył. Ale mam nadzieje że nie mam racji.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to jest nadal takie napompowane sterydami Uncharted, które pokazuje, jak bardzo studio stoi w miejscu. Naughty Dog opuściło się strasznie i tu też nie wygląda mi specjalnie ekscytująco. To takie wstępne wrażenie, zaś zweryfikuję je jak już zagram w demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ,znów oklepany motyw z infekcją i człowieka z zasadami który bierze pod opiekę młodą dziewczynę.
Ile już było takich filmów czy gier ,w skrócie znowu to samo.
W skrócie gra dla panienek które lubią uronić łzę nad losem bohaterów.

Osobiście nie żałuje że nie mam na własnośc ps3,bo tak naprawdę żadna gra z konsoli Japończyków mnie ciągnię ,no jedynie HR był w miarę fajny (ale to raczej interaktywny film niż gra).

Osobiście w tym roku czekam tylko na nowego GoW.Bo jednak Gearsy to tytuł tylko dla twardych graczy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 19:31, Triderus napisał:

Osobiście w tym roku czekam tylko na nowego GoW.Bo jednak Gearsy to tytuł tylko dla twardych
graczy.

Ale z Ciebie twardziel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo niedawno pisales, ze posiadasz ps3 wiec niby wiesz o co chodzi (w co chyba nikt nie uwierzyl), teraz nagle nie posiadasz i nigdy nie byles zainteresowany- kontroluj co piszesz twardzielu, inaczej zamiast w eleganckim klubie "twardych graczy" wyladujesz w worku z niespelnionymi trollami. Btw jak chcesz sie dowartosciowywac swoja meskoscia to rob to przed lustrem, ale nie -na Boga- na oczach narodu ;p Juz lepiej idz do wojska chlopie, jakas glupkowata gierka jedna z druga nie zrobi z Ciebie testosterozaura tylko dlatego, ze jest prymitywna albo tandetnie wulgarna;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyrozumiałośc moderatorów ,bo naprawdę aż przekleństwa cisną się na usta kiedy czyta się takie bzdety wynikające z nieumiejętnego czytania ze zrozumieniem.Ale dobrze odpiszę.
PS3 mam w domu i mam do tej konsoli dostęp ale ona nie jest moja ,ona należy do kogoś innego(czy to członek rodziny,przyjaciel,żona ,nie zamierzam na publicznym forum zdradzać rzeczy prywatnych).I mam dostęp do gier na tej konsoli ,oczywiście nie moich.Tak w większość exów od Sony grałem i tak jak już pisałem wcześniej do większości z nich mnie nie ciągneło ,wyjątkiem był HR i nic więcej ,no może od biedy Killzone.I właśnie o to mi chodziło w słowie "własność".
No cóż to koniec z mojej strony.Więcej w tym temacie nie piszę.

PS.Wiem że tekst jest chaotyczny ,ale pisałem na szybko i emocjnalnie (mam ważniejsze rzeczy do roboty niż dyskusja na forum).
A co do najnowszej gry od Sony ,podtrzymuje zdanie z mojego pierwszego postu w tym temacie.
Acha jeśli kogoś uraziłem to najmocniej przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 14:49, Teruaki napisał:

> Ta gra to sandbox? Czy liniowa?
nie masz zielonego pojęcia czym jest sandbox


Nie rozumiem? Sandbox to gra z otwartym światem jak Fallout 3 czy GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio praktycznie w ogóle w nic nie gram na ps3/pc/etc - po prostu wyznaczenie sobie większej ilości innych "priorytetów" przy posiadaniu wolnej chwili niż to miało miejsce jeszcze z 2-3lata temu, ale jedno jest pewne... The last of us, zakupię na pewno i pewnie będą to ładnie spędzone godziny przed telewizorem. Dla takiego pożeracza czasu, warto go(czasu) trochę poświęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Otwarta walka z grupką zainfekowanych nie przejdzie, jeśli do akcji wkroczy Clicker. "

zobaczymy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu panuj nad tymi bzdurami, które piszesz żeby się dowartościować, modek Ci w tym nie pomoże. To jest pisanie ze zrozumieniem tego co się pisze, niezbędne żeby inni także zrozumieli co czytają, u Ciebie bardzo z tym krucho, nie mówiąc już o fanbojowatych wojenkach które lubisz wszczynać atakując graczy jedynie niesłusznych platform. Piszesz, że przepraszasz, ale Ty to robisz już któryś raz z rzędu- po prostu nie pisz nic i nie przepraszaj nikogo, tak będzie najlepiej;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować